О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2009 год
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 19 июня 2009 года N 16/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 июля 2009 года N 1717. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26 сентября 2011 года N 38/16
Сноска. Утратило силу - решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 26.09.2011 N 38/16
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», статьей 38 Водного Кодекса Республики Казахстан и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников бассейна реки Ишим на 2009 год по Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение областного маслихата от 19 октября 2005 года № 19/5 «О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
XVI сессии областного                      бластного маслихата
маслихата
В. Васильев                                К. Едресов
Приложение утверждено
решением областного маслихата

2009 жылға арналған жер беті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем мөлшерлері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2009 жылғы 19 маусымдағы N 16/9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 24 шілдеде N 1717 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі N 38/16 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011.09.26 N 38/16 Шешімімен
«Салық және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексінің 487-бабына, Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 38-бабына және «Қазақстан Республикасы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5-тармағынасәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2009 жылға арналған Есіл өзені бассейні жер беті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшінтөлем мөлшерлерi қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Облыстық мәслихаттың «Жер беті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем мөлшерлерi туралы» 2005 жылғы 19 қазандағы № 19/5 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күннен кейінкүнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                        Облыстық
ХҮІ сессиясының төрағасы                   мәлихаттың хатшысы
В. Васильев                                Қ. Едіресов
Қосымша облыстық мәслихаттың