О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-3 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2009 года N 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 ноября 2009 года за N 3034. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 ноября 2010 года N 27-16
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12.11.2010 N 27-16.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года N 198-IV "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2009 год" от 11 декабря 2008 года N 10-3 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3018, опубликованное 25 декабря 2008 года, 27 декабря 2008 года, 6 января 2009 года, 10 января 2009 года, 15 января 2009 года, 17 января 2009 года, 20 января 2009 года, 22 января 2009 года в газете "Приуралье" и 29 декабря 2008 года, 10 января 2009 года, 15 января 2009 года, 22 января 2009 года, 29 января 2009 года, 5 февраля 2009 года в газете "Орал өңірі") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "68 544 166" заменить цифрами "69 017 625";
цифры "37 410 237" заменить цифрами "37 883 696";
в подпункте 2) цифры "72 738 904" заменить цифрами "73 212 363";
2) в пункте 3-1:
в абзаце первом цифры "15 773 423" заменить цифрами "16 246 882";
в абзаце втором цифры "452 779" заменить цифрами "441 854";
в абзаце третьем цифры "942 454" заменить цифрами "938 405";
в абзаце седьмом цифры "780 515" заменить цифрами "899 173";
в абзаце девятом цифры "501 070" заменить цифрами "478 475";
в абзаце десятом цифры "327 000" заменить цифрами "502 240";
в абзаце одиннадцатом цифры "304 513" заменить цифрами "170 013";
в абзаце четырнадцатом цифры "505 184" заменить цифрами "504 960";
в абзаце пятнадцатом цифры "224 528" заменить цифрами "164 610";

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-3 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы N 15-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 қарашада N 3034 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 12 қарашадағы N 27-16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2010.11.12 N 27-16 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 11 қарашадағы N 198-IV "2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы" және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3018 тіркелген, 2008 жылғы 25 желтоқсандағы, 2008 жылғы 27 желтоқсандағы, 2009 жылғы 6 қаңтардағы, 2009 жылғы 10 қаңтардағы, 2009 жылғы 15 қаңтардағы, 2009 жылғы 17 қаңтардағы, 2009 жылғы 20 қаңтардағы, 2009 жылғы 22 қаңтардағы "Приуралье" газетінде және 2008 жылғы 29 желтоқсандағы, 2009 жылғы 10 қаңтардағы, 2009 жылғы 15 қаңтардағы, 2009 жылғы 22 қаңтардағы, 2009 жылғы 29 қаңтардағы, 2009 жылғы 5 ақпандағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "68 544 166" деген сандар "69 017 625" деген сандармен ауыстырылсын;
"37 410 237" деген сандар "37 883 696" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "72 738 904" деген сандар "73 212 363" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 3-1 тармақта:
бірінші абзацта "15 773 423" деген сандар "16 246 882" деген сандармен ауыстырылсын;
екінші абзацта "452 779" деген сандар "441 854" деген сандармен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "942 454" деген сандар "938 405" деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "780 515" деген сандар "899 173" деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "501 070" деген сандар "478 475" деген сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "327 000" деген сандар "502 240" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта "304 513" деген сандар "170 013" деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "505 184" деген сандар "504 960" деген сандармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "224 528" деген сандар "164 610" деген сандармен ауыстырылсын;

в абзаце восемнадцатом цифры "930 749" заменить цифрами "926 964";
абзац двадцать третий исключить;
в абзаце двадцать пятом "75 387" заменить цифрами "46 341";
в абзаце двадцать шестом "2 540 782" заменить цифрами "3 040 782";
в абзаце тридцать пятом "443 736" заменить цифрами "502 681";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 ноября 2009 года N 15-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 декабря 2008 года N 10-3
Областной бюджет на 2009 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

он сегізінші абзацта "930 749" деген сандар "926 964" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзац алып тасталынсын;
жиырма бесінші абзацта "75 387" деген сандар "46 341" деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацта "2 540 782" деген сандар "3 040 782" деген сандармен ауыстырылсын;
отыз бесінші абзацта "443 736" деген сандар "502 681" деген сандармен ауыстырылсын;
3) осы шешімге 1 қосымша аталып отырған шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Мәслихаттың
2009 жылғы 23 қарашадағы
N 15-1 шешіміне N 1 қосымша
Мәслихаттың
2008 жылғы 11 желтоқсандағы
N 10-3 шешіміне N 1 қосымша
2009 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

339 403
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
475 213
256
Управление координации занятости и социальных программ области
475 213
001
Обеспечение деятельности Управления координации занятости и социальных программ
68 568
004
Создание информационных систем
005
Капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
006
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов социального обеспечения в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
6 500
113
Трансферты из местных бюджетов
400 145
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 459 985
1
Жилищное хозяйство
2 062 000
271
Управление строительства области
2 062 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
594 000
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 468 000
2
Коммунальное хозяйство
7 397 985
271
Управление строительства области
953 234
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
645 931
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
045
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
307 303
049
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
6 444 751
001
Обеспечение деятельности Управления энергетики и коммунального хозяйства области
33 790
002
Создание информационных систем

339 403
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
475 213
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
475 213
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
68 568
004
Ақпараттық жүйелер құру
005
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
006
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде әлеуметтiк қамсыздандыру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
022
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану нормаларын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 500
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
400 145
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 459 985
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 062 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 062 000
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
594 000
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 468 000
2
Коммуналдық шаруашылық
7 397 985
271
Облыстың құрылыс басқармасы
953 234
011
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
645 931
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму трансферттер
307 303
049
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді-мекендерді көркейтуге
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 444 751
001
Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасының қызметiн қамтамасыз ету
33 790
002
Ақпараттық жүйелер құру

5 361 210
1
Автомобильный транспорт
2 678 332
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 678 332
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 678 332
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
008
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
4
Воздушный транспорт
301 277
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
301 277
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
301 277
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 381 601
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 381 601
001
Обеспечение деятельности Управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог
39 550
002
Развитие транспортной инфраструктуры
563 811
005
Организация пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
110 626
006
Создание информационных систем
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
013
Ремонт и содержание автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
800 000
014
Строительство и реконструкция автомобильных дорог областного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
113
Трансферты из местных бюджетов
867 614
13
Прочие
711 437
1
Регулирование экономической деятельности
36 098
265
Управление предпринимательства и промышленности области
36 098
001
Обеспечение деятельности Управления предпринимательства и промышленности
36 098
006
Создание информационных систем
113
Трансферты из местных бюджетов
9
Прочие
675 339
257
Управление финансов области
634 410
012
Резерв местного исполнительного органа области
634 410
258
Управление экономики и бюджетного планирования области

5 361 210
1
Автомобиль көлiгi
2 678 332
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 678 332
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 678 332
007
Көлік инфрақұрылымын дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттері
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орта жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4
Әуе көлiгi
301 277
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
301 277
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
301 277
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 381 601
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 381 601
001
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының қызметін қамтамасыз ету
39 550
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
563 811
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын ұйымдастыру
110 626
006
Ақпараттық жүйелер құру
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеуге және ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қалалардың және елді-мекендердің көшелерін өткізуге салу және құруға, қайта берілетін нысаналы даму трансферттер
013
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
800 000
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде облыстық маңызы бар автомобиль жолдардың қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта құру елді-мекендердің көшелері өткізу
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
867 614
13
Басқалар
711 437
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
36 098
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
36 098
001
Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасының қызметін қамтамасыз ету
36 098
006
Ақпараттық жүйелер құру
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
9
Басқалар
675 339
257
Облыстың қаржы басқармасы
634 410
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резерві
634 410
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы