О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 24 июля 2009 года N 17/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 августа 2009 года N 1721. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2010 года N 24/10
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 26.04.2010 г. N 24/10
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата тринадцатой сессии IV созыва от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 19 января 2009 года № 1698, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 28 января 2009 года, «Северный Казахстан» от 28 января 2009 года) с изменениями и дополнениями, внесенными решением областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 15/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 7 мая 2009 года № 1709, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 18 мая 2009 года, «Северный Казахстан» от 18 мая 2009 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «61 882 982» заменить цифрами «62 365 112,9»;
цифры «6 302 907» заменить цифрами «6 619 481»;
цифры «280 283» заменить цифрами «443 150»;
цифры «55 299 792» заменить цифрами «55 302 481,9»;
подпункте 2)
цифры «62 042 265» заменить цифрами «62 524 395,9»;
в пункте 11:
цифры «1 600 742» заменить цифрами «2 292 958»;
в пункте 11-1:
подпункте 4)
цифры «273 686» заменить цифрами «246 557»;
подпункте 5)
цифры «108 231» заменить цифрами «135 360»;
в пункте 12:

"2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі N 17/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 11 тамызда N 1721 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 26 сәуірдегі N 24/10 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.04.26 N 24/10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 108-бабына , «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТІ :
1. Облыстық мәслихаттың IV шақырымы он үшінші сессиясының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне (2009 жылғы 19 қаңтардағы № 1698 мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 28 қаңтардағы «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 28 қаңтардағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) «Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 15/1 шешіміне (мемлекеттік тіркеудің 2009 жылғы 7 мамырдағы № 1709 Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 18 мамырдағы «Солтүстік Қазақстан», 2009 жылғы 18 мамырдағы «Северный Казахстан» газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«61 882 982» цифрлары «62 365 112,9» цифрларымен ауыстырылсын;
«6 302 907» цифрлары «6 619 481» цифрларымен ауыстырылсын;
«280 283» цифрлары «443 150» цифрларымен ауыстырылсын;
«55 299 792» цифрлары «55 302 481,9» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«62 042 265» цифрлары «62 524 395,9» цифрларымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
«1 600 742» цифрлары «2 292 958» цифрларымен ауыстырылсын;
11-1 тармақта:
4) тармақшада
«273 686» цифрлары «246 557» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«108 231» цифрлары «135 360» цифрларымен ауыстырылсын;
12 тармақта:

224 640
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 563 199
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере  образования
146 219
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
200 746
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
199 476
060
Подготовка и переподготовка кадров
453 933
113
Трансферты из местных бюджетов
196 569
271
Управление строительства области
1 504 054
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 504 054
5
Здравоохранение
16 733 263
253
Управление здравоохранения области
13 963 905
001
Обеспечение деятельности Управления здравоохранения
64 766
002
Капитальный, текущий ремонт объектов здравоохранения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
500 000
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
5 668 589
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
116 639
006
Охрана материнства и детства
96 176
007
Пропаганда здорового образа жизни
64 326
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
7 775
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
2 122 514
010
Оказание первичной медико-
санитарной помощи населению
3 590 148
011
Оказание скорой и неотложной помощи и санитарная авиация
305 119
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
21 091
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
26 548
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
355 147
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
13 762
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
775
018
Обеспечение деятельности  информационно-аналитических центров
19 922
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

224 640
024
Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 563 199
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 219
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 746
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
199 476
060
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
453 933
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
196 569
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 504 054
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 504 054
5
Денсаулық сақтау
16 733 263
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 963 905
001
Денсаулық сақтау басқармасының қызметін қамтамасыз ету
64 766
002
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде денсаулық сақтау объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
500 000
004
Бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының жолдамасы бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
5 668 589
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
116 639
006
Ана мен баланы қорғау
96 176
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
64 326
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
7 775
009
Әлеуметтік-елеулі және айналадағылар үшін қауіп төндіретін аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
2 122 514
010
Халыққа бастапқы медициналық-
санитарлық көмек көрсету
3 590 148
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету және санитарлық авиация
305 119
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
21 091
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
26 548
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
355 147
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
13 762
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
775
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19 922
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету

102 675
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
255 349
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
319 642
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
28 700
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
158 772
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
125 470
271
Управление строительства области
2 769 358
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 769 358
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 274 264
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
1 781 296
001
Обеспечение деятельности Управления координации занятости и социальных  программ
60 612
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
1 140 427
003
Социальная поддержка инвалидов
105 503
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума
174 929
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
7 817
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики
271 908
113
Трансферты из местных бюджетов
20 100
261
Управление образования области
492 968
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
492 968
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 341 415
271
Управление строительства области
1 917 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
592 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение  инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 325 000
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1 424 415
001
Обеспечение деятельности Управления энергетики и коммунального хозяйства
24 198
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров

102 675
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
255 349
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
319 642
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
28 700
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
158 772
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
125 470
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 769 358
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 769 358
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 274 264
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
1 781 296
001
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
60 612
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
1 140 427
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
105 503
020
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ең төменгі күнкөрістің мөлшері өскеніне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
174 929
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 817
027
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге ағымдағы нысаналы трансферттері
271 908
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
20 100
261
Облыстың білім беру басқармасы
492 968
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
492 968
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 341 415
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 917 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
592 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 325 000
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 424 415
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметін қамтамасыз ету
24 198
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және елді-мекендерді көркейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері

1 646
Разработка проектно-сметной документации на строительство инновационной школы на 1200 мест в городе Петропавловске
9 000
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в селе Бишкуль Кызылжарского района
6 542
Разработка проектно-сметной документации на строительство профессионально-технического лицея на 360 мест в городе Петропавловске
16 341
Разработка проектно-сметной документации на строительство профессионально-технического лицея на 360 мест в городе Мамлютка Мамлютского района
16 341
Разработка проектно-сметной документации на строительство котельной и инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в профессиональном лицеи № 6 в селе Ленинградское Акжарского района
2 610
05
Здравоохранение
2 769 358
271
Управление строительства области
2 769 358
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 769 358
За счет трансфертов из республиканского бюджета
2 677 695
в том числе:
Строительство межрайонного противотуберкулезного диспансера на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Пресновка Жамбылского района
647 590
Строительство межрайонного противотуберкулезного диспансера на 100 коек с поликлиникой на 90 посещений в смену в селе Новоишимское района Габита Мусрепова
247 590
Строительство областного центра крови в городе Петропавловске
982 515
Строительство городской поликлиники на 500 посещений в смену в городе Петропавловске
800 000
За счет средств местного бюджета
91 663
в том числе:
Строительство врачебной амбулатории в селе Ленинское Аккайынского района
24 820
Строительство врачебной амбулатории в селе Троицкое Жамбылского района
23 741
Строительство врачебной амбулатории в селе Полтавка района Магжана Жумабаева
25 468
Разработка проектно-сметной документации на строительство районной поликлиники на 250 посещений в смену в селе Смирново Аккайынского района
8 817
Разработка проектно-сметной документации на строительство районной поликлиники на 250 посещений в смену в селе Явленка Есильского района
8 817
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 820 202
271
Управление строительства области
1 917 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
592 000
в том числе:
город Петропавловск
592 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 325 000
в том числе:
город Петропавловск
1 171 488
в том числе:
Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 646
Петропавл қаласында 1200 орынға арналған инновациялық мектеп салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
9 000
Қызылжар ауданы Бескөл селосында 280 орынға арналған балабақша салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
6 542
Петропавл қаласында 360 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
16 341
Мамлют ауданы Мамлютка қаласында 360 орынға арналған кәсіптік-
техникалық лицей салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
16 341
Ақжар ауданы Ленинград селосында № 6 кәсіптік лицейде қазандық және инженерлік коммуниациялық инфрақұрылымды салуға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
2 610
05
Денсаулық сақтау
2 769 358
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 769 358
038
Денсаулық объектілерін салу және реконструкциялау
2 769 358
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
2 677 695
соның ішінде:
Жамбыл ауданының Пресновка ауылында бір ауысымда 90 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектік ауданаралық туберкулезге қарсы диспансер салу
647 590
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылында бір ауысымда 90 адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектік ауданаралық туберкулезге қарсы диспансер салу
247 590
Петропавл қаласында облыстық қан орталығын салу
982 515
Петропавл қаласында бір ауысымда 500 адам қабылдайтын қалалық емхана салу
800 000
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
91 663
соның ішінде:
Аққайың ауданы Ленинское селосында дәрігерлік амбулатория салу
24 820
Жамбыл ауданы Троицкое селосында дәрігерлік амбулатория салу
23 741
Мағжан Жұмабаев ауданы Полтавка селосында дәрігерлік амбулатория салу
25 468
Аққайың ауданы Смирнов ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салуға жоба-
сметалық құжаттамалар әзірлеу
8 817
Есіл ауданы Явленка ауылында ауысымда 250 адам қабылдайтын аудандық емхана салуға жоба-
сметалық құжаттамалар әзірлеу
8 817
07
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық
2 820 202
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 917 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
592 000
соның ішінде:
Петропавл қаласы
592 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 325 000
соның ішінде:
Петропавл қаласы
1 171 488
соның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыру

029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
1 541 155
в том числе:
Строительство кустовых скважинных водозаборов в Жамбылском районе (II-я очередь). Екатериновский участок подземных вод сел Светлое, Матросово, Екатериновка, Чапаево, Сабит, Святодуховка, Зеленная Роща Жамбылского района
7 737
Реконструкция разводящих сетей села Бишкуль Кызылжарского района
402 308
Развитие и реконструкция водопроводных сетей в селе Новоишимское района Габита Мусрепова
120 892
Развитие и реконструкция разводящих сетей водопровода в селе Смирново Аккайынского района
108 768
Развитие и реконструкция водопроводных сетей в селе Пресновка Жамбылского района
42 125
Реконструкция Булаевского группового водопровода (3 очередь) Аккайынскому району (корректировка проекта)
393 388
Развитие и реконструкция водопроводных сетей в селе Кишкенеколь Уалихановского района
83 350
Реконструкция отвода на села Тарангул и Двинск Есильского района
155 823
Реконструкция отвода на село Дубровное Мамлютского района
120 204
Реконструкция отвода на села Афонькино, Пробуждение и Новоукраинка Мамлютского района
106 560
12
Транспорт и коммуникации
1 550 356
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 550 356
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 550 356
в том числе:
За счет трансфертов из республиканского бюджета
1 498 356
в том числе:
Реконструкция автомобильной дороги КТ-1 "М-51-Петерфельд-
Новокаменка-А-16" Кызылжарского района
1 498 356
За счет средств местного бюджета
52 000
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию автодороги областного значения КТ-68 "Лавровка-Келлеровка-
Тайнша-Чкалово" Тайыншинского района
52 000
Инвестиционные программы
339 000
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
289 000
271
Управление строительства области
289 000
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и приобретение жилья
289 000
в том числе:
район Габита Мусрепова
35 000
город Петропавловск
254 000
13
Прочие
50 000
265
Управление предпринимательства и промышленности области
50 000
013
Кредитование дочерних организаций Акционерное Общество "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
50 000

029
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 541 155
соның ішінде:
Жамбыл ауданданында  бұталы ұңғымалы бас тоғандар салу (II кезегі). Жамбыл ауданы Светлое, Матросово, Екатериновка, Чапаево, Сәбит, Святодуховка, Зеленная Роща селоларының жер асты суларының Екатеринов учаскесі
7 737
Қызылжар ауданы Бескөл селосының тарату желісін реконструкциялау
402 308
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимское селосындағы су құбырлары желісін дамыту және реконструкциялау
120 892
Аққайың ауданы Смирнов селосындағы су құбырлары желісін дамыту және реконструкциялау
108 768
Жамбыл ауданы Пресновка селосындағы су құбырлары желісін дамыту және реконструкциялау
42 125
Аққайың ауданына Булаев топтық су құбырын (3 кезегі) реконструкциялау (жобаны түзету)
393 388
Уәлихан ауданы Кішкенекөл ауылындағы су құбырлары желісін дамыту және реконструкциялау
83 350
Есіл ауданы Тарангул және Двинск ауылдарына су бұруды реконструкциялау
155 823
Мамлют ауданы Дубровное ауылына су бұруды реконструкциялау
120 204
Мамлют ауданының Афонькино, Пробуждение және Новоукраинка ауылдарына су бұруды реконструкциялау
106 560
12
Көлік және коммуникация
1 550 356
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 550 356
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 550 356
соның ішінде:
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
1 498 356
соның ішінде:
Қызылжар ауданы «М-51-
Петерфельд- Новокаменка-А-16» КТ-1 автокөлік жолын реконструкциялау
1 498 356
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
52 000
соның ішінде:
Тайынша ауданы «Лавровка-
Келлеровка-Тайынша-Чкалово» КТ-68 облыстық манызы бар автокөлік жолын реконструкциялауға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу
52 000
Инвестициялық бағдарламалар
339 000
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
289 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
289 000
009
Тұрғын үй салуға және сатып алуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кредит беру
289 000
соның ішінде:
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
35 000
Петропавл қаласы
254 000
13
Басқалар
50 000
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
50 000
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін «ҚазАгро» Ұлттық басқарушы холдингі» Акционерлік Қоғамы еншілес ұйымдарына кредит беру
50 000