О внесении дополнений и изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 89 "Об утверждении Правил составления и предоставления бюджетной отчетности государственными учреждениями и администраторами бюджетных программ"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 мая 2010 года № 234. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2010 года № 6288
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года № 263-IV "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного процесса" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 89 "Об утверждении Правил составления и предоставления бюджетной отчетности государственными учреждениями и администраторами бюджетных программ" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5612, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2009 г., № 5, ст. 344) следующие дополнения и изменение:
в абзаце третьем подпункта 3) пункта 85:
после слов "уточненные" дополнить словами "с данными балансов";
цифру "25" заменить цифрой "12";
после слов "финансовым годом" дополнить словами "в соответствии с графиком сроков представления бюджетной отчетности".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр                                    Б. Жамишев

«Мемлекеттік мекемелердің және бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік есептілікті жасау мен ұсынудың ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 27 ақпандағы № 89 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 19 мамырдағы N 234 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 14 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6288 болып енгізілді
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет процессін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі № 263-ІV Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мемлекеттік мекемелердің және бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік есептілікті жасау мен ұсынудың ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 27 ақпандағы № 89 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5612 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының орталық және мемлекеттік органдарында нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде 2009 ж., № 5, 344-б. жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
85-тармағының 3) тармақшасының үшінші абзацында:
«нақтыланған» деген сөзден кейін «баланстардың деректерімен» деген сөздермен толықтырылсын;
«25» деген сан «12» деген санмен ауыстырылсын;
«қаржы жылымен» деген сөздерден кейін «бюджет есептілігін ұсыну мерзімінің кестесіне сәйкес» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы департаменті (А.Н. Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                        Б. Жәмішев