О внесении дополнений в постановление от 13 июля 2009 года № 118 "О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2009 году"
Постановление акимата Восточно-Казахстанской области от 2 ноября 2009 года N 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 ноября 2009 года за N 2518. Утратило силу в связи с истечением срока действия, согласно письму аппарата акима ВКО от 20 января 2010 года № 6/265
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия, согласно письму аппарата акима ВКО от 20.01.2010 № 6/265.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан «О приватизации», на основании ходатайств акимов городов и районов, областных управлений Восточно-Казахстанской области, Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата «О перечне объектов коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области, подлежащих приватизации и ее предварительным стадиям в 2009 году» от 13 июля 2009 года № 118 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2510, опубликовано в газетах от 12 августа 2009 года № 130-131 (16216) «Дидар», от 11 августа 2009 года № 124 (18742) «Рудный Алтай») следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктами 37-65 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                       Б. САПАРБАЕВ
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 2 ноября 2009 года № 250
Утвержден
постановлением
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 13 июля 2009 года № 118
1
2
3
37
Автомобиль Тойота-Камри
10, г/н F 073 АА, 1997
года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
38
Автомобиль Линкольн
ТаунКар, г/н F 010 AV,
1992 года выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
39
Автомобиль ГАЗ-3110, г/н
F 045 AА, 1999 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
40
Автомобиль ГАЗ-322132, г/н

"2009 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы" 2009 жылғы 13 шілдедегі № 118 қаулыға толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 қарашадағы N 250 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 қарашада N 2518 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - ШҚО әкімі аппаратының 2010 жылғы 20 қаңтардағы № 6/265 хаты
Сноска. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - (ШҚО әкімі аппаратының 2010 жылғы 20 қаңтардағы № 6/265 хаты).
Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, «Жекешелендіру туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының қалалары мен аудандары әкімдерінің, сондай-ақ облыстық басқармалардың қолдаухаттары негізінде Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылы жекешелендіруге және оның алдын ала жүргізілетін сатыларына жататын Шығыс Қазақстан облысының коммуналдық меншік объектілерінің тізбесі туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 13 шілдедегі № 118 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2510, 2009 жылғы 12 тамыздағы № 130-131 (16216) «Дидар», 2009 жылғы 11 тамыздағы № 124 (18742) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулыға қосымша 37-65 - тармақтармен осы қаулының қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі                            Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2009 жылғы
2 қарашадағы № 250
қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2009 жылғы
13 шілдедегі № 118
қаулысымен бекітілген
1
2
3
37
Тойота-Камри 10
автомобилі, м/н F 073
AА, 1997 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
38
Линкольн ТаунКар
автомобилі, м/н F 010
АV, 1992 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
39
ГАЗ-3110 автомобилі,
м/н F 045 AА, 1999 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
40
ГАЗ-322132 автомобилі,

F 301 PN, 1999 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима Восточно-Казахстанской области
41
Автомобиль УАЗ-396252, г/н
F 197 АА, 2003 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима Восточно-Казахстанской области
42
Автомобиль ГАЗ-33021-212,
г/н F 018 DC, 2001 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
43
Автомобиль ЗИЛ-4505, г/н
F 664 DК, 1990 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
44
Автомобиль УАЗ-31514, г/н
F 069 АА, 2000 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
М. Горького, 40, коммунальное
государственное казенное
предприятие «Управление делами»
аппарата акима
Восточно-Казахстанской области
45
Автомобиль ГАЗ-31029, г/н
F 101 КТ, 1995 года
выпуска
город Усть-Каменогорск, улица
Кирова, 33, государственное
предприятие «Кадастровое бюро
города Усть-Каменогорска»
46
Автомобиль ГАЗ-3110, г/н
F 159 KU, 1998 года
выпуска
Абайский район, село Саржал,
государственное учреждение «Аким
Саржальского сельского округа»
47
Автомобиль ГАЗ-3110,
г/н F 698 NК, 1999 года
выпуска
Катон-Карагайский район, село
Большенарымское, улица
Амангельды, 57, Государственное
учреждение «Отдел финансов
Катон-Карагайского района»
48
2-х этажное здание,
площадью 615,9 кв.м
город Курчатов, улица Курчатова,
1, государственное учреждение
«Отдел жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
города Курчатова»
49
Здание бывшего ресторана
«Иртыш» общей площадью
2708,29 кв.м
город Курчатов, улица Абая, 7/1,
государственное учреждение «Отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог города
Курчатова»
50
Здание арочного склада
площадью 441,1 кв.м
город Курчатов, государственное
учреждение «Отдел
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог города
Курчатова»
51
Автомобиль УАЗ-31512, г/н
F 738 OS, 1995 года
выпуска
Кокпектинский район, село
Кокпекты, улица Аухадиева, 42,
коммунальное государственное
казенное предприятие «Медицинское
объединение № 2 Кокпектинского
района»
52
Автомобиль УАЗ-31512, г/н
F 138 АЕ, 1994 года
выпуска
Зыряновский район, город
Серебрянск, улица Почтовая, 4,
государственное учреждение
«Серебрянское медико-социальное
учреждение для престарелых и
инвалидов общего типа»
53
Здание бывшей бани

м/н F 301 PN, 1999 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
41
УАЗ-396252 автомобилі,
м/н F 197 AА, 2003 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
42
ГАЗ-33021-212
автомобилі, м/н F 018
DC, 2001 жылы шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
43
ЗИЛ-4505 автомобилі,
м/н F 664 DК, 1990 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
44
УАЗ-31514 автомобилі,
м/н F 069 АА, 2000 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, М. Горький көшесі,
40, Шығыс Қазақстан облысы әкімі
аппаратының «Істер басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
45
ГАЗ-31029 автомобилі,
м/н F 101 КТ, 1995 жылы
шыққан
Өскемен қаласы, Киров көшесі, 40,
«Өскемен қаласының кадастрлық бюро»
мемлекеттік кәсіпорыны
46
ГАЗ-3110 автомобилі,
м/н F 159 КU, 1998 жылы
шыққан
Абай ауданы, Саржал ауылы,
«Саржал ауылдық округінің әкімі
аппараты» мемлекеттік мекемесі
47
ГАЗ-3110, автомобилі,
м/н F 698 NK, 1999 жылы
шыққан
Катонқарағай ауданы, Большенарым
ауылы, Амангельді көшесі, 57,
«Катонқарағай ауданының қаржы
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
48
Алаңы 615,9 шаршы метр
екі қабатты ғимарат
Курчатов қаласы, Курчатов көшесі, 1,
«Курчатов қаласының
тұрғын-коммуналдық шаруашылық,
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
49
Жалпы алаңы 2708,29
шаршы метр бұрынғы
«Ертіс» мейрамханасының
ғимараты
Курчатов қаласы, Абай көшесі, 7/1,
«Курчатов қаласының
тұрғын-коммуналдық шаруашылық,
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
50
Алаңы 441,1 шаршы метр
аркалық қойма ғимараты
Курчатов қаласы, «Курчатов қаласының
тұрғын-коммуналдық шаруашылық,
жолаушы көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
51
УАЗ-31512 автомобилі,
м/н F 738 OS, 1995 жылы
шыққан
Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылы,
Аухадиев көшесі, 42, «Көкпекті
ауданының № 2 медициналық
бірлестігі» коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорыны
52
УАЗ-31512 автомобилі,
м/н F 138 АЕ, 1994 жылы
шыққан
Зырян ауданы, Серебрянск қаласы,
Почтовая көшесі, 4, «Серебрянск
қарттар мен мүгедектерге арналған
жалпы үлгідегі
медициналық-әлеуметтік мекемесі»
мемлекеттік мекемесі
53
Жылу қазандығы бар алаңы

площадью 422,7 кв.м с
котельной
Зыряновский район, город
Зыряновск, переулок Тропинский 65
«А», числится в разделе «Казна»
государственного Реестра
коммунальной собственности
Зыряновского района
54
Здание 3-х гаражей (Литер
А1, литер А3, литер А7)
общей площадью 241,43
кв.м.
Зыряновский район, город
Серебрянск, улица Мира, числится
в разделе «Казна»
государственного Реестра
коммунальной собственности
Зыряновского района
55
Часть здания бывшего
хозяйственного магазина
площадью 246,06 кв.м.
Зыряновский район, поселок
Прибрежный, второй квартал, в
районе домов № 1 и № 10, числится
в разделе «Казна»
государственного Реестра
коммунальной собственности
Зыряновского района
56
Трактор К-701, 1985 года
выпуска
Зайсанский район, село Каратал
государственное учреждение
«Каратальская средняя школа»
57
Комбайн СК-5, 1986 года
выпуска
Зайсанский район, село Каратал,
государственное учреждение
«Каратальская средняя школа»
58
Комбайн СК-5, 1990 года
выпуска
Зайсанский район, село Сарытерек,
государственное учреждение
«Средняя школа Сарытерек»
59
Часть подвального
помещения площадью 160,2
кв.м
город Риддер, проспект Ленина,
10, числится в разделе «Казна»
государственного Реестра
коммунальной собственности города
Риддера
60
Помещение бывшего тира
общей площадью 460 кв.м
город Риддер, улица 9 Мая,
числится в разделе «Казна»
государственного Реестра
коммунальной собственности города
Риддера
61
Часть здания бывшей
котельной площадью 243,66
кв.м
город Риддер, улица Тохтарова,
4 а, коммунальное государственное
казенное предприятие «Риддерская
городская больница»
62
Помещение коровника, общей
площадью 2957,9 кв.м
Уланский район, село Ново-Азовое,
улица Советская, 55,
государственное учреждение
«Аппарат акима Азовского
сельского округа»
63
Здание машинотракторной
мастерской, общей площадью
1762,4 кв.м
Уланский район, село Ново-Азовое,
улица Советская, 53,
государственное учреждение
«Аппарат акима Азовского
сельского округа»
64
Здание кормоцеха, общей
площадью 445,7 кв.м
Уланский район, село Ново-Азовое,
улица Советская, 54,
государственное учреждение
«Аппарат акима Азовского
сельского округа»
65
Две емкости силосной ямы,
общей площадью 766,5 кв.м
Уланский район, село Ново-Азовое,
государственное учреждение
«Аппарат акима Азовского
сельского округа»
Начальник Управления финансов
Восточно-Казахстанской области       А. Курмангалиев

422,7 шаршы метр бұрынғы
монша ғимараты
Зырян ауданы, Зырян қаласы,
Тропинский тұйық көшесі, 65 «А»,
Зырян ауданының коммуналдық
меншіктің Мемлекеттік тізілімнің
«Қазына» бөлімінде есепте тұр
54
Жалпы алаңы 241,43 шаршы
метр үш гараждар үй-жайы
(Литер А1, литер А3,
литер А7)
Зырян ауданы, Серебрянск қаласы, Мир
көшесі, Зырян ауданының коммуналдық
меншіктің Мемлекеттік тізілімнің
«Қазына» бөлімінде есепте тұр
55
Алаңы 246,06 шаршы метр
бұрынғы шаруашылық
дүкенінің ғимаратының
бір бөлігі
Зырян ауданы, Прибрежный кенті,
екінші квартал, № 1, 10 үйлер
ауданы, Зырян ауданының коммуналдық
меншіктің Мемлекеттік тізілімнің
«Қазына» бөлімінде есепте тұр
56
К-701 тракторы, 1985
жылы шыққан
Зайсан ауданы, Қаратал ауылы,
«Қаратал орта мектебі» мемлекеттік
мекемесі
57
СК-5 комбайны, 1986 жылы
шыққан
Зайсан ауданы, Қаратал ауылы,
«Қаратал орта мектебі» мемлекеттік
мекемесі
58
СК-5 комбайны, 1990 жылы
шыққан
Зайсан ауданы, Сарытерек ауылы,
«Сарытерек орта мектебі» мемлекеттік
мекемесі
59
Алаңы 160,2 шаршы метр
жертөле үй-жайының бір
бөлігі
Риддер қаласы, Ленин даңғылы, 10,
Риддер қаласының коммуналдық
меншіктің Мемлекеттік тізілімнің
«Қазына» бөлімінде есепте тұр
60
Жалпы алаңы 460 шаршы
метр бұрынғы тир үй-жайы
Риддер қаласы, Мамыр көшесі, 9,
Риддер қаласының коммуналдық
меншіктің Мемлекеттік тізілімнің
«Қазына» бөлімінде есепте тұр
61
Алаңы 243,66 шаршы метр
бұрынғы жылу қазандығы
ғимаратының бір бөлігі
Риддер қаласы, Тохтаров көшесі, 4а,
«Риддер қалалық ауруханасы»
коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорыны
62
Жалпы алаңы 2957,9 шаршы
метр сиыр қора ғимараты
Ұлан ауданы, Жаңа-Азовое ауылы,
Советская көшесі, 55, «Азов ауылдық
округі әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
63
Жалпы алаңы 1762,4 шаршы
метр машина-трактор
шеберханасының ғимараты
Ұлан ауданы, Жаңа-Азовое ауылы,
Советская көшесі, 53, «Азов ауылдық
округі әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
64
Жалпы алаңы 445,7 шаршы
метр азық цехының
ғимараты
Ұлан ауданы, Жаңа-Азовое ауылы,
Советская көшесі, 54, «Азов ауылдық
округі әкімінің аппараты»
мемлекеттік мекемесі
65
Жалпы алаңы 766,5 шаршы
метр сүрлемге арналған
екі орынды шұңқыр
Ұлан ауданы, Жаңа-Азовое ауылы,
«Азов ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шығыс Қазақстан облысының
қаржы басқармасының бастығы          А. Құрманғалиев