О внесении изменения и дополнения в решение областного маслихата от 14 января 2009 года N 152-IV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду на 2009 год"
Решение Атырауского областного маслихата от 11 марта 2009 года N 166-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 марта 2009 года за N 2544. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3 октября 2011 года № 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу в соответствии с письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 275/1711/-МШ.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 февраля 2009 года N 133-IV "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам организации и деятельности исламских банков и организации исламского финансирования", пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат на внеочередной XIІІ сессии РЕШИЛ:

Облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 152-IV "2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер пен толықтыру енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 наурыздағы N 166-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2009 жылғы 13 наурызда N 2544 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 12 ақпандағы N 133-IV "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ислам банктерін ұйымдастыру мен олардың қызметі және исламдық қаржыландыру ұйымдастыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 5 тармағына сәйкес, облыстық мәслихат кезектен тыс ХIІІ сессиясында ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Внести в решение ХІІ сессии областного маслихата от 14 января 2009 года N 152-IV "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду на 2009 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2541 от 11 февраля 2009 года, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" 12 февраля 2009 года N 17) следующие изменения и дополнения:
1) приложение 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению;

1. Облыстық маслихаттық ХІ сессиясының 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 152-IV "2009 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссия төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылы 11 ақпанында N 2541 санымен тіркелген, "Атырау" газетінде 2009 жылы 12 ақпандағы N 17 жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген шешіммен бекітілген 2 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

2) таблицу в приложении 5, утвержденного данным решением дополнить пунктом 1.3.7. сера техническая и элементарная ставка платы за 1 тонну  3,77.
2. Данное решение вступает в силу со дня его государственной регистрации.
3. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 3 марта 2009 года.
Председатель внеочередной
ХІІІ сессии областного маслихата           А. Байшаханов
Секретарь областного маслихата             Ж. Дюсенгалиев
Приложения к решению
областного маслихата

2) көрсетілген шешіммен бекітілген 5 қосымшасындағы кесте мынадай мазмұндағы 1.3.7. техникалық және элементарлық күкірт 1 тонна үшін төлемақы ставкасы 3,77 деген жолмен толықтырылсын.
2. Осы шешім мемлекеттік тіркеуден өткізілген күннен бастап күшіне енеді.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 3 наурызынан бастап құқықтық қатынастарға таралады.
Облыстық мәслихаттың кезектен
тыс ХIІІ сессиясының төрағасы              А. Байшаханов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ж. Дүйсенғалиев
Атырау облыстық мәслихатының