О бюджете города Курчатов на 2010-2012 годы
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2009 года N 23/178-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 декабря 2009 года за N 5-3-85. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2010 N 307
Примечание. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2010 N 307.
В соответствии cо статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2521 от 25 декабря 2009 года) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2010-2012 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 630359,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 476949,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4859,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4741,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 143810,0 тысяч тенге;
2) затраты – 638247,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 996,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3380,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2384,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8884,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 8884,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.10.2010 N 29/226-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
2. Установить на 2010 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в размере 100 процентов.

Курчатов қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 23/178-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 желтоқсанда N 5-3-85 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 307 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010.12.29 N 307 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 7375 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2521 нөмірімен 2009 жылғы 25 желтоқсанда тіркелді) сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 630359,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 476949,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 4859,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 4741,0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 143810,0 мың теңге;
2) шығындар – 638247,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 996,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 3380,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 2384,0 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – - 8884,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8884,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.10.28 N 29/226-IV шешімімен (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, қызметтерін бір реттік талондар бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығынан, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығынан қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері 2010 жылға 100 пайыз мөлшерде белгіленсін.

3. Городскому управлению казначейства с 1 января 2010 года производить зачисление сумм доходов в соответствующие бюджеты по установленным нормативам.
4. Предусмотреть в городском бюджете трансферты из районных (городских) бюджетов в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере с учетом изменения налогооблагаемой базы социального и индивидуального подоходного налога, предусмотренных при расчете трансфертов общего характера, утвержденных решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2007 года № 3/29-IV «Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами городов и районов области на 2008-2010 годы» в сумме 9617,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.04.2010 N 25/193-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
5. Предусмотреть в городском бюджете на 2010 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета, в сумме 39155,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2010 год в сумме 99,4 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв – 40,0 тысяч тенге;
резерв по исполнению обязательств по решению судов – 59,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.04.2010 N 25/193-IV; от 22.07.2010 N 27/211-IV; от 28.10.2010 N 29/226-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
7. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2010 год, согласно приложению 4.
8. Предусмотреть в городском бюджете на 2010 год трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 27065,0 тысяч тенге, в том числе:
25391,0 тысяч тенге – на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям, погибших военнослужащих);
1204,0 тысяч тенге – для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);
195,0 тысяч тенге – на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получивших ранее звание «Мать-героиня» и награжденные орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;
275,0 тысяч тенге – на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющих 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.04.2010 N 25/193-IV; от 22.07.2010 N 27/211-IV; от 28.10.2010 N 29/226-IV (вводится в действие с 01.01.2010).

3. Қалалық қазынашылық басқармасы 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап, сәйкес бюджеттерге кірістер сомасын есепке алуды белгіленген нормативтер бойынша жүргізсін.
4. «2008-2010 жылдарға арналған облыстық бюджет пен облыстың қалалары мен аудандарының бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты сессиясының 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 3/29-IV шешімімен бекітілген жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде қарастырылған әлеуметтік салық және жеке табыс салығының салық салынатын базасының өзгеруі есебімен бюджет саласындағы еңбек ақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты қалалық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджеттерден 9617,0 мың теңге сома трансферттер қарастырылсын.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.04.15 N 25/193-IV шешімімен (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2010 жылға арналған қалалық бюджеттен 39155,0 мың теңге сомасындағы облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі қарастырылсын.
6. Жергілікті атқарушы органның 2010 жылға арналған резерві 99,4 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
төтенше резерві – 40,0 мың теңге;
соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві – 59,4 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.04.15 N 25/193-IV, 2010.07.22 N 27/211-IV, 2010.10.28 N 29/226-IV шешімдерімен (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2010 жылға арналған қалалық бюджетті орындау процесінде секвестрға жатпайтын, жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сай бекітілсін.
8. Облыстық бюджет трансферттері есебінен жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуге арналған 27065,0 мың теңге сомасы 2010 жылғы қала бюджетінен қарастырылсын, соның ішінде:
25391,0 мың теңге – кейбір санаттағы азаматтарға материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларға және ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, құрбан болған әскерилер отбасына);
1204,0 мың теңге – аз қамтылған отбасы балаларын жоғары оқу орындарында оқыту үшін (оқу бағасы, стипендиялар, жатақханада тұруы);
195,0 мың теңге – көп балалы, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған немесе бұрын «Батыр–ана» атағын алған және 1,2 дәрежелі «Ана даңқы» орденімен марапатталған аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге;
275,0 мың теңге – 4 және одан да көп кәмелеттік жасқа толмаған балалармен бірге тұратын көп балалы аналарға бір жолғы материалдық көмек көрсетуге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.04.15 N 25/193-IV, 2010.07.22 N 27/211-IV, 2010.10.28 N 29/226-IV шешімдерімен (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).

8-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1695,0 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций, организаций среднего, технического и профессионального послесреднего образования, институтов повышения квалификации по предмету «Самопознание»;
580,0 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума;
1969,0 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
1914,0 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии;
759,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
3920,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.
Сноска. Пункт 8-1 с изменениями, внесенными решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.04.2010 N 25/193-IV; от 22.07.2010 N 27/211-IV; от 28.10.2010 N 29/226-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
8-2. Предусмотреть в городском бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на обеспечение занятости в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров для финансирования ремонта инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов в размере 40353,0 тысяч тенге;
8-3. Предусмотреть в городском бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в размере 5400,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктами 8-1, 8-2, 8-3 в соответствии с решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.01.2010 N 24/188-IV (вводится в действие с 01.01.2010).

8-1. 2010 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын:
1695,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім ұйымдарын, орта, техникалық және орта білімнен кейінгі кәсіптік білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын «Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге;
580,0 мың теңге – ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек пен 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
1969,0 мың теңге – Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында, әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу және Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге;
1914,0 мың теңге – ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға;
759,0 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
3920,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға.
Ескерту. 8-1-тармаққа өзгерту енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.04.15 N 25/193-IV, 2010.07.22 N 27/211-IV, 2010.10.28 N 29/226-IV шешімдерімен (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
8-2. 2010 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен кадрларды өңірлік жұмыспен қамту және қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамтамасыз етуге, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жөндеуді қаржыландыру үшін және қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға 40353,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын;
8-3. 2010 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге 5400 мың теңге мөлшерінде ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 8-1, 8-2, 8-3 тармақтармен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.01.22 N 24/188-IV шешімімен (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).

8-4. Предусмотреть в городском бюджете на 2010 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 21000,0 тысяч тенге на ремонт внутридомовых тепловых сетей в жилых домах.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-4 в соответствии с решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.07.2010 N 27/211-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                             Н. БРАЖНИКОВ
Секретарь Курчатовского
городского маслихата                            Ш. ТУЛЕУТАЕВ
Приложение 1
к решению 23 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 24 декабря 2009 года № 23/178-IV
Утвержденный бюджет города Курчатов на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.10.2010 N 29/226-IV (вводится в действие с 01.01.2010).
Кате
гория
класс
под
класс
специ
фика
Наименование доходов
2010 год
(тыс. тенге)
1
Доходы

8-4. 2010 жылға арналған қалалық бюджетте тұрғын үйлердегі үйішілік жылу желілерін жөндеуге облыстық бюджеттен 21000,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 8-4 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.07.22 N 27/211-IV шешімімен (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                 Н. БРАЖНИКОВ
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                             Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Курчатов қалалық мәслихатының
23 сессиясының
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 23/178–ІV шешіміне
1 қосымша
Курчатов қаласының 2010 жылға арналған бекітілген бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.10.28 N 29/226-IV шешімімен (2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
санат
Сынып
Сыныпша
Ерек
шелік
Кірістер атауы
2010 жыл
(мың теңге)
1
Кірістер

12 152,0
04
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты
474,0
03
Социальный налог
174 532,0
1
Социальный налог
174 532,0
01
Социальный налог
174 532,0
04
Налоги на собственность
115 172,0
1
Налоги на имущество
65 512,0
01
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
64 654,0
02
Налог на имущество физических лиц
858,0
3
Земельный налог
34 123,0
02
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
2 164,0
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
31 959,0
4
Налог на транспортные средства
15 537,0
01
Налог на транспортные средства с юридических лиц
5 425,0
02
Налог на транспортные средства с физических лиц
10 112,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
22 132,0
2
Акцизы
1 170,0
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
1 051,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
119,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
16 150,0
15
Плата за пользование земельными участками
16 150,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
4 812,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
270,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2 079,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
92,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
246,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
997,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1 128,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2 436,0
1
Государственная пошлина
2 436,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

12 152,0
04
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
474,0
03
Әлеуметтік салық
174 532,0
1
Әлеуметтік салық
174 532,0
01
Әлеуметтік салық
174 532,0
04
Меншікке салынатын салықтар
115 172,0
1
Мүлікке салынатын салықтар
65 512,0
01
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
64 654,0
02
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
858,0
3
Жер салығы
34 123,0
02
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
2 164,0
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
31 959,0
4
Көлік құралдарына салынатын салық
15 537,0
01
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
5 425,0
02
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
10 112,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
22 132,0
2
Акциздер
1 170,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
1 051,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарға пайдаланылатын дизель отыны
119,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
16 150,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
16 150,0
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
4 812,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
270,0
02
Жекеленген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
2 079,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
92,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
246,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
997,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарын бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1 128,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2 436,0
1
Мемлекеттік баж салығы
2 436,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекеше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады