О внесении изменений и дополнений в решение 12 сессии Петропавловского городского маслихата от 20 декабря 2008 года N 2 "О бюджете города Петропавловска на 2009 год"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 7 марта 2009 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 24 марта 2009 года N 13-1-151
В соответствии со статьями 104 и 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ :
Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2009 год» от 20 декабря 2008 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-1-150 от 26.01.2009 года, опубликовано 6 февраля 2009 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 6, «Проспект СК» № 6) следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
в подпункте 2) цифру «8038922» заменить цифрой «8124845»;
в подпункте 6) цифру «-84000» заменить цифрой «-1923»;
дополнить строкой следующего содержания:
«Используемые остатки бюджетных средств» – 85923 тыс.тенге».
2. Дополнить пунктом 1.1 следующего содержания:
«Выделить за счет свободных остатков средств городского бюджета, сложившихся на начало года, на расходы городского бюджета по бюджетным программам согласно приложению 8».
3. В пункте 6 цифру «6993» заменить цифрой «104260»;
цифру «5001» заменить цифрой «2000»;
цифру «1992» заменить цифрой «102260».
4. В пункте 11 цифру «25865» заменить цифрой «62135»;
5. Приложение 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 4 к настоящему решению.

"2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 20 желтоқсандағы Петропавл қалалық мәслихатының 12 сессиясының N 2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 7 наурыздағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 20 наурызда N 13-1-151 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 104 және 109 -баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихатты ШЕШТІ:
«2009 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 желтоқсандағы № 2 шешіміне (2009 жылғы 26 қаңтардағы № 13-1-150 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 6 ақпандағы «Қызылжар-Нұры» № 6 және «Проспект-СК» № 6 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсін:
1. 1-тармақта:
2) тармақшасындағы «8038922» сандары «8124845» сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасындағы:
«-84000» сандары «-1923» сандарымен ауыстырылсын.
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары» – 85923 мың теңге».
2. Мынадай мазмұндағы 1.1 тармақпен толықтырылсын:
«Жыл басына қалыптасқан қалалық бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен 8 қосымшаға сай бюджеттік бағдарламалар бойынша қалалық бюджет шығыстарына бөлінсін».
3. 6-тармағындағы «6993» сандары «104260» сандарымен ауыстырылсын;
«5001» сандары «2000» сандарымен ауыстырылсын;
«1992» сандары «102260» сандарымен ауыстырылсын.
4. 11-тармағындағы «25865» сандары «62135» сандарымен ауыстырылсын.
5. Аталған шешімге 1, 2, 4 қосымша осы шешімге 1, 2, 4 қосымшаға сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.