О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 марта 2009 года № 168 "Об утверждении форм описания сорта с заключением на выдачу патента, заключения о выдаче патента на селекционное достижение в растениеводстве, заключения об отказе в выдаче патента на селекционное достижение в растениеводстве и заключения по результатам проверки наименования селекционного достижения"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 116. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 марта 2010 года № 6122. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 19
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 22.01.2016 № 19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 марта 2009 года № 168 "Об утверждении форм описания сорта с заключением на выдачу патента, заключения о выдаче патента на селекционное достижение в растениеводстве, заключения об отказе в выдаче патента на селекционное достижение в растениеводстве и заключения по результатам проверки наименования селекционного достижения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5646, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, № 7, 2009 года) следующие изменения:
в заголовке слова "заключения о выдаче патента на селекционное достижение в растениеводстве" заменить словами "заключения о патентоспособности сорта (о выдаче патента на селекционное достижение в растениеводстве)";
абзац третий пункта 1 изложить в следующей редакции:
"заключения о патентоспособности сорта (о выдаче патента на селекционное достижение в растениеводстве)";
в Форме заключения о выдаче патента на селекционное достижение в растениеводстве, утвержденной указанным приказом:
наименование изложить в следующей редакции:
"Заключение о патентоспособности сорта (о выдаче патента на селекционное достижение в растениеводстве)".
2. Департаменту развития земледелия и фитосанитарной безопасности в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

"Патент беруге қорытынды жасаумен сортты сипаттаудың, өсімдік шаруашылығындағы селекциялық жетістікке патент беру туралы қорытынды, өсімдік шаруашылығындағы селекциялық жетістікке патент беруден бас тарту туралы қорытынды және селекциялық жетістіктің атауын тексеру нәтижесі бойынша қорытынды туралы қорытындының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2009 жылғы 26 наурыздағы № 168 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2010 жылғы 25 ақпандағы № 116 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 12 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6122 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 19 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 22.01.2016 № 19 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы «Тұқым шаруашылығы туралы» Заңын жүзеге асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Патент беруге қорытынды жасаумен сортты сипаттаудың, өсiмдiк шаруашылығындағы селекциялық жетiстiкке патент беру туралы қорытынды, өсiмдiк шаруашылығындағы селекциялық жетiстiкке патент беруден бас тарту туралы қорытынды және селекциялық жетiстiктiң атауын тексеру нәтижесi бойынша қорытынды туралы қорытындының нысандарын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2009 жылғы 26 наурыздағы № 168 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5646 тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған, 2009 жылы, № 7) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауында «өсiмдiк шаруашылығындағы селекциялық жетiстiкке патент беру туралы қорытынды» деген сөздер «сорттың патент қабілеттілігі туралы қорытынды (өсiмдiк шаруашылығындағы селекциялық жетiстiкке патент беру туралы)» деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың үшінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«сорттың патент қабілеттілігі туралы қорытынды (өсiмдiк шаруашылығындағы селекциялық жетiстiкке патент беру туралы)»;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Өсімдік шаруашылығындағы селекциялық жетістікке патент беру туралы қорытынды нысанында:
атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«Сорттың патент қабілеттілігі туралы қорытынды (өсiмдiк шаруашылығындағы селекциялық жетiстiкке патент беру туралы)».
2. Егіншілікті дамыту және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцатиоднодневного срока после его официального опубликования.
И.о. Министра                                   М. Оразаев

3. Осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін жиырма бір күндік мерзім өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.                                 М. Оразаев