О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2008 года N 4-12-1 "О бюджете района на 2009 года"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2009 года N 4-20-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 20 декабря 2009 года N 13-3-109. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 68)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 68)
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, решением сессии областного маслихата от 20 ноября 2009 года № 19/1 «О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата двенадцатой сессии четвертого созыва «О бюджете района на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-90 и опубликовано 30 января 2009 года и 6 февраля 2009 года в газете «Айыртау таңы», 30 января 2009 года в газете «Айыртауские зори»), с изменениями и дополнениями, внесенными решениями районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 4-15-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-99 и опубликовано 22 мая 2009 года в газете «Айыртау таңы» № 21, 22 мая 2009 года в газете «Айыртауские зори» № 21), от 5 августа 2009 года № 4-18-1 «О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-104 и опубликовано 21 августа 2009 года в газете «Айыртау таңы» № 34, 21 августа 2009 года в газете «Айыртауские зори» № 34), от 21 октября 2009 года № 4-19-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 4-12-1 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-108 и опубликовано 13 ноября 2009 года в газете «Айыртау таңы» № 46, 13 ноября 2009 года в газете «Айыртауские зори» № 46) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)

Айыртау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № 4-12-1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қарашадағы N 4-20-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 13-3-109 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 68 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 68 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)тармақшасына, облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 20 қарашасындағы «Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 желтоқсандағы «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» № 13/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» № 19/1 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың төртінші шақырылымдағы он екінші сессиясының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4-12-1 шешіміне, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-90 тіркелген және 2009 жылғы 30 қаңтарда және 2009 жылғы 6 ақпанда «Айыртау таңы» газетінде, 2009 жылғы 30 қаңтарда «Айыртауские зори» газетінде жарияланған), Айыртау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4-12-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 4-15-1 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-99 тіркелген және 2009 жылғы 22 мамырда «Айыртау таңы» газетінде № 21, 2009 жылғы 22 мамырда «Айыртауские зори» газетінде № 21 жарияланған), Айыртау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4-12-1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 5 тамыздағы № 4-18-1 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-104 тіркелген және 2009 жылғы 21 тамыздағы «Айыртау таңы» газетінде № 34, 2009 жылғы 21 тамыздағы «Айыртауские зори» газетінде № 34 жарияланған), Айыртау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4-12-1 өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 21 қазандағы № 4-19-1 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-108 тіркелген және 2009 жылғы 13 қарашадағы «Айыртау таңы» газетінде № 46, 2009 жылғы 13 қарашадағы «Айыртауские зори» газетінде № 46 жарияланған) енгізілген өзгертулерімен және толықтыруларымен келесі өзгертулер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада