О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года № 344-I "Об утверждении Перечня грузов, подлежащих сопровождению военизированной охраной при перевозке железнодорожным транспортом"
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 24 сентября 2010 года № 431. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2010 года № 6599
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 14 Закона Республики Казахстан "О железнодорожном транспорте" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года № 344-I "Об утверждении Перечня грузов, подлежащих сопровождению военизированной охраной при перевозке железнодорожным транспортом" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3931, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 22 декабря 2005 года № 239 (973) следующее изменение:
в Перечне грузов, подлежащих сопровождению военизированной охраной при перевозке железнодорожным транспортом, утвержденном указанным приказом:
в графе третьей строки, порядковой номер 31, цифры "26010000" заменить цифрами "26020000".
2. Комитету транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Уандыков Б.К.) обеспечить в установленном законодательством порядке представление настоящего приказа для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова А.Г.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
И.о. Министра                               Д. Кутербеков
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан

"Темір жол көлігімен тасымалдаған кезде әскерилендірілген күзетпен алып жүруге жататын жүктердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 10 қарашадағы № 344-I бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2010 жылғы 24 қыркүйектегі N 431 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 28 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6599 болып енгізілді
«Темір жол көлігі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Темір жол көлігімен тасымалдаған кезде әскерилендірілген күзетпен алып жүруге жататын жүктердің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 10 қарашадағы 344-I бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тіркелімінде № 3931 болып тіркелген «Заң газеті» газетінің 2005 жылғы 22 желтоқсандағы № 239 (973) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Темір жол көлігімен тасымалдаған кезде әскерилендірілген күзетпен алып жүруге жататын жүктердің тізбесінде:
реттік нөмірі 31-жолдың үшінші бағанындағы «26020000» деген «26170000» деген сандармен.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көлік және қатынас жолдары комитеті (Б.Қ. Уандықов) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынылуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі А.Ғ. Бектұровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық ол алғаш жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникация
министрінің міндетін атқарушы                    Д. Көтербеков