"О внесении изменеий в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 13/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31 июля 2009 года N 18/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 04 сентября 2009 года N 13-7-113. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 03-31/43)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 03-31/43)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148-II, решением сессии областного маслихата от 24 июля 2009 года № 17/2 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 18 декабря 2008 года № 13/2 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 11 августа 2009 года № 1721), сессия районного маслихата РЕШИЛА:
Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 13/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 29 января 2009 года № 13-7-101, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» от 13 февраля 2009 года № 6, «Сельская новь» от 13 февраля 2009 года № 6), с учетом его уточнения решением сессии районного маслихата от 27 апреля 2009 года № 16/1 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 13/2 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 27 апреля 2009 года № 13-7-110, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» от 5 июня 2009 года № 22, «Сельская новь» от 5 июня 2009 года № 22), следующие изменения:
1. В пункте 1:
подпункте 1)
цифру «1637898» заменить цифрой «1641078»
подпункте 2)
цифру «1661230» заменить цифрой «1664410»
2. Приложения 1, 2, 4, 5, 6, 9 к указанному решению изложить в новой редакции.
3. Настоящее решение вводится с 1 января 2009 года.
Председатель XVIII cессии                  Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
К. Айтжанов                                Б. Мусабаев
Приложение 1
к рнешению сессии районного маслихата

"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2008 жылғы 25 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 13/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 31 шілдедегі N 18/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 04 қыркүйекте N 13-7-113 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 03-31/43 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.04.2013 N 03-31/43 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» (2009 жылғы 11 тамыздағы № 1721 Мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген), облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 24 шілдедегі № 17/2 шешіміне сәйкес аудандық мәслихаттың сессиясы ШЕШТІ:
«2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13/2 шешіміне (2009 жылғы 29 қаңтардағы № 13-7-101 Мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 13 ақпандағы № 6 «Ауыл арайы», 2009 жылғы 13 ақпандағы № 6 «Сельская новь» газеттерінде жарияланған) оны 2009 жылғы 27 сәуірдегі «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» № 13/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» № 16/1 шешімімен (2009 жылғы 27 сәуірдегі 13-7-110 Мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 5 маусымдағы № 22 «Ауыл арайы», 2009 жылғы 5 маусымдағы № 22 «Сельская новь» газеттерінде жарияланған) нықтылауды ескере тұра мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. 1-тармақта
1) тармақша
«1637898» цифры «1641078» цифрымен ауыстырылсын
2) тармақша
«1661230» цифры «1664410» цифрымен ауыстырылсын
2. Нұсқалған шешімнің 1, 2, 4, 5, 6, 9-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
XVIII сессиясының төрағасы                 хатшысы
Қ. Айтжанов                                Б. Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының

012
Развитие системы водоснабжения
49 862
Приложение 4
к рнешению сессии районного маслихата
от 31 июля 2009 года № 18/2
Программа 451007000 – Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
Виды выплат
сумма тыс.тенге
Оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (на услуги бань и парикмахерских)
299
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан

012
Сумен жабдықтау жүйені дамыту
49862
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 31 шілдедегі № 18/2 шешiмiне
4-қосымша
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмдерi бойынша азаматтардың жеке санаттарына берiлетiн әлеуметтiк көмек – 451007000 бағдарлама
Төлем түрлері
Сомасы (мың теңге)
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (монша және шаштараз қызметтеріне)
299
Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емделулеріне әлеуметтік көмек

1458
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (зубопротезирование)
409
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан больным активным туберкулезом
283
Социальная помощь участникам Великой Отечественной войны (коммунальные)
3248
Итого:
5697
Приложение 5
к рнешению сессии районного маслихата
от 31 июля 2009 года № 18/2
Распределение сумм по программе 451 017 015 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида"
Сумма расходов
В том числе
Обязательные гигиенические средства
Предоставление услуг индивидуальными помощниками
Предоставление услуг специалистами жестового языка

1458
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (тіс  протездеу)
409
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамағаммен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
283
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек (коммуналдық)
3248
Қорытынды:
5697
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 31 шілдедегі № 18/2 шешiмiне
5-қосымша
451 017 015 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша сомаларды бөлу
Шығындар сомасы
Соның ішінде
Міндетті гигиеналық құралдар
Жеке көмекшілердің
қызметтерін
көрсету
Ымдау тілі мамандарының
қызметтерін
көрсету