О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 15-3
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2009 года N 18-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Теректинского района Западно-Казахстанской области 14 мая 2009 года N 7-12-78. Утратило силу - решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 января 2010 года N 26-3.
Сноска. Утратило силу - решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области 29.01.2010 N 26-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 15-3 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-12-71, опубликованное 20 января 2009 года, 23 января 2009 года, 30 января 2009 года, 6 февраля 2009 года, 10 февраля 2009 года, 13 февраля 2009 года, 17 февраля 2009 года в газете "Теректі жаңалығы–Теректинская новь"), с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением районного маслихата от 2 марта 2009 года N 16-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 15-3" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-12-76, опубликованное 27 марта 2009 года, 3 апреля 2009 года, 7 апреля 2009 года, 10 апреля 2009 года, 14 апреля 2009 года, 21 апреля 2009 года, в газете "Теректі жаңалығы – Теректинская новь" за N 24, N 26-27, N 28, N 29, N 30, N 32), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "2 700 921" заменить цифрами "2 793 762";
цифры "410 158" заменить цифрами "409 458";
цифры "11 912" заменить цифрами "12 612";
цифры "2 275 000" заменить цифрами "2 367 841";
в подпункте 2) цифры "2 770 057" заменить цифрами "2 862 898".
2) в пункте 4 после слов "Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета" цифры "391 074" заменить цифрами "457 521";
дополнить подпунктами:
на материальную помощь малоимущим гражданам - 10 800 тыс. тенге;
на благоустройство с. Федоровка - 52 758 тыс. тенге;

2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 15-3 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Теректі аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі N 18-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 14 мамырда N 7-12-78 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 қаңтардағы N 26-3 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2010.01.29 N 26-3 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Теректі аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 15-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-12-71 тіркелген, 2009 жылғы 20 қаңтардағы, 2009 жылғы 23 қаңтардғы, 2009 жылғы 30 қаңтардағы, 2009 жылғы 6 ақпандағы, 2009 жылғы 10 ақпандағы, 2009 жылғы 13 ақпандағы, 2009 жылғы 17 ақпандағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған), Теректі аудандық мәслихатының 2009 жылғы 2 наурыздағы N 16-1 "Теректі аудандық мәслихатының "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 15-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-12-76 тіркелген, 2009 жылғы 27 наурыздағы, 2009 жылғы 3 сәуірдегі, 2009 жылғы 7 сәуірдегі, 2009 жылғы 10 сәуірдегі, 2009 жылғы 14 сәуірдегі, 2009 жылғы 21 сәуірдегі, "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде N 24, N 26-27, N 28, N 29, N 30, N 32 жарияланған), енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармағына:
1) тармақшадағы "2 700 921" сандар "2 793 762" сандармен ауыстырылсын;
"410 158" сандары "409 458" сандармен ауыстырылсын;
"11 912" сандары "12 612" сандармен ауыстырылсын;
"2 275 000" сандары "2 367 841" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 770 057" сандары "2 862 898" сандармен ауыстырылсын;
2) 4 тармағындағы "2009 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер" сөздерінен кейінгі "391 074" сандар "457 521" сандармен ауыстырылсын;
келесі тармақшалармен толықтырылсын:
аз қамтылған адамдарға материалдық төлемдер - 10 800 мың теңге;
Федоровка ауылын абаттандыруға – 52 758 мың теңге;

после слов "на развитие системы водоснабжения" цифры "87 752" заменить цифрами "90 641";
В пункте 4-1 после слов "Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых трансфертов из республиканского бюджета" цифры "272 489" заменить цифрами "298 883";
дополнить подпунктами:
на расширение программы молодежной практики – 6 388 тыс. тенге;
на создание социальных рабочих мест – 19 132 тыс. тенге;
на выплату адресной социальной помощи – 84 тыс. тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей – 77 тыс. тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 4 901 тыс. тенге;
подпункты: "отделу образования на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 891 тыс. тенге", "отделу занятости и социальных программ на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 178 тыс. тенге", "отделу культуры и развития языков на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 2 762 тыс. тенге", "отделу физической культуры и спорта на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов - 357 тыс. тенге" - исключить;
3) пункт 8 дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в учреждениях, финансируемых из республиканского бюджета и расположенных в сельских населенных пунктах, повышение на 25% окладов и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2009 года".
4) приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии Н.С.Майранов
Секретарь районного маслихата М.О.Тулегенов
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 апреля 2009 года N 18-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2008 года N 15-3
Районный бюджет на 2009 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

"сумен жабдықтау жүйесін дамытуға нысаналы трансферттер" сөздерінен кейінгі "87 752" сандар "90 641" сандармен ауыстырылсын;
4-1 тармағындағы "2009 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер" сөздерінен кейінгі "272 489" сандар "298 883" сандармен ауыстырылсын;
келесі тармақшалармен толықтырылсын:
жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 6 388 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құру - 19 132 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін төлеуге – 84 мың теңге;
табысы аз отбасылардағы 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 77 мың теңге;
ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру – 4 901 мың теңге.
Келесі тармақшалар: "білім беру бөліміне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 891 мың теңге", "жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 178 мың теңге", "мәдениет және тілдерді дамыту бөліміне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 2 762 мың теңге", "дене шынықтыру және спорт бөліміне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 357 мың теңге" - алынып тасталсын.
3) 8 тармағы мынадай мазмұндағы "2009 жылдың 1 қаңтарынан республикалық бюджеттен қаржыландырылатын және ауылдық елді мекендерде орналасқан мекемелерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына қалалық жағдайда қызметтің осы түрлерімен айналысатын мамандардың айлықтарымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда кемінде 25% жоғары айлық және тарифтік ставкалар белгіленсін" 8-1 тармағымен толықтырылсын.
4) көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.С.Майранов
Аудандық мәслихат хатшысы М.О.Төлегенов
Мәслихаттың
2009 жылғы 28 cәуірдегі
N 18-1 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 15-3 шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшілігі
Атауы
І. Кірістер