О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 13-2 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 15-1. Зарегистрировано Управлением юстиции района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 14 мая 2009 года N 13-9-91. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14 июня 2012 года N 01-15/60)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14.06.2012 N 01-15/60)
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IY, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2008 года № 13-2 « О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в государственном реестре за № 13-9-85 от 27 января 2009 года, опубликовано в районной газете «Вести», специальный выпуск от 27.03.2009 года), следующие изменения и дополнения:
I. Доходы:
Цифру «1725435» заменить цифрой «1942768»
Цифру «218312» заменить цифрой «239239»
Цифру «1700» заменить цифрой «2200»
Цифру «1459801» заменить цифрой «1655707»
2). Затраты
Цифру «1725435» заменить цифрой «1945212,2»

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2 "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 15-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Мағжан Жұмабаев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 мамырда N 13-9-91 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 14 маусымдағы N 01-15/60 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012.06.14 N 01-15/60 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІҮ Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 13-2 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» (мемлекеттік тізілімде № 13-9-85 2009 жылғы 27 қаңтарда тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2009.27.03. арнайы шығарылымында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Кірістер
«1725435» саны «1942768» санымен ауыстырылсын
«218312» саны «239239» санымен ауыстырылсын
«1700» саны «2200» санымен ауыстырылсын
«1459801» саны «1655707» санымен ауыстырылсын
2) Шығындар
«1725435» саны «1945212,2» санымен ауыстырылсын

6) Финансирование (использование профицита) дефицита бюджета
Цифру «0» заменить цифрой «-2444,2»
2. Приложение 1,2,4,5,6 изложить в новой редакции (прилагается).
3. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата        З.Харченко                                  В.Гюнтнер
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 27 апреля 2009 года № 15-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2009 год
Категория
Наименование
Сумма
тыс. тенге
Класс
Под-
класс
Доходы

6) Бюджеттің тапшылығын (пайданы қолдану) қаржыландыру.
«0» саны «-2444,2» санымен ауыстырылсын
2. 1, 2, 4, 5, 6 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын (қоса берілген).
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                              Мәслихат хатшысы
З.Харченко                                   В.Гюнтнер
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 27 сәуірдегі
№ 15-1 шешіміне 1 қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2009 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Кірістер

300
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 330
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
34 729
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16 047
001
Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства
9 900
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
6 147
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 982
001
Обеспечение деятельности отдела земельных отношений
6 333
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
1 507
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов
1 142
467
Отдел строительства района (города областного значения)
700
012
Развитие системы водоснабжения
700
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
9 000
019
Функционирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
9 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
3 548
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 548
001
Обеспечение деятельности отдела строительства
3 548
12
Транспорт и коммуникации
81 100,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8 500,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах(селах), аульных (сельских) округах
8 500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72 600,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
13 700,0
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
58 900,0
13
Прочие
105 128
452
Отдел финансов района (города областного значения)
95 800
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
500
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
98 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

300
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала)  құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 330
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
34 729
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
16 047
001
Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
9 900
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
6 147
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 982
001
Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
6 333
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
1 507
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 142
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
700
012
Сумен жабдықтау жүйесін енгізу
700
123
Қаладағы аудан,аудандық маңызы бар қала,кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
9 000
019
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шегінде ауыл (село), ауылдық (селолық ) округтерде, кенттерде басымды әлеуметтік жобаларын қаржыландыру
9 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
3 548
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 548
001
Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
3 548
12
Көлiк және коммуникациялар
81 100,0
123
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 500,0
013
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 500,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72 600,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13 700,0
008
Аймақтық қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шегінде елді мекендерде және қала көшелерінде аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын ұстау және жөндеу
58 900,0
13
Басқалар
105 128
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы және экономика бөлімі
98 500
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
500
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
500
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
98 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі