О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 644 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной отчетности уполномоченными органами по исполнению бюджета"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 июня 2010 года № 270. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2010 года № 6295. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 324
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 31.07.2014 № 324 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года № 263 "О внесении изменении и дополнений в некоторые законодательные акты по вопросам совершенствования бюджетного процесса" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 644 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной отчетности уполномоченными органами по исполнению бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5489) следующие изменения и дополнения:
в Правилах составления и представления бюджетной отчетности уполномоченными органами по исполнению бюджета, утвержденных указанным приказом:
в пункте 19:
подпункт 2) исключить;
в подпункте 4) слова "зарегистрированных" заменить на "принятых", знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) возврат неиспользованных (недоиспользованных) в истекшем финансовом году сумм целевых трансфертов, выделенных из республиканского или областного бюджета, по которым Правительством Республики Казахстан или местным исполнительным органом не было принято решение о дальнейшем использовании (доиспользовании) в текущем финансовом году.";
в пункте 43:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) данные об исполнении показателей местного бюджета за отчетный месяц – не позднее 2 числа месяца, следующего за отчетным, в виде электронной базы данных в полном объеме и на бумажном носителе с отражением поступлений бюджета по категориям, классам, подклассам и спецификам классификации поступлений бюджета, и расходов бюджета по функциональным группам, функциональным подгруппам, администраторам бюджетных программ, программам, подпрограммам.";
в подпункте 2) цифру "8" заменить на цифру "10";

«Бюджеттi атқару жөнiндегi уәкiлеттi органдардың бюджеттiк есептiлiктi жасау және беру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 644 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 4 маусымдағы N 270 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 17 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6295 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 324 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 31.07.2014 № 324 бұйрығымен (алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне бюджет процесін жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы 2010 жылғы 2 сәуірдегі № 263 Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. «Бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдардың бюджеттік есептілікті жасау және беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 644 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5489 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдардың бюджеттік есептілікті жасау және беру ережесінде:
19-тармақта:
2) тармақша алынып тасталсын;
4) тармақшада «тіркелген» деген сөз «қабылданған» деген сөзбен ауыстырылып, «.» тыныс белгісі «;» тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
«5) ағымдағы қаржы жылы одан әрі пайдалану (түгел пайдалану) туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі немесе жергілікті атқарушы орган шешім қабылдамаған, өткен қаржы жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) республикалық немесе облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер сомаларын қайтару.»;
43-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда баяндалсын:
«1) есепті айдағы жергілікті бюджет көрсеткіштерінің атқарылуы туралы деректер – бюджет түсімдерін санаттары, сыныптары, қосымша сыныптары мен бюджет түсімдерін жіктеу ерекшелігі бойынша және бюджет шығыстарын функционалдық топтары, функционалдық кіші топтары, бюджеттік бағдарламалар әкімшілері, бағдарламалар, кіші бағдарламалар бойынша толық көлемде электрондық деректер базасы түрінде және қағаз тасығышта есептіден кейінгі айдың 2 күнінен кешіктірілмей;»;
2) тармақшада «8» деген сан «10» деген санмен ауыстырылсын;

дополнить пунктом 43-1 следующего содержания:
"43-1. К данным по форме 1-27 прилагаются данные по взаимопогашаемым операциям, согласно приложению 19 к настоящим Правилам.
Местный уполномоченный орган по исполнению бюджета проводит сверку показателей отчета, имеющихся в его распоряжении, с представленными данными об исполнении показателей местного бюджета.
При этом ежемесячно не позднее 10 числа месяца, следующего за отчетным, и не позднее 12 января года, следующего за отчетным финансовым годом, составляется акт cверки отчетных данных по форме, согласно приложению 18 к настоящим Правилам.
После этого проводится совместная работа по выявлению причин расхождений и их устранению в следующем отчетном периоде.";
в пункте 46:
в подпункте 1) слова "отчетного месяца" заменить словами "месяца, следующего за отчетным,";
после подпункта 2) дополнить абзацами следующего содержания:
"В случае несбалансированности поступлений и расходов бюджета, наличия расхождений между функциональной и экономической классификациями расходов в отчете, составляется пояснительная записка с указанием причин их образования, представляемая в электронном виде, с последующим до конца месяца, следующего за отчетным, ее подтверждением на бумажном носителе, подписанная руководителем уполномоченного органа по исполнению бюджета.
При этом разделы отчетов об исполнении местного бюджета, включающие расходы бюджета, должны содержать данные по спецификам классификации расходов бюджета по следующим графам:
"Скорректированный бюджет на отчетный финансовый год";
"Сводный план поступлений и финансирования на текущий период по платежам";
"Сводный план поступлений и финансирования на текущий период по обязательствам";
"Принятые обязательства";
"Исполнение поступлений бюджета и оплаченные обязательства по бюджетным программам (подпрограммам)".
Отчетные данные до уровня специфик по указанным графам основываются на данных, представленных по форме 1-27 территориальными подразделениями ведомства.
По остальным графам данные представляются до уровня подпрограмм.";
в подпункте 2) пункта 48 слова "не позднее 10" заменить словами "до 1";
пункт 49 изложить в новой редакции:
"49. Месячный (годовой) отчет об исполнении бюджетных программ развития по местным бюджетам формируется местными уполномоченными органами по исполнению бюджета, по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам, с указанием итоговых данных по инвестиционным проектам и инвестициям на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц.
Месячный (годовой) отчет об исполнении бюджетных программ развития по местным (свод) бюджетам формируется структурным подразделением центрального уполномоченного органа по исполнению бюджета, ответственным за формирование отчета об исполнении государственного бюджета на основании отчетов об исполнении бюджетных программ развития по местным бюджетам.
Месячный (годовой) отчет об исполнении бюджетных инвестиционных проектов по республиканскому бюджету формируется структурным подразделением центрального уполномоченного органа по исполнению бюджета, ответственным за формирование отчета об исполнении государственного бюджета, в соответствии с Перечнем бюджетных инвестиционных проектов в разрезе объектов, прилагаемым к постановлению Правительства Республики Казахстан о реализации закона о республиканском бюджете по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам."

мынадай мазмұндағы 43-1-тармақпен толықтырылсын:
«43-1. 1-27 нысан бойынша деректерге осы Ережедегі 19-қосымшаға сәйкес өзара өтелетін операциялар жөніндегі деректер қоса беріледі.
Бюджеттi атқару жөнiндегi жергiлiктi уәкiлеттi орган жергiлiктi бюджет көрсеткiштерiнiң атқарылуы туралы ұсынылған деректермен бiрге оның билiгiндегi есеп көрсеткiштерiн салыстыруды жүргiзедi.
Бұл ретте, есептіден кейінгі айдың 10 күнінен кешіктірмей ай сайын және есепті қаржылықтан кейінгі жылдың 12 қаңтарынан кешіктірмей осы Ережедегі 18-қосымшаға сәйкес нысан бойынша есепті деректерді салыстыру актісі жасалады.
Осыдан кейін алшақтық себептерін анықтау және оларды келесі есепті кезеңде жою бойынша бірлескен жұмыс жүргізіледі.»;
46-тармақта:
1) тармақшада «есепті ай» деген сөздер «есептіден кейінгі ай» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақтан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Есепте бюджет түсімдері мен шығыстары теңдестірілмеген, шығыстардың функционалдық және экономикалық сыныптарының арасында алшақтық болған жағдайда есептіден кейінгі келетін айдың соңына дейін, олардың пайда болу себептері көрсетіле отырып, бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті орган басшысының қойылған қолымен қағаз жүзінде расталып, электронды түрде берілетін түсініктеме жазба толтырылады.
Бұл ретте бюджет шығыстары кіретін жергілікті бюджеттің атқарылуы туралы есептің бөлімдерінде мына бағандар бойынша бюджет шығыстарын жіктеу ерекшеліктері жөніндегі деректер қамтылуы тиіс:
«Есепті қаржы жылына арналып түзетілген бюджет»;
«Түсімдердің және төлемдер бойынша ағымдағы жылғы қаржыландырудың жиынтық жоспары»;
«Түсімдердің және міндеттемелер бойынша ағымдағы жылғы қаржыландырудың жиынтық жоспары»;
«Қабылданған міндеттемелер»;
«Бюджет түсімдерінің атқарылуы және бюджеттік бағдарламалар (кіші бағдарламалар) бойынша төленген міндеттемелер».
Көрсетілген бағандарға байланысты есептік деректер ерекшеліктер деңгейіне дейін ведомстволардың аумақтық бөлімшелері 1-27 нысаны бойынша ұсынған деректеріне негізделеді.
Қалған бағандар бойынша деректер кіші бағдарламалар деңгейіне дейін ұсынылады.»;
48-тармақтың 2) тармақшасындағы «10-нан кешіктірмей» деген сөздер «1-не дейін» деген сөздермен ауыстырылсын;
49-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«49. Жергілікті бюджеттер бойынша бюджеттік даму бағдарламаларының атқарылуы туралы айлық (жылдық) есепті заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және арттыруға инвестициялық жобалар және инвестициялар бойынша қорытынды деректерді көрсете отырып, осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдар қалыптастырады.
Жергілікті (жиынтық) бюджеттер бойынша бюджеттік даму бағдарламаларының атқарылуы туралы айлық (жылдық) есепті жергілікті бюджеттер жөніндегі бюджеттік даму бағдарламаларының дамуы туралы есептердің негізінде мемлекеттік бюджеттің атқарылуы туралы есепті қалыптастыру үшін жауапты бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органның құрылымдық бөлімшесі қалыптастырады.
Республикалық бюджет бойынша бюджеттік инвестициялық жобалардың атқарылуы туралы айлық (жылдық) есепті осы Ережеге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша арналған республикалық бюджет туралы заңды іске асыру туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына қоса берілетін объектілер бойынша Бюджеттік инвестициялық жобалар тізбесіне сәйкес мемлекеттік бюджеттің атқарылуы туралы есепті қалыптастыруға жауапты бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органның құрылымдық бөлімшесі қалыптастырады.»;

в абзаце втором пункта 50, пунктах 5156 слова "центральные уполномоченные органы по государственному планированию и" заменить словами "центральный уполномоченный орган по государственному планированию и уполномоченный Правительством Республики Казахстан орган по";
в пункте 76 слова "центральные уполномоченные органы по государственному планированию и" заменить словами "уполномоченный Правительством Республики Казахстан орган по";
в пункте 86:
слова ", центральному уполномоченному органу по государственному планированию" исключить;
слова "соответствующему структурному подразделению" заменить словами "соответствующим структурным подразделениям";
в пункте 88:
слова "центральным уполномоченным органам по государственному планированию и" заменить словами "уполномоченному Правительством Республики Казахстан органу по";
слова "соответствующему структурному подразделению" заменить словами "соответствующим структурным подразделениям";
в пункте 91 цифру "5" заменить на цифру "4";
пункт 92 изложить в новой редакции:
"92. Отчет о дебиторской задолженности, образовавшейся за счет прочих средств по форме ДЗ-П заполняется следующим образом:
графы 5 и 6 заполняются кодами, определенными программным обеспечением;
в графе 7 показывается дебиторская задолженность прошлых лет по состоянию на 1 января текущего финансового года. Сумма дебиторской задолженности, отражаемая в графе 7, с момента сдачи администратором бюджетных программ годового отчета об исполнении планов финансирования бюджетных программ в уполномоченный орган по исполнению бюджета, не должна изменяться в течение текущего финансового года;
в графе 8 показывается сумма дебиторской задолженности прошлых лет, перечисленная в текущем финансовом году в соответствии с бюджетным законодательством Республики Казахстан в доход соответствующего бюджета;
в графе 9 указывается сумма дебиторской задолженности прошлых лет, погашенной по иным основаниям (за счет полученных в текущем году товаров (работ, услуг), списанной по решению суда и др.);
в графе 10 отражается остаток дебиторской задолженности прошлых лет после погашения ее части в текущем финансовом году;
в графе 11 показывается сумма дебиторской задолженности, образовавшейся в текущем финансовом году;
в графе 12 показывается общая дебиторская задолженность, сложившаяся на отчетную дату (сумма граф 10 и 11);
в графе 13 показывается сумма авансовых платежей (предоплата) в соответствии с условиями договоров, заключенных с поставщиками и подрядчиками на приобретение товаров и работ (услуг) за счет средств бюджета, зарегистрированных в территориальных подразделениях ведомства в установленном бюджетным законодательством порядке;
в графе 14 показывается сумма дебиторской задолженности с истекшим сроком исковой давности. Указанная задолженность включается в отчет после проведения инвентаризации активов, материальных запасов, денег, расчетов и других статей баланса государственного учреждения и составления акта инвентаризации.";
в пункте 99 слова "и центральному уполномоченному органу по государственному планированию" заменить на слова "соответствующим структурным подразделениям центрального уполномоченного органа по исполнению бюджета";
в пункте 101 слова "центральным уполномоченным органам по государственному планированию и" заменить словами "соответствующим структурным подразделениям центрального уполномоченного органа по исполнению бюджета и уполномоченному Правительством Республики Казахстан органу по";
в названии приложения 2 к указанным Правилам:
слова "и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" заменить словами ", софинансирование концессионных проектов и на формирование и увеличение уставных капиталов юридических лиц";
в приложении 4 к указанным Правилам строку "в том числе за счет внешних займов" исключить;
в приложении 8 к указанным Правилам:
строку "III. Операционное сальдо" исключить;
строку "Движение остатков бюджетных средств" заменить строкой следующего содержания:
"Используемые остатки бюджетных средств";
после строки "Справочно:" дополнить строкой следующего содержания:
"Остатки бюджетных средств";
цифры "IV, V, VI, VII" заменить соответственно цифрами "III, IV, V, VI";

50-тармақтағы екінші абзацта, 5156-тармақтарда «бюджеттік жоспарлау және ішкі бақылау жөнiндегi орталық уәкiлеттi органдарға» деген сөздер «мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органға және ішкі бақылау жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі уәкілеттік берген органға» деген сөздермен ауыстырылсын;
76-тармақта «бюджеттік жоспарлау және ішкі бақылау жөнiндегi орталық уәкiлеттi органдарға» деген сөздер «ішкі бақылау жөніндегі Қазақстан Республикасының Үкіметі уәкілеттік берген органға» деген сөздермен ауыстырылсын;
86-тармақта:
«, мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органдар және» деген сөздер алынып тасталсын;
«бөлімшесіне» деген сөз «бөлімшелеріне» деген сөзбен ауыстырылсын;
88-тармақта:
«мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органдар және» деген сөздер «Қазақстан Республикасының Үкіметі уәкілеттік берген орган» деген сөздермен ауыстырылсын;
«бөлімшесіне» деген сөз «бөлімшелер» деген сөзбен ауыстырылсын;
91-тармақта «5» деген сан «4» деген санмен ауыстырылсын;
92-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«92. өзге қаражаттар есебінен пайда болған дебиторлық берешек жөніндегі ДЗ-П есебі былай толтырылады:
5 және 6-бағандар бағдарламалық қамтым айқындаған кодтармен толтырылады;
7-бағанда ағымдағы қаржы жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша өткен жылдардың дебиторлық берешегі көрсетіледі. 7-бағанда көрсетілетін дебиторлық берешек сомасы бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органға бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру жоспарының атқарылуы туралы жылдық есеп берген сәттен бастап ағымдағы қаржылық жыл бойы өзгертілмеуі тиіс;
8-бағанда Қазақстан Республикасының бюджеттік заңнамасына сәйкес ағымдағы қаржы жылы тиісті бюджеттің кірісіне аударылған өткен жылдардың дебиторлық берешегі көрсетіледі;
9-бағанда өзге негіздемелер бойынша өтелген (ағымдағы жылы алынған тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер), сот шешімі бойынша шығынға жазылған және т.б.) өткен жылдардың дебиторлық берешегі көрсетіледі;
10-бағанда бір бөлігі ағымдағы қаржы жылы өтелгеннен кейін өткен жылдардың дебиторлық берешегінің қалдығы көрсетіледі;
11-бағанда ағымдағы қаржы жылы пайда болған дебиторлық берешек көрсетіледі;
12-бағанда есепті күнге қалыптасқан жалпы дебиторлық берешек көрсетіледі (10 және 11-бағандардың сомасы);
13-бағанда бюджеттік заңнамасындағы белгіленген тәртіпке сәйкес ведомстволардың аумақтық бөлімшелерінде тіркелген өнім берушілермен және мердігерлермен жасалған шарттардың талаптарына сәйкес бюджет қаражаты есебінен тауарлар мен жұмыстарды (қызмет көрсетулерді) сатып алу үшін төленген аванстық төлемдердің (алдын ала төлем) сомасы көрсетіледі;
14-бағанда талап арызының мерзімі өткен дебиторлық берешек сомасы көрсетіледі. Аталмыш берешек есепке мемлекеттік мекеменің балансындағы активтерге, материалдық қорларға, ақшаға, есептеулерге және басқа да баптарына түгендеу жүргізілгеннен кейін және түгендеу актісі жасалғаннан кейін енгізіледі.»;
99-тармақта «және мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган» деген сөздер «бюджеттің атқарылуы жөніндегі орталық уәкілетті органдардың тиісті құрылымдық бөлімшелері» деген сөздермен ауыстырылсын;
101-тармақта «мемлекеттiк жоспарлау және ішкі бақылау жөніндегі орталық уәкiлеттi органдарға және» деген сөздер «бюджеттің атқарылуы жөніндегі орталық уәкілетті органдардың тиісті құрылымдық бөлімшелеріне және Қазақстан Республикасының Үкіметі уәкілеттік берген органға» деген сөздермен ауыстырылсын;
осы Ереженің 2-қосымшасының атауында:
«және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе арттыруға» деген сөздер «, концессиялық жобаларды қоса қаржыландыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе арттыруға» деген сөздермен ауыстырылсын;
осы Ереженің 4-қосымшасындағы «оның ішінде сыртқы займдар есебінен» деген жол алып тасталсын;
осы Ереженің 8-қосымшасында:
«ІІІ. Операциялық сальдо» жолы алынып тасталсын;
«Бюджеттік қаражаттар қалдығының қозғалысы» жолы мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
«Бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары»;
«Анықтамалық:» жолынан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Бюджеттік қаражаттардың қалдығы»;
«ІV, V, VІ, VІІ» деген сандар тиісінше «ІІІ, ІV, V, VІ» деген сандармен ауыстырылсын;

Приложение к форме 1-27
Отчет произведен: Дата
Страница Х из N
Республика (область, город, район) ____________________
Периодичность месячная, годовая    ____________________
Единица измерения: тыс. тенге
Коды
бюджетной
классифи-
кации
Наименова-
ние
Утвержденный
бюджет на
отчетный
финансовый
год
Уточненный
бюджет на
отчетный
финансовый
год
Скорректиро-
ванный
бюджет на
отчетный
финансовый
год
Сводный план
поступлений и
финансирования по
платежам, сводный план
финансирования по
обязательствам на
отчетный период
по платежам
по
обязатель-
ствам
1
2
3
4
5
6
7
I. Доходы
II. Затраты
III. Чистое
бюджетное
кредитова-
ние
Бюджетные
кредиты
Погашение
бюджетных
кредитов
IV. Сальдо
по
операциям с
финансовыми
активами
Приобрете-
ние
финансовых
активов
Поступления
от продажи
финансовых
активов
государства
продолжение таблицы
Принятые
обязатель-
ства
Неоплачен-
ные
обязатель-
ства
Исполнение
поступлений
бюджета и/или
оплаченные
обязательства по
бюджетным программам
(подпрограммам)
Исполнение
поступлений
бюджета и/или
оплаченные
обязательства по
бюджетным
программам
(подпрограммам)
к сводному плану
поступлений и
финансирования на
отчетный период,
(гр.10:гр.6), %
Исполнение
поступлений бюджета
и/или оплаченные
обязательства по
бюджетным программам
(подпрограммам)
к исполняемому
(утвержденному,
уточненному,
скоректированному)
бюджету, %
8
9
10
11
12
х
х
х
х
Руководитель территориального
подразделения ведомства,
осуществляющего обслуживание
исполнения государственного
бюджета                        ______________    _________________
(подпись)         (расшифровка
подписи)
М.П.
Руководитель структурного
подразделения, ответственного
за формирование и ведение
сводных планов                 ______________    _________________
(подпись)         (расшифровка
подписи)
Руководитель структурного
подразделения, ответственного
за формирование данных         ______________    _________________
(подпись)         (расшифровка
подписи)

1-27 нысанына Қосымша
Есеп жасалынды: уақыты
ХN парағына дейін
Республика (область, қала, аудан) ______________________
Мерзімділігі айлық, жылдық _____________________________
Өлшем бірлігі: мың. теңге
Бюджеттік жіктеу жүйесі
Атауы
Есепті қаржы жылына бекітілген бюджет
Есепті қаржы жылына нақтыланған бюджет
Есепті қаржы жылына түзету енгізілген бюджет
Түсімдер мен төлемдерді қаржыландыру жөніндегі жиынтық жоспары, есепті жылға міндеттемелерді қаржыландыру жөніндегі жиынтық жоспары
Қабылданған міндеттемелер
Төленбеген міндеттемелер
Бюджет түсімдерінің орындалуы/немесе бюджеттік бағдарламалар бойынша төленген міндеттемелер (сол бағдарлама бағытындағы)
Есепті жылға түсімдер мен төлемдерді қаржыландыру жөніндегі жиынтық жоспарына бюджет түсімдерінің орындалуы/ немесе бюджеттік бағдарламалар бойынша төленген міндеттемелер (сол бағдарлама бағытындағы)
Орындалатын (бекітілген, нақтыланған, түзету енгізілген) бюджетке, бюджет түсімдерінің орындалуы/немесе бюджеттік бағдарламалар бойынша төленген міндеттемелер (сол бағдарлама бағытындағы), %
Төлемдер бойынша
Міндеттемелер бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
I. Табыстар
II. Шығындар
III. Таза бюджеттік несиелер
х
х
Бюджеттік несиелер
Бюджеттік несиелерді өтеу
IY. Қаржы активтерінің операциялары бойынша қалдық
х
х
Қаржы активтерін сатып алу
Мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер
Мемлекеттік бюджеттің орындалуын жүзеге асырушы, ведомстваның
аймақтық бөлімшесінің басшысы _________     _____________________
(қолы)         (қолын ашып жазу)
М.О.
Жиынтық жоспарды әзірлеуге және құрастыруға жауапты,
құрылымдық бөлімшесінің басшысы _________    ____________________
(қолы)         (қолын ашып жазу)
Деректерді құрастыруға жауапты,
құрылымдық бөлімшесінің басшысы _________    _____________________
(қолы)       (қолын ашып жазу)