О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года № 11/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата района Шал акын Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2009 года N 14/1. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 19 мая 2009 года N 13-14-76. Утратило силу (письмо маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области 9 октября 2013 года N 02-04/195)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области 09.10.2013 N 02-04/195)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-11 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-69 от 22 января 2009 года, опубликовано в районной газете "Парыз" от 30 января 2009 года № 5 и районной газете "Новатор" от 30 января 2009 года № 5) с учетом изменений, внесенных решением ХIII сессии районного маслихата от 31 марта 2009 года № 13/2 "О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2008 года № 11/2 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-14-74 от 10 апреля 2009 года, опубликовано в районной газете "Парыз" от 24 апреля 2009 года № 17 и районной газете "Новатор" от 24 апреля 2009 года № 17) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1168840» заменить цифрами «1258871»;
цифры «160251» заменить цифрами «163251»;
цифры «8611» заменить цифрами «15611»;
цифры «996778» заменить цифрами «1076809»;
подпункте 2)
цифры «1172674,3» заменить цифрами «1262705,3»;
в пункте 9:
цифры «25416» заменить цифрами «0»;
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. Утвердить распределение сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета бюджету района на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 59125 тысяч тенге согласно приложению 6:
1) на капитальный и текущий ремонт школ, домов культуры в сумме
образованию - 18305 тысяч тенге;
культуре – 10000 тысяч тенге;

"2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 cәуірдегі N 14/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 мамырда N 13-14-76 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы N 02-04/195 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 09.10.2013 N 02-04/195 хаты)
Қазақстан Республикасындағы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихаты сессиясының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне (2009 жылғы 30 қаңтардағы № 5 «Парыз» аудандық газетінде және 2009 жылғы 30 наурыздағы № 5 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған, 2009 жылғы 22 қаңтардағы № 13-14-69 нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген) «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 31 наурыздағы ХІІІ сессиясының № 13/2 шешімімен (2009 жылғы 10 сәуірдегі № 13-14-74 нормативті құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 17 «Парыз» аудандық газетінде және 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 17 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған) енгізілген өзгертулерді ескере отыра, келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«1168840» сандары «1258871» сандарымен ауыстырылсын;
«160251» сандары «163251» сандарымен ауыстырылсын;
«8611» сандары «15611» сандарымен ауыстырылсын;
«996778» сандары «1076809» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1172674,3» сандары «1262705,3» сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
«25416 » сандары «0» санымен ауыстырылсын;
«9-1. 6 қосымшаға сәйкес 59125 мың теңге сомасында аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын (Жол картасы) жүзеге асыру шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге республикалық бюджеттен аудан бюджетіне мақсатты трансферттер сомасын бөлу бекітілсін:
1) мектеп, мәдениет үйлерін күрделі және ағымды жөндеуге
білім беруге – 18305 мың теңге;
мәдениетке – 10000 мың теңге сомасында;

2) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов - 17700 тысяч тенге;
3) на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики - 13120 тысяч тенге в том числе:
на расширение программ молодежной практики – 6220 тысяч тенге;
на создание социальных рабочих мест - 6900 тысяч тенге.
в пункте 11:
цифры «11672» заменить цифрами «57598»;
дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
«11-1. Утвердить распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета в бюджет района на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров (Дорожная карта) в сумме 45926 тысяч тенге согласно приложению 5:
1) на капитальный и текущий ремонт школ, дома культуры в сумме 11238 тысяч тенге, в том числе по:
образованию – 7477 тысяч тенге;
культуре – 3761 тысяч тенге;
2) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов – 21500 тысяч тенге;
3) на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 13188 тысяч тенге
в пункте 12:

2) аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын, қала және елді мекен көшелерін жөндеу және ұстауға – 17700 мың теңге;
3) әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламаларын кеңейтуге – 13120 мың теңге, соның ішінде:
жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 6220 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға – 6900 мың теңге
11 тармақта:
«11672» сандары «57598» сандарымен ауыстырылсын;
11-1 тармағымен келесі мазмұн толықтырылсын:
«11-1. 5 қосымшаға сәйкес 45926 мың теңге сомасында аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын (Жол картасы) жүзеге асыру шеңберінде жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге облыстық бюджеттен аудан бюджетіне мақсатты трансферттер сомасын бөлу бекітілсін:
1) 11238 мың теңге сомасында мектеп, мәдениет үйлерін күрделі және ағымды жөндеуге, соның ішінде:
білім беру бойынша – 7477 мың теңге;
мәдениет бойынша – 3761 мың теңге сомасында;
2) аудандық маңызы бар автокөлік жолдарын, қала және елді мекен көшелерін жөндеу және ұстауға – 21500 мың теңге;
3) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге – 13188 мың теңге;
12 тармақта: