О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года N 13/1 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 3 декабря 2009 года N 19/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 20 декабря 2009 года N 13-8-113. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 4/4
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 13/1 «О районном бюджете на 2009 год» (государственный регистрационный № 13-8-96 от 26 января 2009 года, газеты «Қызылжар және қызылжарлықтар» и «Маяк» от 30 января 2009 года № 5) с учетом его уточнения решениями районного маслихата от 27 апреля 2009 год № 15/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 13/1 от 22 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (государственный регистрационный № 13-8-104 от 13 мая 2009 года, газеты «Қызылжар және қызылжарлықтар» и «Маяк» от 22 мая 2009 года № 21), от 29 июля 2009 года № 17/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № 13/1 от 22 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (государственный регистрационный № 13-8-109 от 26 августа 2009 года, газеты «Қызылжар және қызылжарлықтар» и «Маяк» от 4 сентября 2009 года № 36), от 27 октября 2009 года № 18/2 «О внесении изменений в решение районного маслихата № 13/1 от 22 декабря 2008 года «О районном бюджете на 2009 год» (государственный регистрационный № 13-8-112 от 20 ноября 2009 года, газеты «Қызылжар және қызылжарлықтар» и «Маяк» от 27 ноября 2009 года № 47) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1):
цифры «2585778» заменить цифрами «2583983»;
цифры «2285851» заменить цифрами «2284056»;
подпункте 2):

"2009 жылғы аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 13/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 желтоқсандағы N 19/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 желтоқсанда N 13-8-113 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңының 6-бабына сәйкес, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 13/1 (2009 жылғы 26 қаңтардағы мемлекеттік тіркелуі № 13-8-96, «Қызылжар және қызылжарлықтар» және «Маяк» газеттер, 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 5) шешіміне, оған енгізілген нақтылауларды есепке ала отырып аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 15/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 13/1 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен қосымшалар енгізу туралы шешіміне» (2009 жылғы 13 мамырдағы мемлекеттік тіркелуі № 13-8-104, 2009 жылғы 22 мамырдағы № 21 «Қызылжар және қызылжарлықтар» және «Маяк» газеттер), 2009 жылғы 29 шілдедегі № 17/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 13/1 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен қосымшалар енгізу туралы шешіміне» (2009 жылғы 26 тамыздағы мемлекеттік тіркелуі № 13-8-109, 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 36 «Қызылжар және қызылжарлықтар» және «Маяк» газеттер), 2009 жылғы 27 қазандағы № 18/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 13/1 «2009 жылғы аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешіміне» (2009 жылғы 20 қарашадағы мемлекеттік тіркелуі № 13-8-112, 2009 жылғы 27 қарашадағы № 48 «Қызылжар және қызылжарлықтар» және «Маяк» газеттер) шешімдеріне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«2585778» цифрлары «2583983» цифрларымен ауыстырылсын;
«2285851» цифрлары «2284056» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада: