О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 13-15 "Об установлении стоимости разовых талонов и отдельных ставок налоговых платежей в городе Уральске"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 6 марта 2009 года № 14-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 11 марта 2009 года № 7-1-130. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 января 2013 года № 10-3
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23.01.2013 № 10-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
В соответствии со статьей 43 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", статьями 67 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "Об установлении стоимости разовых талонов и отдельных ставок налоговых платежей в городе Уральске" от 23 декабря 2008 года № 13-15 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 7-1-126, опубликованное 29 января 2009 года в газете "Жайық үні" и 29 января 2009 года, 5 февраля 2009 года, 12 февраля 2009 года в газете "Пульс города") следующие изменения:
в приложении 1 во всех пунктах слова "видеокассетами" исключить.
2. Данное решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель 14-ой внеочередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата

Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-15 "Орал қаласында біржолғы талондардың құнын және жекелеген салық төлем ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2009 жылғы 6 наурыздағы № 14-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 11 наурызда № 7-1-130 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 қаңтардағы № 10-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 23.01.2013 № 10-3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 67 баптарына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласында біржолғы талондардың құнын және жекелеген салық төлем ставкаларын белгілеу туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-15 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-126 тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтардағы "Жайық үні" газетінде және 2009 жылғы 29 қаңтардағы, 2009 жылғы 5 ақпандағы, 2009 жылғы 12 ақпандағы "Пульс города" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 қосымшадағы барлық тармақтардан "бейнекассеталарды" деген сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының кезектен
тыс 14-сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы