О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 13-2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 19 октября 2009 года N 19-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 24 ноября 2009 года N 13-4-92
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решения сессии районного маслихата четвертого созыва от 23 декабря 2008 года № 13-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Управлении юстиции за № 13-4-84 от 4 февраля 2009 года и опубликованное в газете «Дала дидары» за № 7 от 14 февраля 2009 года), от 27 апреля 2009 года № 15-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 13-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Управлении юстиции за № 13-4-87 от 29 мая 2009 года и опубликованное в газете «Акжар-хабар» за № 24-А от 13 июня 2009 года), от 6 августа 2009 года № 18-1 «О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № 13-2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированное в Управлении юстиции за № 13-4-89 от 8 сентября 2009 года опубликованное в газете «Акжар-хабар» за № 11 от 12 сентября 2009 года и опубликованное в газете «Дала дидары» за № 37 от 12 сентября 2009 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры «1 119 478 » заменить цифрами «1 138 732 »;
в подпункте 2):

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 19 қазандағы N 19-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 қаращада N 13-4-92 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексіне 109-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-2 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2009 жылғы 4 ақпанда № 13-4-84 тіркелген және 2009 жылғы 14 ақпанда «Дала дидары» газетінің № 7 санында жарияланған), «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-2 аудандық мәслихат шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 27 ақпандағы № 15-1 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2009 жылғы 29 мамырында № 13-4-87 тіркелген және 2009 жылғы 13 маусымда «Ақжар-хабар» газетінің № 24-А санында жарияланған), «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-2 аудандық мәслихат шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 6 тамызында № 18-1 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2009 жылғы 8 қыркүйекті № 13-4-89 тіркелген, 2009 жылғы 12 қыркүйекте «Ақжар-хабар» газетінің № 11 санында жарияланған, және 2009 жылғы 12 қыркүйекте «Дала-дидары» газетінің № 37 санында жарияланған) аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
«1 119 478 » саны «1 138 732» санымен ауыстырылсын
2) тармақшада: