О внесении изменения в совместное решение маслихата города Семей от 22 апреля 2008 года N 7/64-IV и постановление акимата города Семей от 22 апреля 2008 года N 447 "О переименовании улицы"
Совместное решение маслихата города Семей от 27 октября 2009 года N 21/162-IV и постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 27 октября 2009 года N 1281. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2009 года за N 5-2-117
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ и городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное решение маслихата города Семей от 22 апреля 2008 года № 7/64-IV и постановление акимата города Семей от 22 апреля 2008 года № 447 «О переименовании улицы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 мая 2008 года № 5-2-88, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 15 мая 2008 года № 20) следующее изменение:
Пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города Семей                       С. Уразалиев
Председатель сессии
городского маслихата                          З. Жамалтдинова
И.о. секретаря
городского маслихата                          Х. Раимханов

"Көше атын өзгерту туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі N 447 қаулысы мен Семей қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 сәуірдегі N 7/64-IV бірлескен шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы N 21/162-IV шешімі және Семей қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 27 қазандағы N 1281 бірлескен қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қарашада N 5-2-117 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына31-бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 28-бабына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Көше атын өзгерту туралы» Семей қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі № 447 қаулысы мен Семей қаласы мәслихатының 2008 жылғы 22 сәуірдегі № 7/64-IV бірлескен шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 6 мамырда № 5-2-88 болып тіркелген, 2008 жылғы 15 мамырда № 20 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі м.а.                    С. Оразалиев
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                          З. Жамалтдинова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы м.а.                                  Х. Раимханов