О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-3 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 апреля 2009 года N 12-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 апреля 2009 года за N 3024. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 ноября 2010 года N 27-16
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12.11.2010 N 27-16.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2009 год" от 11 декабря 2008 года N 10-3 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3018, опубликованное 25 декабря 2008 года, 27 декабря 2008 года, 6 января 2009 года, 10 января 2009 года, 15 января 2009 года, 17 января 2009 года, 20 января 2009 года, 22 января 2009 года в газете "Приуралье" и 29 декабря 2008 года, 10 января 2009 года, 15 января 2009 года, 22 января 2009 года, 29 января 2009 года, 5 февраля 2009 года в газете "Орал өңірі"), с изменениями и дополнениями внесенными решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 20 февраля 2009 года N 11-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-3 "Об областном бюджете на 2009 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3023, опубликованное 28 февраля 2009 года, 3 марта 2009 года, 5 марта 2009 года, 12 марта 2009 года, в газете "Приуралье" N 23, N 24, N 25, N 28, и 5 марта 2009 года, 7 марта 2009 года в газете "Орал өңірі" N 25, N 26-27) следующие изменения и дополнения следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "58 044 057" заменить цифрами "64 524 542";
цифры "25 211 374" заменить цифрами "26 797 840";
цифры "417 223" заменить цифрами "419 148";
цифры "32 408 570" заменить цифрами "37 300 664";
в подпункте 2) цифры "62 830 128" заменить цифрами "68 973 237";
в подпункте 3) цифры "-597 104" заменить цифрами "-659 728";
цифры "1 268 104" заменить цифрами "1 330 728";
в подпункте 4) цифры "415 140" заменить цифрами "815 140";

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 12-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде N 3024 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 12 қарашадағы N 27-16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010.11.12 N 27-16 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3018 тіркелген, 2008 жылғы 25 желтоқсандағы, 2008 жылғы 27 желтоқсандағы, 2009 жылғы 6 қаңтардағы, 2009 жылғы 10 қаңтардағы, 2009 жылғы 15 қаңтардағы, 2009 жылғы 17 қаңтардағы, 2009 жылғы 20 қаңтардағы, 2009 жылғы 22 қаңтардағы "Приуралье" газетінде және 2008 жылғы 29 желтоқсандағы, 2009 жылғы 10 қаңтардағы, 2009 жылғы 15 қаңтардағы, 2009 жылғы 22 қаңтардағы, 2009 жылғы 29 қаңтардағы, 2009 жылғы 5 ақпандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған), Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен 2009 жылғы 20 ақпандағы N 11-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3023 тіркелген, 2009 жылғы 28 ақпандағы, 2009 жылғы 3 наурыздағы, 2009 жылғы 5 наурыздағы, 2009 жылғы 12 наурыздағы "Приуралье" газетінде N 23, N 24, N 25, N 28 және 2009 жылғы 5 наурыздағы, 2009 жылғы 7 наурыздағы "Орал өңірі" газетінде N 25, N 26-27 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "58 044 057" деген сандар "64 524 542" деген сандармен ауыстырылсын;
"25 211 374" деген сандар "26 797 840" деген сандармен ауыстырылсын;
"417 223" деген сандар "419 148" деген сандармен ауыстырылсын;
"32 408 570" деген сандар "37 300 664" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "62 830 128" деген сандар "68 973 237" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "-597 104" деген сандар "-659 728" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 268 104" деген сандар "1 330 728" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "415 140" деген сандар "815 140" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "415 140" заменить цифрами "815 140";
2) в пункте 3-1:
в абзаце первом цифры "10 771 711" заменить цифрами "15 663 850";
в абзаце третьем цифры "1 210 674" заменить цифрами "832 881";
в абзаце седьмом цифры "2 260 449" заменить цифрами "780 515";
в абзаце девятом цифры "573 601" заменить цифрами "501 070";
в абзаце семнадцатом цифры "142 687" заменить цифрами "144 366";
в абзаце четвертом после слова "строительство" дополнить словами "и (или) приобретение";
в абзаце пятом слова "развитие и обустройство" заменить словами "развитие, обустройство и (или) приобретение";
в абзаце шестом слова "строительство и приобретение" заменить словами "строительство и (или) приобретение";
дополнить абзацами двадцать шестой, двадцать седьмой, двадцать восьмой, двадцать девятый, тридцатый, тридцать первый, тридцать второй, тридцать третий, тридцать четвертый, тридцать пятый следующего содержания:
"на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения – 2 540 782 тыс. тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов – 804 073 тыс. тенге;
на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство городов и населенных пунктов – 701 524 тыс. тенге;
на ремонт и содержание автомобильных дорог областного и районного значения, улиц городов и населенных пунктов – 669 800 тыс. тенге;
на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах – 196 900 тыс. тенге;
капитальный и текущий ремонт объектов культуры – 79 500 тыс. тенге;
капитальный и текущий ремонт объектов образования – 618 800 тыс. тенге;
капитальный и текущий ремонт организаций здравоохранения – 426 200 тыс. тенге;
на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики – 339 403 тыс. тенге;
на подготовку и переподготовку кадров – 443 736 тыс. тенге";
3) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 7 224 778 тыс. тенге, в том числе:
6 683 607 тыс. тенге – трансферты из местных бюджетов;
541 171 тыс. тенге – на развитие системы водоснабжения.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области";

"415 140" деген сандар "815 140" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-1 тармақта:
бірінші абзацта "10 771 711" деген сандар "15 663 850" деген сандармен өзгертілсін;
үшінші абзацта "1 210 674" деген сандар "832 881" деген сандармен өзгертілсін;
жетінші абзацта "2 260 449" деген сандар "780 515" деген сандармен өзгертілсін;
тоғызыншы абзацта "573 601" деген сандар "501 070" деген сандармен өзгертілсін;
он жетінші абзацта "142 687" деген сандар "144 366" деген сандармен өзгертілсін;
төртінші абзацта "құрылысына" деген сөзден кейін "және (немесе) сатып алуға" деген сөздермен толықтырылсын;
бесінші абзацта "дамытуға және жайластыруға" деген сөздер "дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "салуға және сатып алуға" деген сөздер "салуға және (немесе) сатып алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырма алтыншы, жиырма жетінші, жиырма сегізінші, жиырма тоғызыншы, отызыншы, отыз бірінші, отыз екінші, отыз үшінші, отыз төртінші, отыз бесінші абзацтармен толықтырылсын:
"денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңартуға – 2 540 782 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және қалалар мен елді мекендерді абаттандыруға – 804 073 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеуге және қалалар мен елді мекендерді көркейтуге – 701 524 мың теңге;
облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалардың және елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға – 669 800 мың теңге;
ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға – 196 900 мың теңге;
мәдениет объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге – 79 500 мың теңге;
білім беру объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге – 618 800 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін күрделі және ағымдағы жөндеуге – 426 200 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 339 403 мың теңге;
кадрларды даярлауға және қайта даярлауға – 443 736 мың теңге";
3) 8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2009 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 7 224 778 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
6 683 607 мың теңге – жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
541 171 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі";

339 403
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
434 304
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
434 304
001
Обеспечение деятельности Управления координации занятости и социальных  программ
61 832
004
Создание информационных систем
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
006
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
6 500
113
Трансферты из местных бюджетов
365 972
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 260 226
1
Жилищное хозяйство
2 062 000
271
Управление строительства области
2 062 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
594 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 468 000
2
Коммунальное хозяйство
6 198 226
271
Управление строительства области
864 265
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
541 171
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
045
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно- коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
323 094
049
Развитие инженерно- коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
5 333 961
001
Обеспечение деятельности Управления энергетики и коммунального хозяйства области

339 403
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
434 304
256
Облыстың жұмыспен қамту  мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
434 304
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының  қызметін қамтамасыз ету
61 832
004
Ақпараттық жүйелер құру
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
006
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 500
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
365 972
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 260 226
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 062 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 062 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
594 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 468 000
2
Коммуналдық шаруашылық
6 198 226
271
Облыстың құрылыс басқармасы
864 265
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму   трансферттері
541 171
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)  бюджеттеріне  нысаналы даму  трансферттері
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттер
323 094
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 333 961
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметiн қамтамасыз ету

2 472 332
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 472 332
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4
Воздушный транспорт
204 277
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
204 277
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
204 277
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 494 987
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 494 987
001
Обеспечение деятельности Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог
39 550
002
Развитие транспортной инфраструктуры
698 311
005
Организация пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) собщениям
127 126
006
Создание информационных систем
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
800 000
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Трансферты из местных бюджетов
830 000
13
Прочие
518 467
1
Регулирование экономической деятельности
35 098
265
Управление предпринимательства и промышленности области
35 098
001
Обеспечение деятельности Управления предпринимательства и промышленности
35 098
006
Создание информационных систем
113
Трансферты из местных бюджетов
9
Прочие
483 369
257
Управление финансов области
476 090
012
Резерв местного исполнительного органа области
476 090
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
7 279
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов (программ) и проведение его экспертизы

2 472 332
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 472 332
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы  даму трансферттері
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орта жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi
204 277
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
204 277
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуеатасымалдарды субсидиялау
204 277
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 494 987
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 494 987
001
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының қызметін қамтамасыз ету
39 550
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
698 311
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
127 126
006
Ақпараттық жүйелер құру
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға, қайта берілетін нысаналы даму трансферттер
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
800 000
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
830 000
13
Басқалар
518 467
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
35 098
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
35 098
001
Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасының қызметін қамтамасыз ету
35 098
006
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансфертер
9
Басқалар
483 369
257
Облыстың қаржы басқармасы
476 090
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
476 090
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
7 279
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу

271
Управление строительства области
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
045
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
049
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
002
Создание информационных систем
004
Газификация населенных пунктов
012
Развитие объектов коммунального хозяйства
016
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
020
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
3
Благоустройство населенных пунктов
271
Управление строительства области
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
262
Управление культуры области
002
Создание информационных систем
271
Управление строительства области
016
Развитие объектов культуры
2
Спорт
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
005
Создание информационных систем
271
Управление строительства области
017
Развитие объектов  спорта
3
Информационное пространство
259
Управление архивов и документации области
004
Создание информационных систем
264
Управление по развитию языков области
007
Создание информационных систем
271
Управление строительства области
018
Развитие объектов архивов
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма  и информационного пространства
263
Управление внутренней политики области
004
Создание информационных систем
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
271
Управление строительства области
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство

271
Облыстың құрылыс басқармасы
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму   трансферттері
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)  бюджеттеріне  нысаналы даму  трансферттері
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттер
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
002
Ақпараттық жүйелер құру
004
Елді мекендерді газдандыру
012
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
016
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттер
020
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
3
Елді-мекендерді көркейту
271
Облыстың құрылыс басқармасы
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму  трансферттер
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
262
Облыстың мәдениет басқармасы
002
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
016
Мәдениет объектілерін дамыту
2
Спорт
260
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
005
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
017
Спорт объектілерін дамыту
3
Ақпараттық кеңiстiк
259
Облыстың мұрағат және құжаттама басқармасы
004
Ақпараттық жүйелер құру
264
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
007
Ақпараттық жүйелер құру
271
Облыстың құрылыс басқармасы
018
Мұрағат объектілерін дамыту
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
004
Ақпараттық жүйелер құру
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
271
Облыстың құрылыс басқармасы
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы

265
Управление предпринимательства и промышленности области
010
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
013
Кредитование дочерних организаций АО "НУХ "КазАгро" для финансирования малого и среднего бизнеса и микрокредитования сельского населения
9
Прочие
257
Управление финансов области
005
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
010
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыру үшін "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ несиелеу
013
Шағын және орта бизнесті қаржыландыру және ауыл халқына шағын кредит беру үшін "ҚазАгро" ҰБХ" АҚ-ның еншілес ұйымдарына кредит беру
9
Басқалар
257
Облыстың қаржы департаменті басқармасы
005
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту