О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 октября 2010 года № 502. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 ноября 2010 года № 6619. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 146.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 146 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях повышения эффективности налогового администрирования ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5463, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 20 февраля 2009 года № 27 (1624)) следующие изменения:
приложение 2 к указанному приказу изложить согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 8 к указанному приказу изложить согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 8 октября 2010 года № 502
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Уведомление
о результатах налоговой проверки
"____" _____________ 20__ г.
№ ______
В соответствии со статьей 607 Кодекса Республики Казахстан
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
и на основании акта налоговой проверки от "___" _______ 20__ г.
_____________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
уведомляет Вас
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование налогоплательщика)
РНН ___________________________ БИН (ИИН)____________________________
(подлежит заполнению при его наличии)
1) о начисленной сумме налогов и других обязательных платежей в
бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений и пени:
тенге
_________________________________
(код, наименование платежа)
___________________________
(сумма платежа)
_________________
(сумма пени)
_________________________________
(код, наименование платежа)
___________________________
(сумма платежа)
_________________
(сумма пени)
_________________________________
(код, наименование платежа)
___________________________
(сумма платежа)
_________________
(сумма пени)
_________________________________
(код, наименование платежа)
___________________________
(сумма платежа)
_________________
(сумма пени)
Итого
___________________________
(сумма платежа)
_________________
(сумма пени)
за __________________________________________________________
(проверяемый период)

"Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2010 жылғы 8 қазандағы N 502 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 9 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6619 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 146 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Салықтық әкімшілендірудің тиімділігін арттыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5463 болып тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2009 жылғы 20 ақпанда № 27 (1450) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 8-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 8 қазандағы
№ 502 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
2-қосымша
Салықтық тексеру нәтижелерi туралы
Хабарлама
20 __ ж. "____" ___________ № ______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 607-бабынаcf1 сәйкес және ________________________________________20__ ж. "__"_____ салық
(салық қызметі органының атауы)
тексеруінің актісі негізінде Сізді___________________________________
_____________________________________________________________________ (салық төлеушінің аты-жөні немесе толық атауы, жағдайда
сәйкестендіру нөмірі) мекен-жайы))
СТН _________________________ БСН, ЖСН_______________________________
(бар болған кезде толтырылуы тиіс)
1) ______________________________________________________________үшін
(тексерілетін кезең)
салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың және өсімақылардың есептелген сомасы туралы:
теңге
________________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
______________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
______________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
______________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
______________
(өсімақы сомасы)
Жиыны
___________________
(төлемнің сомасы)
______________
(өсімақы сомасы)

2) о сумме уменьшенного убытка, не подлежащая уплате в бюджет:
тенге
___________________________________________________________________________________
(сумма убытка)
за ___________________________________________________________
(проверяемый период)
3) о сумме превышения налога на добавленную стоимость, относимого
в зачет, над суммой начисленного налога, не подтвержденной к возврату,
не подлежащей уплате в бюджет:
тенге
___________________________________
(код, наименование налога)
______________________________________________
(сумма налога)
за ____________________________________________________________
(проверяемый период)
4) о сумме превышения налога на добавленную стоимость,
возвращенной из бюджета и не подтвержденной к возврату:
тенге
__________________________________
(код, наименование налога)
___________________________
(сумма налога)
____________________
(сумма пени)
за ___________________________________________________________
(проверяемый период)
5) о сумме корпоративного (индивидуального) подоходного
налога, удержанного у источника выплаты, с доходов нерезидентов,
не подтвержденной к возврату, не подлежащей уплате в бюджет:
тенге
_________________________________
(код, наименование налога)
________________________________________________
(сумма налога)
за ___________________________________________________________
(проверяемый период)
В соответствии с пунктом 2 статьи 608 Налогового кодекса, Вам
необходимо в течение тридцати рабочих дней со дня, следующего за днем
вручения (получения) настоящего уведомления, уплатить сумму в размере
____________________________________________________________________
в __________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
РНН ________________________ БИН _________________________ на счет
№ __________________________________________________________________
(органа налоговой службы)
в___________________________________________________________________
(Управление казначейства, БИК)
В случае невыполнения законных требований органов налоговой службы
и их должностных лиц к Вам будут применены меры административного
взыскания в соответствии с Кодексом Республики Казахстан об
административных правонарушениях.
В соответствии с пунктом 6 статьи 638 Налогового кодекса в случае
согласия налогоплательщика (налогового агента) с начисленными суммами
налогов, других обязательных платежей в бюджет и пеней, указанными в
уведомлении о результатах налоговой проверки, сроки исполнения налогового
обязательства по уплате налогов, других обязательных платежей в бюджет,
а также обязательства по уплате пеней могут быть продлены на шестьдесят
рабочих дней по заявлению налогоплательщика (налогового агента) с
приложением графика уплаты. При этом указанная сумма подлежит уплате
в бюджет с начислением пени за каждый день продления срока уплаты и
уплачивается равными долями через каждые пятнадцать рабочих дней
указанного периода.
Не подлежит продлению срок исполнения налогового обязательства
по уплате начисленных по результатам налоговой проверки сумм акциза и
налогов, удерживаемых у источника выплаты, а также начисленных сумм
налогов, других обязательных платежей в бюджет и пеней по результатам
налоговой проверки после обжалования результатов проверки.

2) ______________________________________________________________үшін
(тексерілетін кезең)
бюджетке төленуге жатпайтын кемітілген залал сомасы туралы:
теңге
_______________________________________________________
(залал сомасы)
3) ______________________________________________________________үшін
(тексерілетін кезең)
бюджетке төленуге жатпайтын есепке жатқызылатын қосылған құн салығының қайтарылуға расталмаған, есепке жазылған салық сомасынан асып кету сомасы туралы:
теңге
_____________________
(салық коды, атауы)
_________________________________
(салық сомасы)
4) ______________________________________________________________үшін
(тексерілетін кезең)
бюджеттен қайтарылған және қайтарылуы расталмаған қосылған құн салығының асып кету сомасы туралы:
теңге
_____________________
(салық коды, атауы)
___________________
(салық сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
5) ______________________________________________________________үшін
(тексерілетін кезең)
бюджетке төленуге жатпайтын қайтарылуға расталмаған, резидент еместердің табыстарының төлем көзінен ұсталған корпоративтік (жеке) табыс салығының сомасы туралы
теңге
_____________________
(салық коды, атауы)
_________________________________
(салық сомасы)
Салық кодексінің 608-бабының 2-тармағына сәйкес Сізге осы хабарлама тапсырылған, алған күннен кейінгі күннен бастап отыз жұмыс күні ішінде_________________мөлшеріндегі соманы______________________
(салық қызметі органының атауы)
СТН, БНС _________________________________№____________________шотына
(салық қызметі органының атауы)
_____________________________________________________төлеуіңіз қажет.
(Қазынашылық басқармасы, БСК)
Салық қызметі органдарының және олардың лауазымды адамдарының заңды талаптарын орындалмаған жағдайда, Сізге Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне сәйкес әкімшілік жазаға тарту шаралары қолданылады.
Салық кодексі 638-бабының 6-тармағына сәйкес салық тексеруiнің нәтижелерi туралы хабарламада көрсетілген салықтардың, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер мен өсімақылардың есептелген сомаларымен салық төлеушi (салық агенті) келiскен жағдайда, төлеу кестесімен қоса салық төлеушiнiң (салық агентінің) өтiнiшi бойынша салықтарды, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді төлеу бойынша, сондай-ақ өсімақыларды төлеу бойынша салық мiндеттемесiн орындау мерзiмi алпыс жұмыс күнiне ұзартылуы мүмкiн. Бұл ретте көрсетiлген сома төлеу мерзiмi ұзартылған әрбiр күнге өсiмақы есептеле отырып, осы кезеңнiң әрбiр он бес жұмыс күнi сайын тең үлеспен бюджетке төленуге тиiс.
Акциздің және төлем көзінен ұсталатын салықтардың салық тексеруінің нәтижелері бойынша есептелген сомаларын, сондай-ақ тексеру нәтижелеріне шағым жасалғаннан кейін салық тексеруі нәтижелері бойынша есептелген салықтардың, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер мен өсімақылардың сомаларын төлеу бойынша салық міндеттемесін орындау мерзімі ұзартылуға жатпайды.

В соответствии со статьями 666 и 667 Налогового кодекса Вы имеете
право обжаловать настоящее уведомление в вышестоящий орган налоговой
службы в течение тридцати рабочих дней со дня вручения, либо в суд.
Руководитель (заместитель Руководителя)
органа налоговой службы _________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил __________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика, подпись, (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику ________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа
налоговой службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику _____________________
(подтверждающий документ о факте отправки и получения)
Примечание:
1) в случае не установления нарушений по результатам налоговой
проверки соответствующие подпункты настоящего уведомления не отражаются;
2) в случае начисления сумм налогов и других обязательных платежей
в бюджет, обязательных пенсионных взносов и социальных отчислений
в отношении юридического лица, имеющего объекты налогообложения и (или)
объекты, связанные с налогообложением, уплата таких сумм осуществляется
по месту регистрации объектов налогообложения. При этом требование
об уплате указанных сумм отражается отдельно в настоящем уведомлении.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 8 октября 2010 года № 502
Приложение 8
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Уведомление
об итогах рассмотрения жалобы налогоплательщика
(налогового агента) на уведомление о результатах
налоговой проверки и (или) решение вышестоящего
органа налоговой службы, вынесенное по результатам
рассмотрения жалобы на уведомление
"____" ____________ 20__ г. № ______
В соответствии со статьями 607, 671 и 681 Кодекса Республики
Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Налоговый кодекс) ____________________________________________,
(наименование органа налоговой службы)
по результатам рассмотрения жалобы от "____" ____________ 20__ г.
_________________________________________________________________
(указать предмет обжалования – уведомление о результатах налоговой
_________________________________________________________________
вышестоящего органа налоговой службы, вынесенное по результатам
проверки или решение рассмотрения жалобы на уведомление)
_________________________________________________________________,
уведомляет Вас __________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) или полное
наименование налогоплательщика
_____________________________________________________________________
(налогового агента), РНН, идентификационный номер (ИИН, БИН)
(при его наличии), адрес)
о вынесении следующего решения по жалобе: ___________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

Салық кодексінің 666 және 667-баптарына сәйкес Cіздің көрсетілген хабарлама табыс етілген немесе оны алған күннен бастап отыз жұмыс күнi ішiнде салық қызметінің жоғары тұрған органына не сотқа шағым беруге құқығыңыз бар.
Салық қызметі органының басшысы
(Басшының орынбасары)________________________________________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алдым ___________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеушіге тапсырылды_________________________________
_____________________________________________________________________
(салық қызметі органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге жіберілді__________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)
Ескерту:
1) салық тексеруі нәтижелері бойынша бұзушылықтар белгіленбеген жағдайда осы хабарламаның тиісті тармақшалары көрсетілмейді;
2) салық салу объектісі және (немесе) салық салуға байланысты объектісі бар заңды тұлғаға қатысты салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер, міндетті зейнетақы жарналары, әлеуметтік аударымдар сомасы есептелген жағдайда сондай сомаларды төлеу салық салу объектілерінің тіркелген орны бойынша жүзеге асырылады. Бұл ретте көрсетілген сомаларды төлеу бойынша талап осы хабарламада жеке көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2010 жылғы 8 қазандағы
№ 502 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына
8-қосымша
Салықтық тексеру нәтижелері туралы хабарламаға және (немесе) хабарламаға шағымды қарау нәтижелерi бойынша шығарылған жоғары тұрған салық қызметі органының шешіміне салық төлеушiнiң (салық агентінің) шағымын қараудың қорытындылары туралы хабарлама
20__ ж. "____" ____________ № ______
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 607, 671 және 681-баптарына сәйкес ___________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
_____________________________________________________________________
(салық тексеруі нәтижелері туралы хабарламаны немесе хабарламаға
шағымды қарау нәтижелерi
_____________________________________________________________________
бойынша шығарылған жоғары тұрған салық қызметі органының шешімін
көрсету, № және күні)
20__ж. "____" ______________ шағымыңызды қарау нәтижелері бойынша Cізді________________________________________________________________
(салық төлеушiнiң (салық агентінің) тегі, аты, әкесінің аты
(ол болған жағдайда) немесе толық атауы,
_____________________________________________________________________
СТН, (ЖСН,БСН) (ол болған жағдайда), мекен-жайы)
шағым бойынша мынадай шешім қабылданғаны туралы хабардар етеді:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

1. Начисленная сумма налогов и других обязательных платежей
в бюджет, обязательных пенсионных взносов, социальных отчислений
и пени с учетом результатов рассмотрения жалобы составляет:
тенге
_______________________________
(код, наименование платежа)
___________________________
(сумма платежа)
__________________
(сумма пени)
_______________________________
(код, наименование платежа)
___________________________
(сумма платежа)
__________________
(сумма пени)
_______________________________
(код, наименование платежа)
___________________________
(сумма платежа)
__________________
(сумма пени)
_______________________________
(код, наименование платежа)
___________________________
(сумма платежа)
__________________
(сумма пени)
Итого
___________________________
(сумма платежа)
__________________
(сумма пени)
за _________________________________________________________________,
(проверяемый период)
2. Сумма уменьшенного убытка с учетом результатов рассмотрения
жалобы составляет (не подлежит уплате в бюджет):
тенге
____________________________________________________________________________________
(сумма убытка)
за __________________________________________________________________
(проверяемый период)
3. Сумма превышения налога на добавленную стоимость, относимого
в зачет, над суммой начисленного налога, не подтвержденной к возврату,
с учетом результатов рассмотрения жалобы составляет (не подлежит уплате
в бюджет):
тенге
__________________________________
(код, наименование налога)
_____________________________________________
(сумма налога)
за _________________________________________________________________,
(проверяемый период)
4. Сумма превышения налога на добавленную стоимость, возвращенная
из бюджета и не подтвержденная к возврату, с учетом результатов
рассмотрения жалобы составляет:
тенге
__________________________________
(код, наименование налога)
____________________________
(сумма налога)
________________
(сумма пени)
за ________________________________________________________________
(проверяемый период)
5. Сумма корпоративного (индивидуального) подоходного налога,
удержанного у источника выплаты с доходов нерезидентов, не подтвержденная
к возврату, с учетом результатов рассмотрения жалобы составляет
(не подлежит уплате в бюджет):
тенге
__________________________________
(код, наименование налога)
_______________________________________________
(сумма налога)
за ________________________________________________________________
(проверяемый период)
В соответствии со статьей 608 Налогового кодекса Вам необходимо
уплатить сумму в размер ___________________________________________
в _________________________________________________________________
(наименование органа налоговой службы)
РНН, идентификационный номер (ИИН, БИН) (при его
наличии) ______________________________________ на счет №
___________________________________________________________________
(органа налоговой службы)
в _________________________________________________________________
(Управление казначейства, БИК)
Налогоплательщик (налоговый агент) имеет право на обжалование
результатов налоговой проверки в порядке, предусмотренном
законодательством Республики Казахстан.
Руководитель (заместитель Руководителя)
органа налоговой службы: ________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Уведомление получил: _________________________________________
(Ф.И.О. налогоплательщика (налогового
агента), подпись (печать), дата)
Уведомление вручено налогоплательщику:
(налоговому агенту): ____________________________________________
(Ф.И.О. должностного лица органа налоговой
службы, подпись, дата)
Уведомление отправлено налогоплательщику:
(налоговому агенту): ____________________________________________
(подтверждающий документ о факте отправки
и (или) получения)

1. _____________________________________________________________үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, міндетті зейнетақы жарналарының, әлеуметтік аударымдардың және өсімпұлдардың есептелген сомасы мынаны құрайды:
теңге
________________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
______________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
______________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
______________
(өсімақы сомасы)
________________________
(төлемнің коды, атауы)
___________________
(төлемнің сомасы)
______________
(өсімақы сомасы)
Жиыны
___________________
(төлемнің сомасы)
______________
(өсімақы сомасы)
2. ____________________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджетке төленуге жатпайтын кемітілген залал сомасы мынаны құрайды:
теңге
___________________________________________________
(залал сомасы)
3. ____________________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджетке төленуге жатпайтын есепке жатқызылатын қосылған құн салығының қайтарылуға расталмаған, есепке жазылған салық сомасынан асып кету сомасы мынаны құрайды:
теңге
________________________
(салық коды, атауы)
__________________________
(салық сомасы)
4. ____________________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджеттен қайтарылған және қайтарылуға расталмаған қосылған құн салығының асып кету сомасы мынаны құрайды:
теңге
_____________________
(салық коды, атауы)
___________________
(салық сомасы)
__________________
(өсімақы сомасы)
5._____________________________________________________________ үшін,
(тексерілетін кезең)
шағымды қарау нәтижелерін ескере отырып, бюджетке төленуге жатпайтын қайтарылуға расталмаған, резидент еместердің табыстарының төлем көзінен ұсталған корпоративтік (жеке) табыс салығының сомасы мынаны құрайды:
теңге
________________________
(салық коды, атауы)
__________________________
(салық сомасы)
Салық кодексінің 608-бабына сәйкес Сізге_______________________
мөлшеріндегі соманы _________________________________________________
(салық қызметі органының атауы)
СТН, сәйкестендіру нөмірі (ЖСН,БСН) (ол болған жағдайда), _____________________________________________________________________
_____________________________________ № _______________________шотына
(салық қызметі органының)
_____________________________________________________төлеуіңіз қажет.
(Қазынашылық басқармасы, БСК)
Салық төлеушінің (салық агентінің) Қазақстан Республикасы заңнамасында көзделген тәртіппен салықтық тексеруі, нәтижелеріне шағым жасауға құқығы бар.
Салық қызметі органының басшысы
(Басшының орынбасары)________________________________________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
Хабарламаны алдым ___________________________________________________
(салық төлеушінің аты-жөні, қолы (мөрі), күні)
Хабарлама салық төлеушіге
(салық агентіне) тапсырылды _________________________________________
(салық қызметі органы лауазымды тұлғасының аты-жөні, қолы, күні)
Хабарлама салық төлеушіге
(салық агентіне) жіберілді __________________________________________
(жіберу және алу фактісі туралы растаушы құжат)