О внесении изменений и дополнений в решение Х сессии областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 137-IV "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Атырауского областного маслихата от 14 января 2009 года N 149-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 февраля 2009 года за N 2543. Утратило силу письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 года № 275/1711/-МШ.
Сноска. Утратило силу письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" рассмотрев предложение акимата области об уточнении областного бюджета на 2009 год, областной маслихат на ХІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 137-IV "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в  реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2540 от 14 января 2009 года в газете "Прикаспийская коммуна" N 7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "72 632 004" заменить цифрами "86 499 037";
цифры "26 423 527" заменить цифрами "40 899 875";
цифры "46 139 195" заменить цифрами "45 529 880";
цифры "68506 087" заменить цифрами "71 270 584";
цифры "-1 046 971" заменить цифрами "-1 666 324";
цифры "1 275 971" заменить цифрами "1 895 324";
цифры "4 059 274" заменить цифрами "16 268 415";
цифры "4 062 180" заменить цифрами "16 271 321";
цифры "1 113 614" заменить цифрами "626 362";
цифры "-1 113 614" заменить цифрами "-626 362";
2) в пункте 18:
цифры "288 700" заменить цифрами "110 000";
цифры "2 563" заменить цифрами "10 342";
строку "2 540 тысяч тенге - на оплату за учебу детей сирот, полусирот;" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"191 700 тысяч тенге - на подготовку к зимнему периоду;
30 000 тысяч тенге - на капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственнх учреждений;
4 000 тысяч тенге - на приобретение жилья для отдельных категорий граждан;
22 000 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение жилищно-коммунального хозяйства;
3) в пункте 19:
цифры "7 600" заменить цифрами "236 890";
дополнить строками следующего содержания:

Облыстық мәслихаттың Х сессиясының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 137-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 149-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 ақпанда N 2543 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95 Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және облыстық әкімияттың 2009 жылғы облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарай отырып, облыстық мәслихат ХІ сессиясында ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 137-IV  "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 2540 рет санымен 2009 жылы 14 қаңтарда тіркелген, 2009 жылы 22 қаңтарда "Атырау" газетінде N 8 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"72 632 004" деген цифрлар "86 499 037" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"26 423 527" деген цифрлар "40 899 875" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"46 139 195" деген цифрлар "45 529 880" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"68 506 087" деген цифрлар "71 270 584" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"-1 046 971" деген цифрлар "-1 666 324" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 275 971" деген цифрлар "1 895 324" деген цифрлармен
ауыстырылсын;
"4 059 274" деген цифрлар "16 268 415" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"4062 180" деген цифрлар "16 271 321" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 113 614" деген цифрлар "626 362" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"-1 113 614" деген цифрлар "-626 362" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 18-тармақта:
"288 700" деген цифрлар "110 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 563" деген цифрлар "10 342" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"жетім, жартылай жетім балалардың оқуы үшін - 2 540 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
келесідей мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"қысқы мерзімге дайындық үшін - 191 700 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің ғимараттарын және құрылымдарын күрделі жөндеу үшін - 30 000 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету үшін - 4 000 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саланы материалдық техникалық   жарақтандыруға - 22 000 мың теңге;"
3) 19-тармақта:
"7 600" деген цифрлар "16 890" деген цифрлармен ауыстырылсын;
келесідей мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"1 000 000 тысяч тенге - на строительство жилья в Атырауской области;
104 000 тысяч тенге - на строительство коммунального дома в микрорайоне Жилгородок города Атырау;
35 380 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения;"
4) в пункте 22:
цифры "1 139 429" заменить цифрами "213 500";
5) дополнить пунктом 26 следующего содержания:
26. Учесть, что в областном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету города Атырау на продолжение строительства фильтровальной станции N 5 в городе Атырау в сумме     1 000 000 тысяч тенге.

Атырау облысында тұрғын үй салу үшін - 1 000 000 мың теңге;
Атырау қаласының Жилгородок мөлтек ауданында коммуналдық үй салуға - 104 000 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 35 380 мың теңге;
4) 22-тармақта:
"1 139 329" деген цифрлар "1 713 500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) келесі мазмұндағы 26 тармақпен толықтырылсын:
"26. 2009 жылға арналған облыстық бюджетте Атырау қаласының бюджетіне Атырау қаласында 5 сүзгіш станциясының құрылысын жалғастыруға 1 000 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін."