О внесении изменений и дополнений в решение сессии Акжарского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 13-2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 15-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 29 мая 2009 года N 13-4-87
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 15-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 мамырда N 13-4-87 тіркелді
Бюджеттік Кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:

1. Внести в решение сессии районного маслихата четвертого созыва от 23 декабря 2008 года № 13-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Управлении юстиции за № 13-4-84 от 4 февраля 2009 года и опубликованное в газете «Дала дидары» за № 7 от 14 февраля 2009 года):
в пункте 1:
цифры «1 007 887 » заменить цифрами «1 115 383»;
в пункте 2:
цифры «1 007 887 » заменить цифрами «1 121 767»;
2. Приложение 1, 2,3 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции (прилагаются).

1. «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-2 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2009 жылғы 4 ақпанда № 13-4-84 тіркелген және 2009 жылғы 14 ақпанда «Дала дидары» газетінің № 7 санында жарияланған аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
«1 007 887» саны « 1 115 383» санымен ауыстырылсын
2 тармақта:
«1 007 887» саны « 1 121 767» санымен ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1,2,3 және 4 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын (қоса беріледі).