О стоимости разовых талонов на 2010 год
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2009 года N 21/4-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 января 2010 года за N 5-4-124. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2010 года № 29/8-IV
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата  от 29.12.2010 № 29/8-IV (вводится в действие через 10 дней после опубликования).

2010 жылға бір жолғы талондардың құны туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 21/4-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 қаңтарда № 5-4-124 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 29/8-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2010.12.29 N 29/8-IV (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 36 Закона Республики Казахстан «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)», Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на право реализации товаров на рынках города за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) согласно приложению 1.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 36 бабына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес, қаланың киосктарынан, стационарлық тұрғын жайларынан (оқшауланған блоктар) басқа базарларында тауарларды жүзеге асыру құқығына бір жолғы талондар құны бекітілсін.

2. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением осуществляемых на рынках) согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата № 14/7-IV от 29 января 2009 года «О стоимости разовых талонов», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-4-104 от 6 февраля 2009 года.

2. 2 қосымшаға сәйкес эпизодикалық сипаттағы (базарларда жүзеге асырылатындарынан басқа) қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құны бекітілсін.
3. Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 14/7-IV «Бір жолғы талондардың құны туралы» шешімінің күші жойылды деп есептелсін, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 6 ақпандағы № 5-4-104 нөмірімен тіркелген.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии                  В. Титов
Секретарь городского маслихата                 А. Ермаков
Приложение № 1
к решению 21-й сессии городского маслихата
№ 21/4 от 25 декабря 2009 года
Стоимость разовых талонов для граждан, реализующих товары на
рынках города Риддера по группам рынков
Ставки разового сбора с физических лиц
(за один день торговли с каждого торгующего в тенге)
№ п/п Вид торговли Ставки на 1 день (тенге)

4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессия төрағасы              В. Титов
Қалалық мәслихат хатшысы             А. Ермаков
Қалалық мәслихатының 21-ші сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21/4-IV шешіміне
№ 1 қосымша
Риддер қаласы базарларында тауарларды нарық топтары бойынша
сататын азаматтар үшін бір жолғы талондардың құны
Жеке тұлғалардан алынатын бір жолғы жинақ ставкалары
(әр сатушыдан сауданың бір күні үшін теңгемен)
№ р/с Сауда түрі 1 күнгі ставка (теңге)