О районном бюджете на 2010-2012 годы
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 21/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 19 января 2010 года N 13-7-119. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 03-31/43)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 03-31/43)
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 273 313,1 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 192 804 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2650 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 068 332,1 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 9527 тысяч тенге;
2) затраты - 2 282 124,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование:
бюджетные кредиты – 9792 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 360,6;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами;
приобретение финансовых активов - 350 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18592,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета:
поступление займов – 9792 тысяч тенге;
погашение займов – 360,6;
используемые остатки бюджетных средств – 9161 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1; от 26.07.2010 N 25/1; от 04.11.2010 N 27/1
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2010 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
социального налога в размере 100 % зачисляемых в местный бюджет;
налога на имущество физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц;
земельного налога;
единого земельного налога;
налога на транспортные средства с физических и юридических лиц;
акцизов, кроме акцизов, зачисляемых в республиканский бюджет;
платы за пользование земельными участками;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности, кроме сборов, зачисляемых в республиканский бюджет;
государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 21/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 қаңтарда N 13-7-119 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 03-31/43 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.04.2013 N 03-31/43 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2010-2012 жылдарға, соның ішінде 2010 жылға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 273 313,1 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 192 804 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер бойынша - 2650 мың теңге;
трансферттерден түсімдер бойынша - 2 068 332,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 9527 мың теңге;
2) шығындар - 2 282 124,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу:
бюджеттік кредиттер – 9792 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 360,6;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо;
қаржылық активтерді сатып алу – 350 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18592,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану):
қарыздар түсімі – 9792 мың теңге,
қарыздарды өтеу – 360,6;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 9161 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1; 2010.07.26 N 25/1; 2010.11.04 N 27/1 Шешімдерімен
2. 2010 жылға арналған аудандық бюджет кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес мына салықтық түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
қызметтерін бір реттік талондар бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардың жеке табыс салығынан;
жергілікті бюджетке түсетін 100 пайыз көлеміндегі әлеуметтік салықтан;
жеке тұлға, жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалардың мүлкіне салықтан;
жер салығынан;
бірыңғай жер салығынан;
жеке және заңды тұлғалардың көлік құралдарына салықтан;
республикалық бюджетке түсетін акциздерден басқа акциздерден;
жер телімдерін пайдаланғаны үшін төлемнен;
республикалық бюджетке түсетін алымдардан басқа кәсіпқойлық және кәсіби қызмет жүргізгені үшін алымнан;
республикалық бюджетке түсетін консулдық алым мен мемлекеттік баждан басқа мемлекеттік баждан.

3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности, являющихся собственностью акимата района;
прочих неналоговых поступлений, в местный бюджет.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2010 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1; от 26.07.2010 N 25/1; от 04.11.2010 N 27/1
4-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 9 161 тысяч тенге, в том числе возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2009 году в сумме 3 тысячи тенге и использованных не по целевому назначению целевые трансферты в сумме 229 тысяч тенге согласно приложению 11.
Сноска. Пункт 4 дополнен пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1
5. Установить в расходах бюджета района на 2010 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим в сельской местности по приобретению топлива в размере 1000 тенге на одного специалиста.
6. Сохранить повышение на 25 процентов должностных окладов (тарифных ставок) специалистам сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими, по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Обеспечить в 2010 году выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющимся государственными служащими, и работникам казенных предприятий в полном объеме.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1
7-1. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2010 год с разделением на бюджетные инвестиционные проекты и программы согласно приложения 4.
Сноска. Пункт 7 дополнен пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1
8. Установить, что в процессе исполнения местного бюджета на 2010 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 5.
9. Утвердить бюджетную программу социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов на 2010 год согласно приложению 6.

3. Аудандық бюджет кірістері салыққа жатпайтын мына түсімдер есебінен қалыптасатыны белгіленсін:
аудан әкімдігінің меншігі болып табылатын коммуналдық меншікте тұрған мүлікті жалға алудан түсімдерден;
жергілікті бюджетке түсетін өзге салықтан тыс түсімдерден.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2010 жылға резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1; 2010.07.26 N 25/1; 2010.11.04 N 27/1 Шешімдерімен
4-1. Аудандық бюджетте 9 161 мың теңге сомада қаржы жылының басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін, соның ішінде 2009 жылы 3 мың теңге сомада пайдаланылмаған және 229 мың теңге сомада нысаналы мақсатта пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтару 11-қосымшаға сәйкес.
Ескерту. 4-тармақ 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1 Шешімімен
5. 2010 жылға арналған аудандық бюджет шығыстарында ауылды жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына отын алуға әлеуметтік көмек көрсету үшін бір маманға 1000 теңге көлемінде төлемдер белгіленсін.
6. Ауылды жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметші болып табылмайтын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына лауазымдық жалақыларын (тарифтік ставкаларын) осы қызмет түрлерімен қалалы жерлерде айналысатын мамандар ставкаларымен салыстырғанда 25 пайызға ұлғайту сақталсын.
7. 2010 жылы мемлекеттік қызметшілердің, мемлекеттік қызметші болып табылмайтын мемлекеттік мекеме қызметкерлерінің және қазыналық кәсіпорын қызметкерлерінің жалақыларын толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1 Шешімімен
7-1. Бюджеттік инвестициялық жобаларға және бағдарламаларға бөлінетін 2010 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ 7-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1 Шешімімен
8. 2010 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалуы барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестерге жатпайтыны 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
9. Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж болған жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмектің 2010 жылға арналған бюджеттік бағдарламасы 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

10. Утвердить бюджетную программу «Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида» согласно приложению 7.
11. Предусмотреть на 2010 год в бюджете района бюджетные программы сельских округов согласно приложению 8.
12.Утвердить бюджетную программу «Общеобразовательное обучение» согласно приложению 9.
13. Учесть в районном бюджете на 2010 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) на инвестиционные программы развития всего 231823 тысяч тенге, в том числе:
реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района - 58 000 тысяч тенге;
строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь - Мирный участок подземных вод) – 50 000 тысяч тенге;
строительство двенадцати квартирного жилого дома селе Пресновка - 52 175 тысяч тенге;
реконструкция системы водоснабжения в селе Кайранколь - 62 322 тысяч тенге.
1-1) 4605 тысячи тенге - разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района»;
1-2) 4605 тысячи тенге - разработка проектно-сметной документации по объекту «Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь - Мирный участок подземных вод)»;
2) на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание» - 4483 тысяч тенге
3) на оснащение учебным оборудованием кабинетов биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования - 8190 тысяч тенге;
4) на создание мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования - 22 156 тысяч тенге;
5) - исключен решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1
6) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий - 8531 тысяч тенге;
7) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на содержание подразделений в области ветеринарии - 15532 тысяч тенге;
8) 14143 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

10. «Мүгедектерді жеке оңалту бағдарламасына сәйкес мұқтаж болған мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ым-қимыл мамандарының қызметтерін ұсыну, жеке көмекшілер беру» бюджеттік бағдарламасы 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде селолық округтердің бюджеттік бағдарламалары 8-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
12. «Жалпы білім беру» бюджеттік бағдарламасы 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер мына көлемдерде ескерілсін:
1) дамудың инвестициялық бағдарламаларына барлығы 231823 мың теңге, соның ішінде:
Есіл топтық су құбырына Жамбыл ауданы Жамбыл селосына дейінгі қайыруды қайта құру – 58000 мың теңге;
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек – жер асты суларының Мирный учаскесі) – 50000 мың теңге;
Пресновка селосында 12-пәтерлі тұрғын үй салу – 52 175 мың теңге;
Қайранкөл селосындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта құру - 62  322 мың теңге.
1-1) 4605 мың теңге «Жамбыл ауданынның Жамбыл селосына Есілдік топтық су құбырын қайта қалпына келтіру» объекті бойынша жобалық – сметалық құжаттамаларын әзірлеу»;
1-2) 4605 мың теңге Жамбыл ауданының (үшінші кезекті Мирный учаскесіндегі жер асты сулары) жер асыут суларынан түпті ұнғыма су тоғандарының құрылысы объекті бойынша жобалық – сметалық құжаттамаларын әзірлеу»;
2) білім берудің мектепке дейінгі мекемелерін, орта, техникалық және кәсіби білім, ортадан кейінгі білім мекемелерін, біліктілікті арттыру институттарын «Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге – 4483 мың теңге, соның ішінде:
3) негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға – 8190 мың теңге;
4) бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде мультимедиялық кабинеттер құруға – 22 156 мың теңге;
5) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1 Шешімімен
6) эпизоотияға қарсы іс-шаралар өткізуге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер – 8531 мың теңге;
7) ветеринария саласында бөлімше ұстауға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер – 15532 мың теңге;
8) 14 143 мың теңге - Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери қызметтерін майдандағы армия құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында өткергендерге, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге;

9) 38,2 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
10) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи – 4932 тысяч тенге;
11) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей - 6184 тысяч тенге;
12) 93949 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
13) 14400 тысяч тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
14) 53939 тысяч тенге - на капитальный ремонт объектов образования;
15) 24259,9 тысяч тенге – на капитальный ремонт объектов культуры.
Сноска. Пункт 13 с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1; от 26.07.2010 N 25/1; от 04.11.2010 N 27/1; от 24.12.2010 N 29/2
16) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета по оказанию социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов - 2477 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 13 дополнен подпунктом 16) в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04.11.2010 N 27/1
14. Учесть в районном бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1)Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования - 5400 тысяч тенге;
2) Текущее содержание организаций образования - 93000 тысяч тенге;
3)Разработка проектно-сметной документации на проведение капитального ремонта школ по Дорожной карте на 2010 год - 1210 тысяч тенге;
4) Санаторно-курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, других категорий лиц приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны – 1080 тысяч тенге;
5) Приобретение единой одежды (участие ветеранов войны области в парадах в городах Астана и Москва) - 75 тысяч тенге;
6) 1328 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1; от 04.11.2010 N 27/1

9) 68,2 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысу үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге;
10) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер – 4932 мың теңге;
11) аз қамтылған отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақы төлеуге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер – 6184 мың теңге;
12) 93949 мың теңге – білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарындағы мемлекеттік білімдік тапсырысты іске асыруға;
13) 14400 мың теңге – әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге;
14) 530939 мың теңге – білім беру объектілерін күрделі жөндеуге;
15) 24259,9 мың теңге – мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге.
Ескерту. 13-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1; 2010.07.26 N 25/1; 2010.11.04 N 27/1; 2010.12.24 N 29/2 Шешімдерімен
16) 2477 мың теңге «республикалық бюджеттегі мақсатты ағымды трансферттер ауылдық жерлерде тұратын әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарына әлеуметтік көмек көрсетуге»;
Ескерту. 13-тармақ 16) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.11.04 N 27/1 Шешімімен
14. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мына көлемдерде нысаналы трансферттер ескерілсін:
1) білім берудің мемлекеттік мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыруға – 5400 мың теңге;
2) білім беру мекемелерінің ағымдағы ұстап-күтілуі – 93000 мың теңге;
3) 2010 жылға арналған Жол картасы бойынша мектептерде күрделі жөндеу жүргізуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу – 1210 мың теңге;
4) Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларын, жеңілдік пен кепілдік бойынша Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына және азаматтардың басқа да санаттарына теңестірілген тұлғаларды санаторлық-курорттық емдеу – 1080 мың теңге;
5) Бірыңғай киім сатып алу (облыстың соғыс ардагерлерінің Астана және Москва қалаларындағы шеруге қатысуы) – 75 мың теңге;
6) 1 328 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым – 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге;
Ескерту. 14-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1; 2010.07.26 N 25/1; 2010.11.04 N 27/1 Шешімдерімен

7) 6851 тысяч тенге на приобретение угля;
Сноска. Пункт 14 дополнен подпунктом 7) в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1
8) 26028 тысяч тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов;
Сноска. Пункт 14 дополнен подпунктом 8) в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1; с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26.07.2010 N 25/1
9) 26 926 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов образования;
Сноска. Пункт 14 дополнен подпунктом 9) в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1; с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26.07.2010 N 25/1
10) 10000 тысяч тенге на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения.
Сноска. Пункт 14 дополнен подпунктом 10) в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1
11) 2261 тысячи тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
Сноска. Пункт 14 дополнен подпунктом 11) в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26.07.2010 N 25/1; с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04.11.2010 N 27/1
14-1. На погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом 360,6 тысяч тенге
Сноска. Пункт 14 дополнен пунктом 14-1) в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 26.07.2010 N 25/1
15. - исключен решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1
16. - исключен решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1
17. Предусмотреть в районном бюджете на 2010 год трансферты в вышестоящий бюджет в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального и индивидуального подоходного налога предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных Законом Республики Казахстан «Об объемах трансфертов общего характера между республиканскими, областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2008-2010 годы» от 27 ноября 2007 года № 5-IV, в общей сумме - 64296 тысяч тенге.

7) 6851 мың теңге көмір сатып алуға;
Ескерту. 14-тармақ 7) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1 Шешімімен
8) 26028 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға;
Ескерту. 14-тармақ 8) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1; өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.07.26 N 25/1 Шешімдерімен
9) 26926 мың теңге білім беру объектілерін күрделі жөндеуге;
Ескерту. 14-тармақ 9) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1; өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.07.26 N 25/1 Шешімдерімен
10) 10000 мың теңге аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеуге және ұстауға.
Ескерту. 14-тармақ 10) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1 Шешімімен
11) 2261 мың теңге - бала туушылықты ынталандыру жөніндегі «Ұрпақ қоры» бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік көмекті төлеуге.
Ескерту. 14-тармақ 11) тармақшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.07.26 N 25/1; өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.11.04 N 27/1 Шешімдерімен
14-1 Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы қарызын өтеуге - 360,6 мың теңге;
Ескерту. 14-тармақ 14-1) тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.07.26 N 25/1 Шешімімен
15. - алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1 Шешімімен
16. - алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1 Шешімімен
17. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 қарашадағы «2008-2010 жылдарға арналған республикалық, облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттер көлемдері туралы» № 5-IV Заңымен бекітілген жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу барысында қарастырылған әлеуметтік және жеке табыс салығының салық салу базасының өзгеруін есепке алып, бюджет саласындағы еңбекақы қорының өзгеруіне байланысты, жоғары тұрған бюджетке жалпы 64296 мың теңге сомасында трансферттер қарастырылсын.

Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1
18. Предусмотреть бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 9792 тысяч тенге.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель ХХI сессии                    Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Кикбаев                                 Б. Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

Ескерту. 17-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1 Шешімімен
18. Селолық елді мекендерде әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттен бюджеттік кредиттер қарастырылсын – 9792 мың теңге.
19.Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХI сессиясының төрағасы                   хатшысы
А. Киікбаев                                Б. Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының

2504
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
68,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-
учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
18471
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14883
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
554
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
276
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
147795
467
Отдел строительства района (города областного значения)
52175
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
52175
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88350
032
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
88350
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6420
008
Освещение улиц населенных пунктов
5230
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
100
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1090
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
850
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
400
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
450
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
59247
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

2504
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасы аумағы бойынша жүруін, сондай-ақ олардың және және олармен еріп жүретін тұлғалардың тамақтануға, тұруға, Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысу үшін жол жүруге шығындардың төленуін қамтамасыз ету
68,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі мерзімде әскери қызметтерін майдандағы армия құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында өткергендерге, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда кемінде алты ай жұмыс істегендерге (қызмет еткендерге) бір жолғы материалдық көмекті төлеу
18471
001
Жұмыспен қамту және халыққа арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру бойынша қызметтер
14883
011
Жәрдемақы және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерді төлеу
554
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
276
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
147795
467
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың-құрылысы бөлімі
52175
003
Құрылыс және (немесе) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үй салуы және сатуы
52175
458
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
88350
032
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлаудың аймақтың стратегиясын іске асыру аясында инженерлік-
коммуналдық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді жайластыру
88350
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл село, ауылдық селолық округі әкімінің аппараты
6420
008
Елді-мекендегі көшелерді жарықтандыру
5230
010
Адам жерлейтін орындарды күту және туысы жоқ адамдарды жерлеу
100
011
Елді-мекендерді көркейту және көгалдандыру
1090
458
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
850
016
Елді-мекендерді санитариямен қамтамасыз ету
400
018
Елді-мекендерді көркейту және көгалдандыру
450
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
59247
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аулы село, ауылдық селолық округ әкімінің аппараты

13771
006
Поддержка культурно-
досуговой работы на местном уровне
13771
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
19644
003
Поддержка культурно-
досуговой работы
17031
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
33
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2580
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5994
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5994
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7960
006
Функционирование районных (городских) библиотек
7290
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
670
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4036
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4036
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7842
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7842
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
173396,1
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17258,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12801,2
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
1680
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
300
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2477
467
Отдел строительства района (города областного значения)
117210
012
Развитие объектов водного хозяйства
117210
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6137
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6027
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
110
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24259,9
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

13771
006
Мәдени-демалыс жұмысын жергілікті деңгейде қолдау
13771
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімі
19644
003
Мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
17031
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
33
010
Облыстық спорт жарыстарына әр түрлі спорт түрлері бойынша аудандық облыстық маңызы бар қалалық құрама командалардың мүшелерін дайындау және олардың қатысуы
2580
456
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың ішкі саясат бөлімі
5994
002
Газет және журналдар арқылы мемлекеттік саяси ақпаратты жүргізу
5994
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, спорт және тілдерді дамыту бөлімі
7960
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кітапханаларының жұмыс істеуі
7290
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
670
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз ету
456
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың ішкі саясат бөлімі
4036
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік саясаттың ақпарат жағынан азаматтарды әлеуметтік оңтайландыру
4036
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімі
7842
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік саясаттың ақпарат жағынан азаматтарды әлеуметтік оңтайландыру
7842
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
173396,1
474
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың ветеринария бөлімі
17258,2
001
Ауыл шаруашылығы және ветеринария саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
12801,2
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
1680
005
Мал қорымдарының биотермиялық шұңқырлардың жұмысын қамтамасыз ету
300
099
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері есебінен ауылдық елді-мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
2477
467
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың құрылыс бөлімі
117210
012
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
117210
463
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастары бөлімі
6137
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынстарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
6027
008
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
110
123
Қала, аудан, аудандық маңызы бар қала, ауыл село, ауылдық селолық округі әкімінің аппараты
24259,9
019
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

Сноска. Приложение 4 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24.12.2010 N 29/2
Функц. группа
Админ.
Про
грамма
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
3
4
А
В
Инвестиционные проекты
258 085
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
140 525
467
Отдел строительства района (города областного значения)
52 175
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
52 175
За счет трансфертов из республиканского бюджета
52175
Строительство восемнадцати квартирного жилого дома селе Пресновка
52175
458
Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88 350
032
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
88 350
За счет трансфертов из республиканского бюджета
62 322
Реконструкция системы водоснабжения в селе Кайранколь Жамбылского района
62 322
За счет трансфертов из областного бюджета
26 028
Развитие и реконструкция сетей водоснабжения селе Пресновка Жамбылского района
26 028
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
117 210
467
Отдел строительства района (города областного значения)
117 210
012
Развитие объектов водного хозяйства
117 210
За счет трансфертов из республиканского бюджета
117 210
Реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района
58 000
Разработка проектно- сметной документации по объекту "Реконструкция отвода от Ишимского груп пового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района"
4 605
Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь Мирный участок подземных вод)
50 000
Разработка проектно- сметной документации по объекту "Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь Мирный участок подземных вод)
4 605
13
Прочие

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.12.24 N 29/2 Шешімімен
Функц. топ
әкім
шілік
кіші бағ
дар
лама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
А
Инвестициялық жобалар
258 085
7
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы
140 525
467
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың құрылыс бөлімі
52 175
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының құрылысы және (немесе) тұрғын-үй сатып алуы
52 175
Республикалық бюджетінен трансферттер арқылы
52 175
Пресновка селосындағы 18 пәтерлі үйдің салынуы
52 175
458
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
88 350
032
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерде жайластыру
88 350
Республикалық бюджетінен трансферттер арқылы
62 322
Жамбыл ауданының Қайранкөл селосында сумен қамтамасыз ету жүйесін қалпына келтіру
62 322
Облыстық бюджетінен трансферттер арқылы
26 028
Жамбыл ауданының Пресновка с. сумен қамтамасыз ету желілерін қалпына келтіру және дамыту
26 028
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
117 210
467
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың құрылыс бөлімі
117 210
012
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
117 210
Республикалық бюджетінен трансферттер арқылы
117 210
Жамбыл ауданының Жамбыл селосына дейін Есілдің топтық су құбырын қайта қалпына келтіру
58 000
"Жамбыл ауданының Жамбыл селосына Есілдік топтық су құбырын қайта келтіру" объекті бойынша жобалық сметалық құжаттамаларын әзірлеу
4 605
Жамбыл ауданында (үшінші кезекті Мирный учаскісіндегі жер асты сулары) жер асыту суларынан түпті ұңғыма су тоғандарының құрылысы
50 000
"Жамбыл ауданының (үшінші кезекті Мирный уческесіндегі жер асты сулары) жер асты суларынан түпті ұнғыма су тоғандарының құрылысы" объекті бойынша жобалық-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
4 605
13
Басқалар

350
452
Отдел финансов района (города областного значения)
350
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
350
Приложение 5
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 21/1
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2010 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 21/1
Программа 451007000 – Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

350
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
350
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және көбейту
350
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне
5-қосымша
2010 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджет бағдарламаларының тізімі
Атауы
Білім
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне
6-қосымша
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жеке санаттарына берілетін әлеуметтік көмек - 451007000 бағдарлама

Сноска. Приложение 6 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04.11.2010 N 27/1
Виды выплат
Сумма
(тысяч
тенге)
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (на услуги бань и парикмахерских)
234
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан:участникам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; лицам, награжденным орденами и медалями бывшего советского Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны; многодетным матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня"; лицам, пострадавшим от политических репрессий, являющимся пенсионерами; лицам, удостоенным званий Героя Социалистического труда и "Халык Қаһарманы"; инвалидам.

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.11.04 N 27/1 Шешімімен
Төлем түрлері
Сомасы
(мың
тенге)
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (монша мен шаштараз қызметтеріне)
234
Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емдеулеріне әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің екінші қайта некеге тұрмаған жесірлеріне; Ұлы Отан соғысы жылдарындағы қайсарлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР кеңес Одағының ордендері және медальдарымен марапатталған тұлғаларға; "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған көп балалы аналарға; зейнеткер болып табылатын саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккендерге; Социалистік Еңбек Ері және "Халық Қаһарманы" атағын иеленген тұлғаларға; мүгедектерге

963
Санаторно-курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, герои Советского Союза, герои Социалистического Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии.
1080
Приобретение единой одежды для участия ветеранов области в парадах в городах Астана и Москва
75
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненным к ним на зубопротезирование
772
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан больным активным туберкулезом
261
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги

963
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне, жеңілдіктер мен кепілдіктермен Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларды, жеңілдіктер және кепілдіктермен соғысқа қатысушыларға теңестірілген өзге де тұлғаларды, "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған, сондай-ақ 1 және 2-ші дәрежелі "Ана даңқы орденімен марапатталған көп балалы аналарды, Қазақстан Республикасы алдында айрықша еңбектері үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларды, Кеңес Одағы Батырларын, Социалистік Еңбек Ерлерін, үш дәрежелі Даңқ, үш дәрежелі Еңбек даңқы ордендерінің иегерлерін, 1988-1989 жылдарындағы Чернобыл АЭС апатының салдарын жоюға қатысушылар ішінен тұлғаларды, Қазақстан Республикасына иеліктен айырылған және қоныс аударған, қоныс аудару күні жатыр іші жағдайында болған балаларды қоса алғанда, аймақтардан көшірілгендерді (өз еріктерімен шыққандарды) санаторлық-курорттық емдеу
1080
Ардагерлердің Астана және Мәскеу қалаларында шерулерге қатысулары бірыңғай киім сатып алу
75
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тіс протездеуде әлеуметтік көмек
772
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тағаммен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
261
Ұлы Отан соғысына қатысушылар және мүгедектеріне коммуналдық қызметтерін әлеуметтік көмек көрсету

2645
На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
2713
Итого:
8743
Приложение 7
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 21/1
Распределение сумм по программе 451 017 015 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида"

2645
Бала туушылықты ынталандыру жөніндегі "Ұрпақ қоры" бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік көмекті төлеуге
2713
Қорытынды
8743
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне
7-қосымша
"Мүгедектерді жеке оңалту бағдарламасына сәйкес мұқтаж болған мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ым қимыл мамандарының қызметтерін ұсыну, жеке көмекшілер беру" 451017015 бағдарламасы бойынша

Сноска. Приложение 7 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04.11.2010 N 27/1
Сумма
расходов
В том числе
Обязательные гигиенические средства
Предоставление услуг индивидуальными помощниками
Предоставление услуг специалистами жестового языка
2504
2084
345
75
Приложение 8
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 21/1
Расходы по сельским округам на 2010 год

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.11.04 N 27/1 Шешімімен
Шығындар сомасы
соның ішінде
арнайы гигиеналық құралдар
жеке қызметшілердің қызметтерін көрсету
ымдау тілі мамандарының қызметтерін көрсету
2504
2084
345
75
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне
8-қосымша
2010 жылға арналған селолық округтер бойынша шығындар

Направление свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2010 года
Сноска. Приложение 11 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31.03.2010 N 23/1
Функциональ-ная группа
Адми-нист-ратор
Прог-рамма
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
9161
1
Государственные услуги общего характера
249
452
Отдел финансов района (города областного значения)
249
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения  бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
150
019
Материально-техническое оснащение государственных органов
99
4
Образование
5264
464
Отдел образования района (города областного значения)
5264
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1700
003
Общеобразовательное обучение
3564
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
730
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
730
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
730
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
400
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
400
458
Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
500
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
75
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
75
006
Поддержка культурно-
досуговой работы на местном уровне
75
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1025
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
865
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

2010 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтарын жұмсау
Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010.03.31 N 23/1 Шешімімен
Функ
ционал
дық
топ
Әкім
ші
бағ
дарла
ма
Атауы
сомасы
(мың
теңге)
9161
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
249
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
249
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетінің атқарылуы және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
150
019
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз ету
99
4
Білім беру
5264
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
5264
009
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту мекемелерінің қызметін қамтамасыз ету
1700
003
Жалпы білім беру
3564
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
730
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
730
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі мерзімде әскери қызметтерін майдандағы армия құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында өткергендерге, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда кемінде алты ай жұмыс істегендерге (қызмет еткендерге) бір жолғы материалдық көмек төлеу
730
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты
400
011
Елді-мекендерді көркейту және көгалдандыру
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
500
018
Елді-мекендерді көркейту және көгалдандыру
500
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
75
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аулы (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
75
006
Мәдени-демалыс жұмысын жергілікті деңгейде қолдау
75
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1025
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
865
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ветеринария саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер