О внесении дополнений в постановление от 29 января 2009 года № 1302 "Об организации оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 10 сентября 2009 года N 119. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 22 сентября 2009 года за N 5-4-118. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Риддера от 11 июня 2010 года № 2-22-3773)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Риддера от 11.06.2010 № 2-22-3773).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях совершенствования работы по реализации активной политики занятости населения, акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие дополнения в постановление акимата города Риддера от 29 января 2009 года № 1302 "Об организации оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2009 года № 5-4-108, опубликовано в газете "Вечерка" 06 марта 2009 года № 10):
в приложение № 1 к указанному постановлению дополнить перечень предприятий, учреждений, акционерных обществ, общественных объединений и товариществ с ограниченной ответственностью, в которых будут организованы дополнительные оплачиваемые общественные работы в 2009 году по городу Риддеру (Приложение № 1);
примечание приложения № 1 дополнить словами: "Количество участников, направляемых на оплачиваемые общественные работы, в течение текущего финансового года может регулироваться в зависимости от суммы финансирования, изменений размера оплаты труда в пределах заявок, предоставляемых работодателями;
в приложение № 3 к указанному постановлению внести дополнительный перечень объемов и условий оплачиваемых общественных работ по городу Риддеру на 2009 год (Приложение № 3).
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Риддера Дюсебаеву Р.В.

"2009 жылға арналған Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 1302 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 10 қыркүйектегі N 119 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 қыркүйекте N 5-4-118 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Риддер қаласы әкімі аппаратының 2010 жылғы 11 маусымдағы № 2-22-3773 хаты
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - (Риддер қаласы әкімі аппаратының 2010.06.11 № 2-22-3773 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабы 5) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралары туралы» 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысы, халықты жұмыспен қамту саясаты жұмыстарын қарқынды жүргізу мақсатында, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 1302 «2009 жылға Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін (нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде 2009 жылдың 17 ақпанында № 5-4-108 тіркелген, 2009 жылдың 06 наурызында № 10 «Вечерка» газетінде жарияланған):
осы қаулының № 1 қосымшасында көрсетілген Риддер қаласы бойынша 2009 жылғы қосымша төлемақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар, мекемелер, акционерлік қоғамдар, бірлестіктер және жауапкершіліктері шектеулі серіктестіктердің қосымша тізімдемесі толықтырылсын (№ 1 қосымша);
№ 1 қосымшада көрсетілген ескертулер мынандай сөздермен толықтырылсын: “Ағымдағы қаржы жылы ішінде төлемақылы қоғамдық жұмыстарға жіберілген қатысушылардың саны, еңбекті төлеудің мөлшерінің өзгеруі, қаржыландырудың сомасына байланысты жұмыс берушілердің ұсынған өтініштеріне қарай реттелуі мүмкін.
осы қаулының № 3 қосымшасында көрсетілген Риддер қаласы бойынша 2009 жылғы төлемақылы қоғамдық жұмыстардың шарттары және көлемінің қосымша тізімі енгізілсін (№ 3 қосымша).
2. Қаулының орындалуын қадағалау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Р.В. Дюсебаеваға жүктелсін.

3. Настоящее постановление вступает в силу после дня государственной регистрации, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 августа 2009 года.
Аким города Риддера
Е.Б. Салимов
Приложение № 1
к постановлению акимата города Риддера
от 10 сентября 2009 года № 119
Дополнительный перечень предприятий, учреждений, акционерных
обществ, общественных объединений и товариществ с ограниченной
ответственностью, в которых будут организованы оплачиваемые
общественные работы в 2009 году по городу Риддеру
п/п
Наименование
работодателя
Виды
общественных
работ
Количество
участвующих
в ООР
Источники
финансирова-
ния
Размеры
оплаты
труда
всего
чел.
в т.ч.
село
Бюджет
Рабо-
тод
тенге
1
2
3
5
6
7
8
9
1
Управление по
чрезвычайным
ситуациям города
Риддера
департамента по
чрезвычайным
ситуациям
Восточно-Казахс-
танской области
Министерства по
чрезвычайным
ситуациям
Республики
Казахстан
Приложения №
2,3 к
постановлению
2
15661-00
15661-00
2
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие "Дом
школьников"
Приложения №
2,3 к
постановлению
3
15661-00
15661-00
3
Коммунальное
государственное
казенное
предприятие
"Риддерская
городская
больница"
управления
здравоохранения
Восточно-Казахс-
танского
областного
акимата
Приложения №
2,3 к
постановлению
2
15661-00
15661-00
Итого
7
Руководитель аппарта
акима города Риддера Е.А. Сембинов
Приложение № 3
к постановлению акимата города Риддера
от 10 сентября 2009 года № 119
Дополнительный перечень объемов и условий оплачиваемых
общественных работ по городу Риддеру на 2009 год
1. Управление по чрезвычайным ситуациям города Риддера департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 9-00 до 18-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
работа с документами;
работа с архивом;
работа по доставке корреспонденции;
работа по благоустройству, озеленению и санитарной уборке прилегающей территории.
2. Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников".
Условия работ:
Работы проводятся по сменному графику работы.
Виды и объемы работ:
работа по охране и обслуживанию здания конюшни.
3. Коммунальное государственное казенное предприятие "Риддерская городская больница" Управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата.
Условия работ:
Работы проводятся ежедневно с 8-00 до 17-00 часов.
Продолжительность рабочей недели – 5 дней.
Виды и объемы работ:
работа по благоустройству, озеленению и санитарной уборке прилегающей территории.
Руководитель аппарата
акима города Риддера Е.А. Сембинов

3. Осы қаулы мемлекеттік тіркеу күнінен кейін күшіне енеді, оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 01 тамызынан бастап пайда болған қатынастарға тарайды.
Риддер қаласының әкімі                Е.Б. Сәлімов
2009 жылғы 10 қыркүйектегі № 119
Риддер қаласы әкімдігінің
қаулысына № 1 қосымша
2009 жылғы Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық жұмыстар
ұйымдастырылатын кәсіпорындар, мекемелер, акционерлік қоғамдар,
қоғамдық бірлестіктер және жауапкершілігі шектеулі
серіктестіктердің қосымша тізімі
р
Жұмыс берушінің
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қатысушылар
саны
Қаржыландыру
көздері
Еңбек ақы
мөлшері
барлық
адам
соның
ішінде
ауыл
Бюджет
жұмыс
беру-
ші
теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Қазақстан
Республикасының
төтенше
жағдайлар
бойынша
Министрлігі
Шығыс-Қазақстан
облысының
төтенше
жағдайлар
бойынша
департаменті
Риддер
қаласының
төтенше
жағдайлар
бойынша
басқармасы
қаулыға
2, 3 қосымша
2
15661-00
15661-00
2
"Оқушылар үйі"
мемлекеттік
коммуналды
қазыналық
кәсіпорын
қаулыға
2, 3 қосымша
3
15661-00
15661-00
3
Шығыс-Қазақстан
облыстық
әкімдігінің
денсаулық
сақтау
басқармасы
"Риддер қалалық
аурухана"
коммуналды
мемлекеттік
қазыналық
кәсіпорын
қаулыға
2, 3 қосымша
2
15661-00
15661-00
Барлығы
7
Риддер қаласы әкімі
аппаратының жетекшісі               Е.А. Сембинов
2009 жылғы 10 қыркүйектегі № 119
Риддер қаласы әкімдігінің
қаулысына № 3 қосымша
2009 жылға Риддер қаласы бойынша төлемақылы қоғамдық
жұмыстардың шарттары мен көлемінің қосымша тізімі
1. Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар бойынша Министрлігі Шығыс-Қазақстан облысының төтенше жағдайлар бойынша департаменті Риддер қаласының төтенше жағдайлар бойынша басқармасы.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 9-00 ден 18-00 ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
құжаттармен жұмыс;
мұрағатпен жұмыс;
қатынас қағаздарды жеткізу бойынша жұмыс;
тиесілі аумақты санитарлы жинау және көгалдандыру, көріктендіру бойынша жұмыс.
2. "Оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналды қазыналық кәсіпорын.
Жұмыс шарты:
Жұмыстар кезекті жұмыс кестесі бойынша жүргізіледі.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
ат қора ғимаратын күзету және қызмет көрсету бойынша жұмыс.
3. Шығыс-Қазақстан облыстық әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы «Риддер қалалық аурухана» коммуналды мемлекеттік қазыналық кәсіпорын.
Жұмыс шарты:
Жұмыс күнделікті сағат 8-00 ден 17-00–ге дейін.
Жұмыс аптасының жалғасуы – 5 күн.
Жұмыстың көлемі мен түрлері:
тиесілі аумақты санитарлы жинау және көгалдандыру, көріктендіру бойынша жұмыс.
Риддер қаласы әкімі
аппаратының жетекшісі               Е.А. Сембинов