О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 мая 2009 года № 215 "Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 февраля 2010 года № 66. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 февраля 2010 года № 6087
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 25 мая 2009 года № 215 "Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5702), следующие дополнения:
в Классификаторе перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении, утвержденном указанным приказом:
в разделе "Услуги, предоставляемые государственными учреждениями в сфере образования":
по коду товаров (работ, услуг) 1:
графу 1 дополнить словом "МБ";
графу 2 дополнить цифрой "4";
графу 3 дополнить цифрой "2";
графу 4 дополнить цифрой "471";
графу 5 дополнить цифрой "005";
графу 6 дополнить цифрой "000";
по коду товаров (работ, услуг) 2:
графу 1 дополнить словом "МБ";
графу 2 дополнить цифрой "4";
графу 3 дополнить цифрой "2";
графу 4 дополнить цифрами "471";
графу 5 дополнить цифрами "004, 005";
графу 6 дополнить цифрами "000";
по кодам товаров (работ, услуг) 3, 4, 5, 8:
графу 1 дополнить словом "МБ";
графу 2 дополнить цифрой "4";
графу 3 дополнить цифрой "2";
графу 4 дополнить цифрами "471";
графу 5 дополнить цифрами "004";
графу 6 дополнить цифрами "000".
2. Департаменту анализа и методологии исполнения государственного бюджета Министерства финансов Республики Казахстан (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.

"Мемлекеттік бюджеттің есебінен ұсталатын, сатудан түсетін ақша өздерінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелердің тауарлары (жұмыстары, көрсетілетін қызметтері) тізбесінің сыныптауышын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 мамырдағы N 215 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 19 ақпандағы N 66 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 23 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6087 болып енгізілді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, сатудан түсетін ақша өздерінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелердің тауарлары (жұмыстары, көрсетілетін қызметтері) тізбесінің сыныптауышын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 мамырдағы № 215 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 5702 болып тіркелген), мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, сатудан түсетін ақша өздерінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелердің тауарлары (жұмыстары, көрсетілетін қызметтері) тізбесінің сыныптауышында:
«Білім беру саласындағы мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер» бөлімінде:
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 1-коды бойынша:
1-баған «ЖБ» деген сөзбен толықтырылсын;
2-баған «4» деген санмен толықтырылсын;
3-баған «2» деген санмен толықтырылсын;
4-баған «471» деген сандармен толықтырылсын;
5-баған «005» деген сандармен толықтырылсын;
6-баған «000» деген сандармен толықтырылсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 2-коды бойынша:
1-баған «ЖБ» деген сөзбен толықтырылсын;
2-баған «4» деген санмен толықтырылсын;
3-баған «2» деген санмен толықтырылсын;
4-баған «471» деген сандармен толықтырылсын;
5-баған «004, 005» деген сандармен толықтырылсын;
6-баған «000» деген сандармен толықтырылсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 3, 4, 5, 8-кодтары бойынша:
1-баған «ЖБ» деген сөзбен толықтырылсын;
2-баған «4» деген санмен толықтырылсын;
3-баған «2» деген санмен толықтырылсын;
4-баған «471» деген сандармен толықтырылсын;
5-баған «004» деген сандармен толықтырылсын;
6-баған «000» деген сандармен толықтырылсын;
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын талдау және оның әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және кейіннен оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев

3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі                                     Б. Жәмішев