О внесении изменений и дополнений в решение от 26 декабря 2008 года N 14/101-IV "О бюджете города Курчатова на 2009 год"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июля 2009 года N 20/146-IV. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июля 2009 года за N 5-3-79. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 января 2010 N 5
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.01.2010 N 5.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2009 года № 14/179-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2509 от 22 июля 2009 года) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 26 декабря 2008 года № 14/101-IV «О бюджете города Курчатова на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-64 от 06 января 2009 года, опубликовано в газетах «Дидар» от 15 января 2009 года № 4, «Рудный Алтай» от 15 января 2009 года № 4-5) с внесенными изменениями и дополнениями решением от 19 февраля 2009 года № 16/118-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 26 декабря 2008 года № 14/101-IV «О бюджете города Курчатова на 2009 год», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-67 от 25 февраля 2009 года, опубликовано в газетах «Дидар» от 3 марта 2009 года № 27-28, «Рудный Алтай» от 3 марта 2009 года № 30), решением от 23 апреля 2009 года № 18/133-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 26 декабря 2008 года № 14/101-IV «О бюджете города Курчатова на 2009 год», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-72 от 30 апреля 2009 года, опубликовано в газетах «Дидар» от 14 мая 2009 года № 68-69, «Рудный Алтай» от 13 мая 2009 года № 71) следующие изменения и дополнения:

"Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 14/101-IV шешімге өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі N 20/146-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 шілдеде N 5-3-79 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 5 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010.01.15 N 5 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 10/129-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/179-IV шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2509 нөмірімен 2009 жылғы 22 шілдеде тіркелді) сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/101-IV шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-64 нөмірімен 2009 жылдың 06 қаңтарында тіркелген, «Дидар» газетінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 4, «Рудный Алтай» газетінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 4-5 сандарында жарияланған), «Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/101-IV шешімге өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 19 ақпандағы № 16/118-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-67 нөмірімен 2009 жылғы 25 ақпанда тіркелген, «Дидар» газетінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 27-28, «Рудный Алтай» газетінің 2009 жылғы 3 наурыздағы № 30 сандарында жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістері және толықтыруларымен, «Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 14/101-IV шешімге өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 18/133-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-72 нөмірімен 2009 жылғы 30 сәуірде тіркелген, «Дидар» газетінің 2009 жылғы 14 мамырдағы № 68-69, «Рудный Алтай» газетінің 2009 жылғы 13 мамырдағы № 71 сандарында жарияланған) шешімімен мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:

1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить бюджет города Курчатов на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 708919 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 394081 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 2393 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10568 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 301877 тысяч тенге;
2) затраты – 713446,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -318 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 318 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4209,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (профицита) – 4209,2 тысячи тенге»;
2) в пункте 9:
цифру «210 тысяч тенге» заменить цифрой «220 тысяч тенге»;
3) в пункте 9-2:
цифру «8086 тысяч тенге» заменить цифрой «5286 тысяч тенге»;
4) в пункте 10:
цифру «42000 тысячи тенге» заменить цифрой «41565 тысяч тенге»;
5) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                         А. СУЛТАНОВ
Секретарь Курчатовского
городского маслихата                        Ш. ТУЛЕУТАЕВ
Приложение 1
к решению 20 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 23 июля 2009 года

1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Курчатов қаласының 2009 жылға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 708919 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 394081 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 2393 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 10568 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 301877 мың теңге;
2) шығындар – 713446,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – -318 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 318 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы - -4209,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін) қаржыландыру – 4209,2 мың теңге».
2) 9 тармақта:
«210 мың теңге» саны «220 мың теңге» санына ауыстырылсын;
3) 9-2 тармақта:
«8086 мың теңге» саны «5286 мың теңге» санына ауыстырылсын;
4) 10 тармақта:
«42000 мың теңге» саны «41565 мың теңге» санына ауыстырылсын;
5) 1 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сай жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                    А. СҰЛТАНОВ
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                               Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Курчатов қалалық мәслихатының
20 сессиясының
2009 жылғы 23 шілдедегі

№ 20/146-IV
Приложение 1
к решению 14 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 26 декабря 2008 года
№ 14/101-IV
Уточненный бюджет города Курчатова на 2009 год
Кате
гория
класс
под
класс
специ
фика
Наименование доходов
сумма
(тыс. тенге)
1
Доходы
708 919,0
1
Налоговые поступления
394 081,0
01
Подоходный налог
141 288,0
2
Индивидуальный подоходный налог
141 288,0
01
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты

№ 20/146–ІV шешіміне
1 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының
14 сессиясының
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 14/101–ІV шешіміне
1 қосымша
Курчатов қаласының 2009 жылға арналған
анықталған бюджеті
санат
Сынып
Сынып
ша
Ерек
шелік
Кірістер атауы
сомасы
(мың теңге)
1
Кірістер
708 919,0
1
Салықтық түсімдер
394 081,0
01
Табыс салығы
141 288,0
2
Жеке табыс салығы
141 288,0
01
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы

132 106,0
02
Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты
8 455,0
03
Индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам
488,0
04
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты
239,0
03
Социальный налог
143 595,0
1
Социальный налог
143 595,0
01
Социальный налог
143 595,0
04
Налоги на собственность
87 300,0
1
Налоги на имущество
54 154,0
01
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
53 298,0
02
Налог на имущество физических лиц
856,0
3
Земельный налог
24 665,0
02
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
2 115,0
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
22 550,0
4
Налог на транспортные средства
8 481,0
01
Налог на транспортные средства с юридических лиц
4 029,0
02
Налог на транспортные средства с физических лиц
4 452,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
20 103,0
2
Акцизы
988,0
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
885,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
103,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
16 100,0
15
Плата за пользование земельными участками
16 100,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
3 015,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
153,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1 216,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
56,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
158,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
660,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
772,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 795,0
1
Государственная пошлина
1 795,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

132 106,0
02
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
8 455,0
03
Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы
488,0
04
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
239,0
03
Әлеуметтік салық
143 595,0
1
Әлеуметтік салық
143 595,0
01
Әлеуметтік салық
143 595,0
04
Меншікке салынатын салықтар
87 300,0
1
Мүлікке салынатын салықтар
54 154,0
01
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
53 298,0
02
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
856,0
3
Жер салығы
24 665,0
02
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
2 115,0
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
22 550,0
4
Көлік құралдарына салынатын салық
8 481,0
01
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
4 029,0
02
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
4 452,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
20 103,0
2
Акциздер
988,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин (авиациалықты қоспағанда)
885,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарға пайдаланылатын дизель отыны
103,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
16 100,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
16 100,0
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
3 015,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
153,0
02
Жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
1 216,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
56,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
158,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
660,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарын бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
772,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 795,0
1
Мемлекеттік баж салығы
1 795,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекеше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады