Об организации общественных работ в районе Шал акына в 2009 году
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 17 августа 2009 года N 177. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 25 сентября 2009 года N 13-14-84. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 октября 2011 года N 238
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.10.2011 N 238
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 5 статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ (далее по тексту – Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ района Шал акына» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на проведение общественных работ.
3. Организациям, включенным в Перечень, обеспечить привлечение безработных к общественным работам в объемах и по видам работ согласно утвержденному Перечню.
4. Государственному учреждению «Отдел финансов района Шал акына» обеспечить своевременное выделение средств для оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, по бюджетной программе 451-002-100 «Программа занятости. Общественные работы».
5. Постановление акимата района от 2 марта 2005 года № 38 «Об организации оплачиваемых общественных работ на 2005 год», зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 25 апреля 2005 года № 1567 признать утратившим силу.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева М.К.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким района                                А. Амрин
Утвержден
постановлением акимата района
от 17 августа 2009 года № 177
Перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда повидам общественных работ
Наименование
организации
Рабо
чих
мест
Вид общественных работ
Раз
ряд
Коэффи-
циент
Государствен
ные
учреждения
аппараты
акимов
сельских
округов и
города
Сергеевки
163
челове
ка

2009 жылы Шал ақын ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 17 тамыздағы N 177 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 қыркүйекте N 13-14-84 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 7 қазандағы N 238 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2011.10.07 N 238 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-тармағына, 20-бабының 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы Заңын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 қаңтардан № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар түрлері бойынша, еңбек ақы мөлшері және көлемі, ұйымдардың түрлері мен тізбесі (одан әрі мәтін бойынша - Тізбе) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Шал ақын ауданының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне, қоғамдық жұмыстарды өткізуге аудан бюджетінен қарастырылған қаражаттың шегінде, бекітілген Тізбеге сәйкес жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға бағытталуын жүзеге асырсын.
3. Тізбеге енгізілген ұйымдарға, жұмыстардың түрлері және жұмыстардың көлемі бойынша, жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға тартуын бекітілген Тізбеге сәйкес, қамтамасыз етсін.
4. «Шал ақын ауданының Қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесіне, 451-002-100 «Жұмыспен қамту бағдарламасы, Қоғамдық жұмыстар» бюджеттік бағдарлама бойынша, қоғамдық жұмыстармен қамтылған жұмыссыздардың еңбек ақысының уақытты бөлінуін қамтамасыз етсін.
5. 2005 жылдың 2 наурызындағы № 38 «2005 жылға ақылы қоғамдық жұмыс ұйымдастыру туралы» Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаментінде 2005 жылы 25 сәуірінде № 1567 тіркелген аудан әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуы аудан әкімінің орынбасары М.К. Жақсыбаевқа жүктелсін.
7. Осы қаулы ресми түрде жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күннің өтуі бойынша қызметіне енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Әмрин
2009 жылдың 17 тамыз № 177
аудан әкімдігінің қаулысымен
бекітілді
Қоғамдық жұмыстар түрлері бойынша еңбек ақы мөлшері және көлемі, ұйымдардың түрлері мен тізбесі
Ұйымдар атауы
Жұмыс орын
дары
Қоғамдық жұмыстар түрлері
Раз
ряд
Коэффи-
циенті
Сергеевка қ.
және селолық
округ
әкімдерінің
аппараттары
мемлекеттік
мекемесі
163 адам

1. Помощь организациям
жилищно-коммунального
хозяйства в уборке
территорий городов,
населенных пунктов
2. Текущий ремонт дорог
(засыпка ям и выбоин,
ремонт подъездных путей,
санитарная очистка вдоль
дорог, лесополос и др.).
3. Проведение
мелиоративных работ, а
также работ связанных с
весенне-осенними
паводками.
4. Участие в
строительстве,
реконструкции и
капитальном ремонте жилья.
Оказание помощи по
подготовке к зиме, ремонту
и выполнение строительных
работ на объектах
социального и культурного
назначения (больницы,
фельдшерско-акушерские
пункты) и образования,
являющихся коммунальной
собственностью,
арендованные здания для
аппаратов акимов сельских
округов и других бюджетных
организаций, если на эти
цели не предусмотрены
средства в местных
бюджетах или их
недостаточно для поддержки
объектов в надлежащем
состоянии;
5. Восстановление
историко-архи-
тектурных памятников,
комплексов и заповедных
зон.
6. Экологическое
оздоровление регионов
озеленение и
благоустройство территорий
населенных пунктов (в
т.ч. уборка территорий от
мусора, вырубка полыни,
очистка от снега, посадка
деревьев, разбивка
цветников), сохранение и
развитие лесопаркового
хозяйства, отлов бродячих
животных и другие.
7. Участие в подготовке
спортивных мероприятий, в
том числе выполнение
подсобных работ в
строительстве и ремонте
спортивных сооружений и
ледовых городков.
8. Участие в проведении
республиканских и
региональных общественных
кампаний (опрос
общественного мнения,
статистическое
обследование по вопросам
занятости и социальной
защиты населения, переписи
населения).
9. Заготовка дров, помощь
в доставке и разгрузке
угля для малообеспеченных
слоев населения и
одинокопроживающих
престарелых, вновь
прибывших оралманов, а
также предприятий
коммунальной собственности
и объектов
социально-культурного
назначения района.
10. Помощь в переписи
домашних хозяйств и в
составлении
похозяйственных книг.
11. Благоустрой
ство и охрана территорий
парков, скверов (кроме
объектов частной
собственности)
12. Благоустрой
ство кладбищ, свалок.
13. Уход за больными
одинокими престарелыми
гражданами (покупка
продуктов, медикаментов,
уборка помещения, побелка
стен, покраска полов,
стирка белья, посадка,
прополка и уборка овощей)
14. Выполнение поручений
по приему и обустройству
оралманов.
15. Оказание помощи в
делопроизводстве по
обращениям на
государственном языке.
16. Оказание помощи в
обработке и подготовке к
хранению документации.
17. Оказание помощи по
вопросам занятости и сбору
необходимых документов при
назначении государственных
пособий семьям, имеющим
детей до 18 лет
I-II
III- IV
III-
IV
III-
IV
III
III
III–
IV
G-17
I
G-14
I-II
III
G-13
G-14
G-13
G-14
G-13
1,39-
1,49
1,59–
1,70
1,59-
1,70
1,59-
1,70
1,59
1.59
1,59-
1,70
1,43
1,39
1,43
1,39- 1,49
1,59
1,68
1,43
1,68
1,43
1,68
Государствен
ое
учреждение
«Отдел
занятости и
социальных
программ
района Шал
акына»
1
1
Оказание помощи в ведении
делопроизводства на
государственном языке.
Оказание помощи по
вопросам занятости и сбору
необходимых документов при
назначении государственных
пособий семьям, имеющим
детей до 18 лет
G-13
G-13
1,68
1,68
Итого:

1. Тұрмыстық шаруашылық
ұйымдарына қалалардың, елді
мекендердің аулаларын
жинауға көмек көрсету
2. Жолдардың ағымдағы
жөндеуі (шұңқырларды және
жол жиегін жабу, кіреберіс
жолдарды жөндеу, жол жиегін
санитарлы тазалау және
т.б.).
3. Мелиоративтік жұмыстар,
сондай-ақ көктемгі-күзгі су
тасқындарына байланысты
жұмыстарды жүргізу.
4. Тұрғын үйлер құрылысына,
оларды қайта жаңарту, құру
және күрделі жөндеуге
қатысу. Әлеуметтік және
тұрмыстық маңызы бар
(коммуналдық меншік болып
табылатын мәдениет үйі,
денсаулық сақтау
(ауруханалар,
фельдшерлік-акушерлік
пункттер) және білім беру
объектілері, селолық округ
әкімдері аппараттары және
басқа да бюджеттік ұйымдар
үшін жалға берілген
ғимараттар, егер осы
мақсатқа жергілікті
бюджетте қаражат
қарастырылмаған болса
немесе объектілерді тиісті
түрде ұстау үшін ол қаражат
жеткіліксіз болса)
объектілерде қысқа
дайындау, жөндеу және
құрылыс жұмыстарын жүргізу
жөнінде көмек көрсету
5. Тарихи-сәулет
ескерткіштерін, кешенін
және қорық аймақтарын
қалпына келтіру.
6. Елді мекендер
аймақтарының экологиялық
сауықтыруы (ағаш отырғызу,
гүлшаттар егу), орман
шаруашылығын сақтау және
жетілдіру, қаңғырма
жануарларды аулау. т.б.
7. Спорттық іс-шараларды
дайындауға қатысу, соның
ішінде мұз қалашықтарын
салудағы қосалқы жұмыстарды
да орындау.
8. Республикалық және
аймақтық қоғамдық
науқандарды жүргізуге
қатысу (сауалнама жүргізу,
халық санағы, халықты
жұмыспен қамту және
әлеуметтік қорғау
мәселелері жөніндегі
статистикалық тексеріс)
9. Халықтың аз қамтамасыз
етілген және жалғызбасты
қарттар, жаңадан қоныс
аударған оралмандар,
сондай-ақ қала мен
аудандардың әлеуметтік-
тұрмыстық мәдениет
объектілері үшін отын
дайындауға, көмірді
жеткізуге және түсіруге
көмек көрсету.
10. Үй шаруашылығы санағын
жүргізуге және шаруашылық
кітабын жасауға көмек
көрсету
11. Саябақтар, скверлер
аумағын көркейту және
күзету (жеке меншік
объектілерінен басқа)
12. Зираттарды, қоқыс
жинайтын жерлерді көркейту
13. Жалғызбасты ауру қарт
азаматтарды күту (тамақ,
дәрі-дәрмек сатып әкелу, үй
ішін жинау, ағарту еден
сырлау, кір жуу, көкөніс
отырғызу, арам шөп жұлу
және жинау)
14. Оралмандарды қабылдау
және жайластыру бойынша
тапсырманы орындау
15. Мемлекеттік тілде
азаматтардың үндеулері
бойынша іс жургізуге көмек
көрсету.
16. Құжаттарды сақтауға
дайындауға және өңдеуге
көмек көрсету
17. Жұмыспен қамту
сұрақтары бойынша және 18
жасқа дейінгі балалары бар
отбасыларына мемлекеттік
жәрдемақыны тағайындау үшін
қажетті құжаттарды жинауға
көмек көрсету
I-II
III-
IV
III-
III-
IV
III
III
III-
IV
G-17
I
G-14
I-II
III
G-13
G-14
G-13
G-14
G-13
1,39-
1,49
1,59-
1,70
1,59-
1,70
1,59-
1,70
1,59
1,59
1,59-
1,70
1,43
1,39
1,43
1,39-
1,49
1,59
1,68
1,43
1,68
1,43
1,68
«Шал ақын
ауданының
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі»
мемлекеттік
мекемесі
1
1
Іс жүргізуді мемлекеттік
тілде жүргізілуіне көмек
көрсету Жұмыспен қамту
сұрақтары бойынша және 18
жасқа дейінгі балалары бар
отбасыларына мемлекеттік
жәрдемақыны тағайындау үшін
қажетті құжаттарды жинауға
көмек көрсету
G-13
G-13
1,68
1,68
Барлығы:

165
Примечание: Работа, обозначенные пункта 15 применяется в случае отсутствия соответствующих единиц в штатных расписаниях организаций и если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах.

165
Ескерту: 15 пунктіде көрсетілген жұмыс түрі ұйымдардың штаттық кестесінде сәйкес бірлік болмаған кезде және егер осы мақсаттарға жергілікті бюджеттен қаражат қарастырмалған кезде қолданылады.