О социальных рабочих местах на 2010 год
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 04 декабря 2009 года N 675. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 05 января 2010 года за N 5-19-110. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акима Шемонаихинского района от 15 апреля 2011 года № 1/1205)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который постановление было принято (письмо акима Шемонаихинского района от 15.04.2011 № 1/1205).

2010 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындары туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 04 желтоқсандағы N 675 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 05 қаңтарда N 5-19-110 тіркелді. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха ауданы әкімінің 2011 жылғы 15 сәуірдегі N 1-1205 хаты)
Ескерту. Қаулысының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха ауданы әкімінің 2011.04.15 N 1-1205 хаты).

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,  пунктом 2 статьи 5 и подпункта 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149-II «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях установления дополнительных мер по социальной защите безработных и незанятого населения из целевых групп, акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабының, 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149-II Заңының 7-бабының 5-4)-тармақшасына және 5-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылдың 23 қаңтардағы Заңын іске асыру шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына, жұмыссыздар мен мақсатты топтардан жұмыспен қамтылған халықты әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шараларды белгілеу мақсатында, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить на 2010 год перечень организаций (предприятий) и количество социальных рабочих мест для трудоустройства на них безработных и незанятого населения из целевых групп, согласно приложения.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Шемонаихинского района» обеспечить подбор безработных и незанятого населения из целевых групп для трудоустройства на социальные рабочие места.

1. Қосымшаға сәйкес, 2010 жылға жұмыссыздарды және халықтың мақсатты тобынан жұмыспен қамтылмағандарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарының саны және ұйымдардың (кәсіпорындардың) тізімі анықталсын.
2. «Шемонаиха ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру үшін жұмыссыздар мен халықтың мақсатты тобынан жұмыспен қамтылмағандарды іріктеуді қамтамасыз етсін.