О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV "О бюджете города Риддера на 2009 год"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июля 2009 года N 18/6-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июля 2009 года за N 5-4-114. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо аппарата маслихата города Риддера от 05 января 2010 года № 2/04-10
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - (письмо аппарата маслихата города Риддера от 05.01.2010 № 2/04-10).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2009 года № 14/179-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 19 декабря 2008 года № 10/129-IV «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2509 от 22 июля 2009 года), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV «О бюджете города Риддера на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-102, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 16 января 2009 года № 3 с внесенными изменениями и дополнениями решением от 19 февраля 2009 года № 15/4-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV «О бюджете города Риддера на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-109, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 6 марта 2009 года № 10, решением от 24 апреля 2009 года № 16/5-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV «О бюджете города Риддера на 2009 год», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-111, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 8 мая 2009 года № 19, от 15 мая 2009 года № 20) следующие изменения и дополнения:
1. пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2009 год согласно приложению № 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2098440 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1463772 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям -12387 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10153 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 612128 тысяч тенге;

2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-IV "2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 шілдедегі N 18/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2009 жылғы 28 шілдеде № 5-4-114 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - Риддер қаласы мәслихатының аппараты 2010 жылғы 05 қаңтардағы N 2/04-10 хаты
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды - (Риддер қаласы мәслихатының аппараты 2010.01.05 N 2/04-10 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзіндік басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 шілдедегі № 14/179-IV "2008 жылдың 19 желтоқсандағы № 10/129-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 22 шілдедегі 2509 нөмірмен тіркелген) шешімімен, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Риддер қалалық мәслихатының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-ІV «2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5-4-102, «Лениногорская правда» газетінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 3 санында жарияланды, 2009 жылғы 19 ақпандағы № 15/4-ІV "2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-ІV «2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-4-109 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 10 санында жарияланған шешімімен, 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 16/5-ІV "2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-ІV «2009 жылға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-4-111 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 19, 2009 жылғы 15 мамырдағы № 20 сандарында жарияланған шешімімен енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен бірге) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«1. № 1 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған қала бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2098440 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 1463772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12387 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 10153 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 612128 мың теңге;

2) затраты - 2207463,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109023,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109023,8 тысяч тенге.»;
2. пункт 2 решения изложить в следующей редакции:
«Установить, что поступления в городской бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, производятся по нормативу отчислений, установленному решением сессии областного маслихата от 19 декабря 2008 года в размере 95 процентов.»;
3. в пункте 5 цифру «32417 тысяч тенге» заменить на цифру «31623 тысяч тенге», в том числе:
в абзаце первом цифру «29399 тысяч тенге» заменить на цифру «28629тысяч тенге»;
в абзаце третьем цифру «216 тысяч тенге» заменить на цифру «202 тысяч тенге»;
в абзаце седьмом цифру «550 тысяч тенге» заменить на цифру «540 тысяч тенге»;
4. В пункте 5-5 цифру «391655 тысяч тенге» заменить на «415223 тысяч тенге», в том числе:
в абзаце первом цифру «240238 тысяч тенге» заменить на цифру «236573 тысяч тенге»;
в абзаце пятом цифру «95366 тысяч тенге» заменить на цифру «122599 тысяч тенге»;
5. В пункте 6 цифру «23407 тысяч тенге» заменить на «23686 тысяч тенге»;
6. приложения № 1, 2, 4, 10 изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель очередной сессии             В. КЛИМОВ
Секретарь городского маслихата            А. ЕРМАКОВ
Приложения № 1
к решению XVIII сессии
Риддерского городского маслихата

2) шығындар – 2207463,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –0;
5) бюджет тапшылығы – -109023,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 109023,8 мың теңге.»;
2. Шешімнің 2 тармағы келесі редкцияда жазылсын:
«Әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша қала бюджетіне түсетін түсімдер, 2008 жылдың 19 желтоқсандағы облыстық мәслихат шешімімен белгіленген, аударулар нормативтерінің мөлшері 95 пайыз белгіленсін.»;
3. 5-ші тармақта “32417 мың теңге” саны “31623 мың теңге” санына ауыстырылсын, соның ішінде:
бірінші азат жолда “29399 мың теңге” саны “28629 мың теңге” санына ауыстырылсын;
үшінші азат жолда “216 мың теңге” саны “202 мың теңге” санына ауыстырылсын;
жетінші азат жолда “550 мың теңге” саны “540 мың теңге” санына ауыстырылсын;
4. 5-5 тармақта “391655 мың теңге” саны “415223 мың теңге” санына ауыстырылсын, соның ішінде:
бірінші азат жолда “240238 мың теңге” саны “236573 мың теңге” санына ауыстырылсын;
бесінші азат жолда “95366 мың теңге” саны “122599 мың теңге” санына ауыстырылсын;
5. 6-шы тармақта “23407 мың теңге “ саны “23686 мың теңге” санына ауыстырылсын;
6. № 1, 2, 4, 10 қосымшалар осы шешімнің № 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
7. Осы шешім 2009 жылғы 1-ші қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы           В. КЛИМОВ
Қалалық мәслихатының хатшысы         А. ЕРМАКОВ

7416
04
Государственная пошлина,
взимаемая за регистрацию
актов гражданского состояния,
а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния
и свидетельств в связи с
изменением, дополнением и восстановлением записей актов
гражданского состояния
1436
05
Государственная пошлина,
взимаемая за оформление
документов на право выезда за границу на постоянное место
жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за
внесение изменений в эти
документы

7416
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық
хал актілері жазбаларын
өзгертуге, толықтыруға және
қалпына келтіруге байланысты
куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
1436
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды
ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж

469
09
Государственная пошлина,
взимаемая за выдачу
удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
53
10
Государственная пошлина,
взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой
единицы гражданского,
служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного,
механических распылителей, аэрозольных и других
устройств, снаряженных
слезоточивыми или
раздражающими  веществами,
пневматического оружия с
дульной энергией не более 7,5 ДЖ и калибра до 4,5 мм включительно)
48
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на
территорию Республики
Казахстан и вывоз из
Республики Казахстан оружия и патронов к нему

469
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін
мемлекеттік баж
53
10
Жеке және заңды тұлғалардың
азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс
қаруын, механикалық
шашыратқыштарды, көзден жас
ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді
және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге
дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
48
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

452
Отдел финансов района
(города областного
значения)
252,9
006
Возврат неиспользованных
(недоиспользованных)
целевых трансфертов
252,9
16
Погашение займов
III. Чистое бюджетное
кредитование:
IV. Сальдо по операциям с
финансовыми активами:
V. Дефицит (профицит)
бюджета
-109023,8
VI. Финансирование
дефицита (использование
профицита) бюджета
109023,8
используемые остатки
бюджетных средств
109023,8
Секретарь
городского маслихата                А. ЕРМАКОВ
Приложение № 2
к решению XVIII сессии
Риддерского городского маслихата
от 24 июля 2009 года № 18/6-IV
Приложение № 2
к решению XIII сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV
Распределение целевых текущих трансфертов
из областного бюджета
на социальную помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан
Функциональная группа
на оказание
материальной помощи некоторым
катего
риям
граждан
(участ-
никам
ВОВ и
инвали дам
ВОВ, лица прирав ненным к участни
кам
ВОВ и
инвалидам
ВОВ, семьям погибших
военно служащих)
на
оказание
мате-
риальной
помощи
семьям,
погиб-
ших в
Афганис-
тане
на оказание
мате-
риальной помощи
пенсио-
нерам
имеющим
заслуги
перед
Респуб-
ликой
Казах-
стан
подфункция
администратор бюджетных программ
программа
подпрограмма
Наименование
6
Социальная помощь
и социальное
обеспечение
28629 240 202
02
Социальная помощь
28260 240 202
451
Отдел занятости и
социальных
программ
района (города
областного
значения)
28260
240
202
007
Социальная помощь
отдельным
категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных
органов
28260
240
202
09
Прочие услуги  в области
социальной
помощи и
социального
обеспечения
369
451
Отдел занятости и
социальных
программ
района (города
областного
значения)
369
011
Оплата услуг по
зачислению, выплате и доставке пособий
и других социальных
выплат
369
Функциональная группа
На
оказание
мате-
риальной
помощи
пенсио-
нерам,
имеющим
заслуги
перед
областью
для
обуче-
ния
детей
из
мало-
обес-
печен-
ных
семей в
высших
учеб-
ных
заве-
дениях
(стои-
мость
обуче-
ния,
стипен-
дии,
проживание в
общежи-
тии)
на
ока
зание
едино
временной
материаль
ной помощи
многодетным
мате-
рям, награжденным подвесками "Алтын алқа",
"Күміс
алқа" или
получившим ранеезвание
Мать-героиня" и
награжден
ным орденом "Материнская слава"
1,2
сте пени
на
оказа-
ние
едино-
време-
нной
мате-
риаль-
ной
помощи
много-
детным
мате-
рям,
имею-
щим
4 и
более
детей
сов-
местно
прожи-
вающих
несо-
верше-
нолет-
них
детей
подфункция
администратор бюджетных
программ
программа
подпрограмма
Наименование
6
Социальная
помощь и
социальное
обеспечение
432 1080 500 540
02
Социальная
помощь
432 1080 500 540
451
Отдел
занятости
и социальных
программ района
(города
областного
значения)
432
1080
500
540
007
Социальная
помощь
отдельным
категориям
нуждающихся
граждан по
решениям местных представительных органов
432
1080
500
540
09
Прочие услуги в области
социальной
помощи и
социального
обеспечения
451
Отдел
занятости
и социальных
программ района
(города
областного
значения)
011
Оплата услуг
по зачислению,
выплате и
доставке
пособий и других
социальных
выплат
Секретарь
городского маслихата                  А. ЕРМАКОВ
Приложение № 3
к решению XVIII сессии
Риддерского городского маслихата
от 24 июля 2009 года № 18/6-IV
Приложение № 4
к решению XIII сессии
Риддерского городского маслихата
от 29 декабря 2008 года № 13/2-IV
Бюджетные программы
по Пригородному сельскому округу и
Ульбинскому поселковому округу на 2009 год
функциональная группа
Всего
Пригород
ный
с/округ
Ульбинс
кий
п/округ
АБП
Программа
Наименование
ВСЕГО

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
252,9
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
252,9
16
Қарыздарды өтеу
III. Таза бюджеттік кредит беру
IV. Қаржы активтерімен
жасалатын операциялар
бойынша сальдо
V. Бюджет тапшылығы
(профициті)
-109024
VI. Бюджет тапшылығын
қаржыландыру (профицитін
пайдалану)
109023,8
бюджет қаражаты қалдықтарын
пайдалану
109023,8
Қалалык мәслихат хатшысы                А. ЕРМАКОВ
2009 жылғы 24 шілдедегі № 18/6-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XVIII сессияcының шешіміне
№ 2 қосымша
2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XIII сессияcының шешіміне
№ 2 қосымша
Азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсетуге
облыстық бюджеттен келіп түскен трансферттерді бөлу
Функционалдық топ
Азамат-
тардың
кейбір
санат-
тарына (ҰОС
қатыс-
қандарға
және ҰОС
мүгедек-
теріне
және ҰОС
қатыс-
қандарға және ҰОС
мүгедек-
теріне
теңесті-
рілген
тұлға-
ларға, қаза
тапқан
әскери
қызмет-
керлер-
дің
отбасы-
ларына)
мате-
риалдық көмек
көрсету-
ге
Ауғанс-
танда
қаза
тапқан-
дардың
отбасы-
ларына
мате-
риалдық
көмек
көрсе-
туге
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
алдында
еңбек
сіңір-
ген
зейнет-
керлерге
мате-
риалдық
көмек
көрсету-
ге
кіші топ
ББӘ
бағдарлама
кіші бағдарлама
АТАУЫ
6
Әлеуметтік көмек
және әлеуметтік
қамсыздандыру
28629
240
202
02
Әлеуметтік көмек
28260
240
202
451
Ауданның (облыс-
тық маңызы бар
қаланың) жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
28260
240
202
007
Жергілікті
өкілетті
органдардың шешімі
бойынша
азаматтардың
жекелеген
топтарына
әлеуметтік көмек
28260
240
202
09
Әлеуметтік көмек
және әлеуметтік
қамтамасыз ету
салаларындағы
өзге де қызметтер
369
451
Ауданның (облыс-
тық маңызы бар
қаланың) жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
369
011
Жәрдемақыларды
және басқа да
әлеуметтік
төлемдерді
есептеу, төлеу мен
жеткізу бойынша
қызметтерге ақы
төлеу
369
Функционалдық топ
Облыс
алдын-
да
еңбек
сіңір-
ген
зейнет-
керлер-
ге
мате-
риалдық
көмек
көр-
сетуге
аз
қамтыл-
ған от-
басыла-
рының
балала-
рын
жоғарғы
оқу
орында-
рында
оқытуға
(оқыту
құны,
стипен-
дия,
жатақ-
ханада
тұруы)
"Алтын
алқа",
"Күміс
алқа"
белгі-
лері-
мен
мара-
пат-
талған
немесе
бұрын
"Батыр
ана"
атағын
алған
және
1,2
дәре-
желі
"Ана
даңқы"
орде-
німен
мара-
паттал-
ған көп
балалы
аналар-
ға бір
реттік
мате-
риалдық
көмек
көр-
сетуге
4
немесе
оданда
көп
бірге
тұра-
тын
кәме-
летке
толма-
ған
бала-
лары
бар
көп
балалы
аналар-
ға бір
реттік
мате-
риал-
дық
көмек
көр-
сетуге
кіші топ
ББӘ
бағдарлама
кіші бағдарлама
АТАУЫ
6
Әлеуметтік көмек
және әлеуметтік
қамсыздандыру
432
1080
500
540
02
Әлеуметтік көмек
432
1080
500
540
451
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
432
1080
500
540
007
Жергілікті
өкілетті
органдардың шешімі
бойынша
азаматтардың
жекелеген
топтарына
әлеуметтік көмек
432
1080
500
540
09
Әлеуметтік көмек
және әлеуметтік
қамтамасыз ету
салаларындағы
өзге де
қызметтер
451
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарламалар
бөлімі
011
Жәрдемақыларды
және басқа да
әлеуметтік
төлемдерді есептеу, төлеу мен
жеткізу бойынша
қызметтерге
ақы төлеу
Қалалык мәслихат хатшысы                       А. ЕРМАКОВ
2009 жылғы 24 шілдедегі № 18/6-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XVIII сессияcының шешіміне
№ 3 қосымша
2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/2-IV
Риддер қалалық мәслихаттың
XIII сессияcының шешіміне
№ 4 қосымша
2009 жылға арналған Пригородный ауылдық округі және Үлбі
кенттік округі бойынша бюджеттік бағдарламалар
Функционалдық топ
Барлығы,
мың
теңге
Приго-
родный
ауыл-
дық
округі
Үльбі
кент-
тік
округі
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшілігі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Барлығы

35671
4
Образование
122599
09
Прочие услуги
в области
образования
122599
464
Отдел
образования
района
(города
областного
значения)
122599
011
Капитальный,
текущий ремонт
объектов
образования в рамках
реализации
стратегии
региональной
занятости и
переподго товки кадров
122599
027
За счет
трансфертов из республи канского бюджета
122599
8
Культура,
спорт, туризм
и информа-
ционное
простран ство
20380
09
Прочие услуги
по органи-
зации
культуры,
спорта,
туризма и
информа ционного
пространства
20380

35671
4
Білім беру
122599
09
Білім беру
саласындағы
өзге де
қызметтер
122599
464
Ауданның
(облыстық
маңызы бар
қаланың)
білім беру
бөлімі
122599
011
Өңірлік
жұмыспен қамту
және кадрларды
қайта даярлау
стратегиясын
іске асыру
шеңберінде
білім беру
объектілерін
күрделі, ағымды
жөндеу
122599
027
Республикалық
бюджеттен
берілетін
трансферттер
есебінен
122599
8
Мәдениет,
спорт, туризм
және
ақпараттық
кеңіст
20380
09
Мәдениет,
спорт, туризм
және
ақпараттық
кеңiстiктi
ұйымдастыру
жөнiндегi өзге
де қызметтер
20380