Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ в 2009 году
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 26 января 2009 года N 579. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 13 февраля 2009 года за N 5-3-65. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 18 февраля 2010 года № 267
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 18.02.2010 № 267
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», согласно подпункту 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях расширения системы государственных гарантий и поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Курчатова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений города, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы (приложение 1).
2. Установить целевые группы (приложение 2).
3. Рекомендовать руководителям организаций и предприятий города, согласно действующему законодательству Республики Казахстан, предоставлять отдельным категориям работников (инвалидамженщинам, имеющих несовершеннолетних детей; многодетным матерям) возможность работать неполный день (неделю) с оплатой пропорционально отработанному времени, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Курчатова» обеспечить проведение оплачиваемых общественных работ на предприятиях, организациях и учреждениях города, направлять на оплачиваемые общественные работы граждан, зарегистрированных в городском отделе занятости и социальных программ в качестве безработных.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Старенкову Е. В.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатова                           Р. МУСИН
Приложение 1 к постановлению
акимата города Курчатова
от 26 января 2009 года № 579
Перечень предприятий, организаций и учреждений,
в которых будут организованы оплачиваемые
общественные работы
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 18.05.2009  N 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п\п
Наименование работодателя
Виды общественных работ
Объем выполненных работ
Количество участвующих в ООР
Источники финансирования
Размеры оплаты труда
Всего
в т.ч. село
Бюджет
Работодатель
1.
ГУ «Отдел образования города Курчатова»
Работа с архивными документами, курьер
по заявке
1
бюджет
не ниже минимальной з/платы
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Журавушка» акимата города Курчатова
Ремонтные работы, уборка территории, другие виды работ
по заявке
3
бюджет
не ниже минимальной з/платы
3.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Городская больница города Курчатова» Департамента здравоохранения Восточно-Казахстанской области
Ремонт здания, уборка территории, другие виды работ
по заявке
5
бюджет
не ниже минимальной з/платы
4.
Дочернее государственное предприятие «Институт радиационной безопасности и экологии» Национального ядерного центра Республики Казахстан
Экологическое оздоровление и уборка территории, сезонно- отопительные работы, другие виды работ
по заявке
3
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Курчатова Восточно-Казахстанской области»
Проведение социологического опроса, ремонтные работы, другие виды работ
по заявке
7
бюджет
не ниже минимальной з/платы
6.
Казенное коммунальное государственное предприятие «Городской дом культуры»
Организация культурных мероприятий, досуга детей, другие виды работ
по заявке
4
бюджет
не ниже минимальной з/платы
7.
Государственное учреждение «Отдел обороны города Курчатова Восточно-Казахстанской области»
Разноска повесток, оформление личных дел призывников, другие виды работ
по заявке
2
бюджет
не ниже минимальной з/платы
8.
Государственное учреждение «Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан по городу Курчатову Восточно-Казахстанской области»
Проведение работ по учету местных налогов и подворного обхода населения, работа с документами, другие виды работ
по заявке
2
бюджет
не ниже минимальной з/платы
9.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Курчатова»
Уход за больными и престарелыми людьми, проведение региональных общественных кампаний, другие виды работ
по заявке
5
бюджет
не ниже минимальной з/платы
10.
Государственное учреждение «Средняя школа № 3»
Ремонтные работы, уборка территории, другие виды работ
по заявке
4
бюджет
не ниже минимальной з/платы
11.
Мечеть города Курчатова
Ремонт здания, уборка территории, другие виды работ
по заявке
3
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
12.
Государственное учреждение «Отдел полиции города Курчатова Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области»
Обеспечение общественного порядка, работа консьерж
по заявке
11
бюджет
не ниже минимальной з/платы
13.
Государственное коммунальное предприятие «Курчатовское многоотраслевое эксплуатационное предприятие» акимата города Курчатова
Экологическое оздоровление и уборка территории, ремонтные работы, другие виды работ
по заявке
20
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
14.
Потребительский кооператив садоводческо-огородническое общество «Иртыш»
Ремонт поливочной системы, другие виды работ
по заявке
4
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
15.
Потребительский кооператив владельцев дачных участков «Восход»
Ремонт поливочной системы, другие виды работ
по заявке
6
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
16.
Производственный кооператив «Азот»
Экологическое оздоровление и уборка территории
по заявке
2
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
17.
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Курчатова»
Для проведения инвентаризации и ведению архивных работ, другие виды работ
по заявке
1
бюджет
не ниже минимальной з/платы
18.
Государственное учреждение «Управление юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области»
Работа с документами, другие виды работ
по заявке
3
бюджет
не ниже минимальной з/платы
19.
Курчатовский городской суд Восточно-Казахстанской области
Работа с архивными документами, курьер
по заявке
2
бюджет
не ниже минимальной з/платы
20.
Государственное казенное коммунальное предприятие «Детско-подростковый клуб Горизонт»
Организация досуга детей, другие виды работ
2
бюджет
не ниже минимальной з/платы
21.
Прокуратура города Курчатова
Работа с архивными документами
по заявке
2
бюджет
не ниже минимальной з/платы
22.
Местное православное религиозное объединение «Свято-Казанский приход»
Ремонтные работы по восстановлению храма, другие виды работ
по заявке
1
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
23.
Дочернее государственное предприятие «Институт атомной энергии» Национального ядерного центра Республики Казахстан
Экологическое оздоровление и уборка территории
по заявке
6
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
24.
Государственное коммунальное предприятие «Балапан»
Экологическое оздоровление и уборка территории, работа с документами, другие виды работ
по заявке
25
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
25.
Государственное учреждение «Уголовно-исполнительная инспекция города Курчатова» Управления комитета уголовно- исполнительной системы по Восточно-Казахстанской области
Работа с документами, другие виды работ
2
бюджет
не ниже минимальной з/платы
26.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Дегелен»
Экологическое оздоровление и уборка территории, работа с документами, другие виды работ
по заявке
1
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
27.
Дочернее государственное предприятие «Байкал» Национального ядерного центра Республики Казахстан
Экологическое оздоровление и уборка территории, работа с документами, другие виды работ
по заявке
4
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
28.
ГУ «Отдел финансов города Курчатова»
Работа с документами, другие виды работ
по заявке
1
бюджет
не ниже минимальной з/платы
29.
Государственное учреждение «Школа-гимназия»
Ремонтные работы, уборка территории, другие виды работ
по заявке
7
бюджет
не ниже минимальной з/платы
30.
Дочернее государственное предприятие «Институт геофизических исследований» Национального ядерного центра Республики Казахстан
Работа по благоустройству и озеленению территории
по заявке
2
бюджет
работодатель
не ниже минимальной з/платы
31.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Детская музыкальная школа» акимата города Курчатова»
Курьер, другие виды работ
по заявке
4
бюджет
не ниже минимальной з/платы
ИТОГО:

2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 579 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 ақпанда N 5-3-65 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2010 жылғы 18 ақпандағы № 267 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2010.02.18 № 267 қаулысымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 20–бабы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31–бабының 1–тармағының 13)–тармақшасына «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес жұмысқа орналасуда қиындықтар көретін халықтың түрлі топтарына мемлекеттік кепілдіктер көрсету және қолдау көрсету жүйесін кеңейту мақсатында Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын қаланың кәсіпорындарының, ұйымдарының және мекемелерінің тізімі бекітілсін (1-қосымша).
2. Нысаналы топтар белгіленсін (2-қосымша).
3. Қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарының басшыларына Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларына сәйкес жұмысшылардың жеке санаттарына (мүгедектерге, кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға) еңбек еткен уақытына тепе-тең төлеммен жарты күн (апта) жұмыс істеу мүмкіндігін беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың ыңғайлы нысаналарын қолдану ұсынылсын.
4. «Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі қаланың кәсіпорындарында, ұйымдарында және мекемелерінде ақылы қоғамдық жұмыстарды жүргізуді қамтамасыз етсін, ақылы қоғамдық жұмыстарға қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде жұмыссыздар есебінде тіркелген азаматтарды жолдасын.
5. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Е. Старенковаға жүктелсін.
6. Тіркелген күнінен бастап, қаулы ресми түрде 10 күнтізбелік күн мерзімінде ісіне енеді.
Курчатов қаласының әкімі                          Р. МУСИН
Курчатов қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 26 қаңтардағы
№ 579 қаулысына
1-қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын қала кәсіпорындарының, ұйымдары мен мекемелерінің тізімі
Ескерту. 1-қосымшаға өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2009.05.18 N 1 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз).
Жұмыс берушінің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Атқарылған жұмыстардың көлемі
АҚЖ қатысушылардың саны
Қаржыландыру көздері
Еңбекақы төлемінің мөлшері
Барлығы
Соның ішінде ауыл
бюджет
Жұмыспен қамтушы
1.
«Курчатов қаласының білім бөлімі» ММ
Мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу, курьер
Тапсырыс бойынша
1
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
2.
«Курчатов қаласы әкімдігінің «Журавушка» бала-бақшасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Жөндеу жұмыстары, аумақты тазарту, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
3
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
3.
«Курчатов қаласының қалалық ауруханасы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ғимаратты жөндеу, аурухана бөлмелерін жинау, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
5
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
4.
Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығының «Радияциялық қауіпсіздік және экология институты» еншілес мемлекеттік кәсіпорын
Экологиялық сауықтыру және аумақты тазарту, мерзімдік жылыту жұмыстары, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
3
Бюджет
Жұмыс беруші
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
5.
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік сұрақтар жүргізу, жөндеу жұмыстары, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
7
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
6.
«Қалалық мәдениет үйі» қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Мәдени іс-шараларды, балалардың бос уақытын ұйымдастыру, ғимаратты жөндеу, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
4
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
7.
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының қорғаныс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Шақыруларды тарату, шақырушылардың жеке істерін рәсімдеу, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
2
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
8.
«Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы бойынша салық комитеті» мемлекеттік мекемесі
Жергілікті салықтарға есеп жүргізу және тұрғындардың үйлерін аралау бойынша жұмыстар жүргізу, құжаттармен жұмыс, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
2
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
9.
«Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Аурулар мен қарттарды күту, жұмыстың басқа да түрлері
Тапсырыс бойынша
6
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
10.
«№ 3 орта мектеп» мемлекеттік мекемесі
Жөндеу жұмыстары, аумақты тазарту, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
4
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
11.
Курчатов қаласының мешіті
Ғимаратты жөндеу жұмыстары, аумақты тазарту, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
3
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
12.
«Шығыс Қазақстан облысының ішкі істер департаментінің Курчатов қаласының полиция бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Қоғамдық тәртіпті сақтау, консьерж жұмыстары
Тапсырыс бойынша
14
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
13.
Курчатов қаласы әкімдігінің «Курчатов қаласы көп салалы пайдалану кәсіпорны» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аумақты экологиялық сауықтыру және тазарту, жөндеу жұмыстары, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
20
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
14.
«Ертіс» бау-бақша қоғамының тұтынушылық кооперативі
Суару жүйесін жөндеу, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
2
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
15.
«Шығыс» саяжай телімдері иелерінің тұтынушылық кооперативі
Суару жүйесін жөндеу, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
2
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
16.
«Азот» өндірістік кооперативі
Аумақты экологиялық сауықтыру және тазарту
Тапсырыс бойынша
2
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
17.
«Курчатов қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, кісі тасу көліктері және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық құжаттарды енгізу жұмыстары, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
1
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
18.
«Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттармен жұмыс, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
3
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
19.
Шығыс Қазақстан облысының Курчатов қалалық соты
Мұрағаттық құжаттармен жұмыс, курьер
Тапсырыс бойынша
2
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
20.
«Балалар мен жасөспірімдердің «Көкжиек» клубы мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
Балалардың бос уақытын ұйымдастыру, басқа да жұмыс түрлері
4
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
21.
Курчатов қаласының прокуратурасы
Мұрағат құжаттарымен жұмыс істеу
Тапсырыс бойынша
2
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
22.
«Свято-Казанский приход» жергілікті православ бірлестігі
Храмды қалпына келтіру бойынша жөндеу жұмыстары
Тапсырыс бойынша
1
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
23.
Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығының «Атомдық энергия институты» еншілес мемлекеттік кәсіпорыны
Аумақты экологиялық сауықтыру және тазарту
Тапсырыс бойынша
6
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
24.
«Балапан» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аумақты экологиялық сауықтыру және тазалау, құжаттармен жұмыс, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
25
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
25.
Шығыс Қазақстан облысы бойынша қылмыстық комитетінің басқармасы «Курчатов қаласының қылмыстық инспекциясы» Мемлекеттік мекемесі
2
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
26.
«Дегелең» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Аумақты экологиялық сауықтыру және тазарту, құжаттармен жұмыс, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырысбойынша
1
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
27.
Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығының «Байкал» республикалық мемлекеттік кәсіпорыны
Аумақты экологиялық сауықтыру және тазарту, құжаттармен жұмыс, басқа да жұмыс түрлер
Тапсырыс бойынша
4
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
28.
«Курчатов қаласының қаржы бөлімі» ММ
Құжаттармен жұмыс, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырысбойынша
1
Бюджет
Жұмыспен қамтушы
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
29.
«Мектеп-гимназиясы» ММ
Жөндеу жұмыстары, аумақты тазалау, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
7
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
30.
Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығының «Геофизикалық зерттеу институты» еншілес мемлекеттік кәсіпорны
Аумақты көгалдандыру және абаттандыру
Тапсырыс бойынша
2
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес
31.
«Курчатов қаласы әкімдігінің «Балалар музыка мектебі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Курьер, басқа да жұмыс түрлері
Тапсырыс бойынша
4
Бюджет
Ең төменгі жалақыдан төмен емес

145
Руководитель аппарата акима
города Курчатова                               А. Енсебаев
Примечание: в зависимости от спроса и предложения количество участников, продолжительность участия и перечень организаций могут меняться в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на проведение оплачиваемых общественных работ на 2009 год.
Условия общественных работ, предусмотренные в организациях, учреждениях и предприятиях города, указанных в данном перечне: продолжительность рабочей недели составляет 5 дней. Выходные дни – суббота, воскресенье, праздничные дни, установленные законодательством РК. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием; выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством РК.
Приложение 2 к постановлению
акимата города Курчатова
от 26 января 2009 года № 579
Состав целевых групп
1. Малообеспеченные граждане.
2. Молодежь в возрасте до 21 года.
3. Воспитанники детских домов, дети сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей в возрасте до 23 лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Инвалиды.
7. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Лица, наркозависимые и ВИЧ-инфицированные.
12. Выпускники школ и профессиональных учебных заведений.
13. Занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации и (или) сокращении объема работ.
14. Лица, находящиеся в отпусках без сохранения заработной платы.
15. Студенты и учащиеся школ во время летних каникул.
16. Женщины старше 50 лет.
17. Мужчины старше 55 лет.
18. Лица, не работающие длительное время (более одного года).
Сноска. Приложение 2 дополнено пунктами 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 в соответствии с постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 15.06.2009 N 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководитель аппарата акима
города Курчатова                             А. Енсебаев

145
Курчатов қаласының
әкім аппаратының басшысы                        Ә. ЕҢСЕБАЕВ
Ескерту: 2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды өткізуге қала бюджетінде көзделген қаражаттар шегіне байланысты қатысушылар саны, қатысу мерзімі және ұйымдар тізімдері сұраныстар мен ұсыныстарға сәйкес өзгертілуі мүмкін.
Аталған тізімде ақылы қоғамдық жұмыстар ұйыымдастырылатын қала кәсіпорындарында, ұйымдармен мекемелеріндегі нақты жағдайлар: жұмыс аптаның ұзақтығы 5 күнді құрайды. Демалыс күндері - сенбі, жексенбі, Қазақстан Республикасындағы мерекелік күндер. Еңбекке ақы төлеу нақты атқарылған кезеңге, жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген, жұмыссыздардың дербес шотына аудару тәртібімен жүргізіледі, еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғау бойынша нұсқамалық, арнайы киіммен, құралдармен қамтамасыз ету, еңбекке уақытша жарамсыздығы бойынша әлеуметтік төлем жүргізужарақаттану немесе денсаулыққа зиян келтіру бойынша шығынды өтеу, зейнетақы және әлеуметтік аударылымдар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
Курчатов қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 26 қаңтардағы
№ 579 қаулысына
2–қосымша
Нысаналы топтар құрамы
1. Тұрмысы төмен азаматтар.
2. 21 жасқа дейінгі жастар.
3. Балалар үйлерінің тәрбиеленушілері, жетім балалармен ата–анасының қамқорлығынсыз қалған 23 жасқа дейінгі балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті көп балалы ата–аналар.
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар.
6. Мүгедектер.
7. Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуыға екі жыл қалғандар).
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және мәжбүрлеп емдеу орындарынан босаған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Есірткіге тәуелді және АҚТҚ инфекциясын жұқтырушы адамдар.
12. Мектеп және кәсіби оқу орындарының түлектері.
13. Өндірістің ұйымдастырылуының өзгеруіне байланысты, соның ішінде жұмыс көлемі қайта ұйымдастырылған және (немесе) қысқартылған кезде толық емес жұмыс тәртібінде жұмыспен қамтылғандар.
14. Еңбек ақысы сақталмайтын демалыстардағы тұлғалар.
15. Жазғы демалыс уақытындағы студенттер мен мектеп оқушылары.
16. 50 жастан асқан әйелдер.
17. 55 жастан асқан ерлер.
18. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан арттық).
Ескерту. 2-қосымша 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18-тармақтармен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2009.06.15 N 19 қаулысымен (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз).
Курчатов қаласы әкім
аппаратының жетекшісі                               Ә. Еңсебаев