Об утверждении ставок консульского сбора за совершение консульских действий на территории иностранного государства
Приказ Государственного секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 июля 2010 года № 08-1-1-1/249. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2010 года № 6372. Утратил силу приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 20 мая 2019 года № 11-1-4/227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра иностранных дел РК от 20.05.2019 № 11-1-4/227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 15.12.2015 № 11-1-2/582 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 552 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые базовые ставки консульского сбора, взымаемого за пределами территории Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 03.11.2017 № 11-1-2/508 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Шет мемлекеттің аумағында консулдық әрекеттер жасағаны үшін консулдық алым мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2010 жылғы 14 шілдедегі N 08-1-1-1/249 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылғы 2 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6372 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 11-1-4/227 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Сыртқы істер министрінің 20.05.2019 № 11-1-4/227 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Сыртқы істер министрінің 15.12.2015 № 11-1-2/582 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 552-бабындағы 2-тармаққа сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес шет мемлекеттің аумағында консулдық әрекеттер жасағына үшін консулдық алым мөлшерлемелері бекітілсін
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Сыртқы істер министрінің 03.11.2017 № 11-1-2/508 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен

2. Признать утратившим силу приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года № 08-1-1-1/115 "Об утверждении размеров ставок консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5680, опубликован в "Собрание актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан", июнь 2009 года, № 6).

2. "Консулдық іс-әрекеттерді жасау үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 08-1-1-1/115 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5680 тіркелген, 2009 жылғы маусым айындағы № 6 "Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында" жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Государственный секретарь-
Министр
К. Саудабаев
Приложение
к приказу Государственного
секретаря - Министра иностранных дел Республики Казахстан
от 14 июля 2010 года № 08-1-1-1/249
Сноска. Приложение в редакции приказа Министра иностранных дел РК от 03.11.2017 № 11-1-2/508 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Базовые ставки консульского сбора, взымаемого за пределами территории Республики Казахстан

3. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жариялауынан кейінгі күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мемлекеттік хатшы-
Министр
Қ. Саудабаев
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік хатшысы -
Сыртқы істер министрінің
2010 жылғы 14 шілдедегі
№ 08-1-1-1/249 бұйрығына
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Сыртқы істер министрінің 03.11.2017 № 11-1-2/508 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерде алынатын консулдық алым мөлшерлемелерінің базалық ең төмен және ең жоғары мөлшерлері

1. Оформление паспорта гражданина Республики Казахстан, за исключением оформления дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан
1.
Оформление паспорта гражданина Республики Казахстан, за исключением оформления дипломатического и служебного паспортов Республики Казахстан
40
долларов США
35
евро
35
английских фунтов стерлингов
40
швейцарских
франков
2.
Внесение в паспорт гражданина Республики Казахстан записи о детях в возрасте до шестнадцати лет в случаях выезда совместно с родителями за границу с вклеиванием их фотографий
20
долларов США
15
евро
15
английских фунтов стерлингов
20
швейцарских франков
2. Выдача виз Республики Казахстан
3.
Составление и печатание ноты в иностранное дипломатическое представительство или консульское учреждение о выдаче визы
25
долларов США
20
евро
20
английских фунтов стерлингов
25
швейцарских франков
4.
Однократная виза и ее продление (кроме туристской и транзитной виз)
80
долларов США
75
евро
75
английских фунтов стерлингов
80
швейцарских франков
5.
Многократная виза и ее продление (кроме туристской и транзитной виз)
1 год- 200 долларов США
2 года- 400 долларов США
3 года- 600 долларов США
4 года- 800 долларов США
5 лет- 1000 долларов США
1 год- 170 евро
2 года- 330 евро
3 года- 450 евро
4 года- 600 евро
5 лет- 850 евро
1 год- 170 английских фунтов стерлингов
2 года- 330 английских фунтов стерлингов
3 года- 450 английских фунтов стерлингов
4 года- 600 английских фунтов стерлингов
5 лет- 810 английских фунтов стерлингов
1 год- 200 швейцарских франков
2 года- 400 швейцарских франков
3 года- 600 швейцарских франков
4 года- 800 швейцарских франков
5 лет- 1000 швейцарских франков
6.
Туристская виза:
однократная
60 долларов США
50 евро
50 английских фунтов стерлингов
60 швейцарских франков
многократная
90 долларов США
80 евро
80 английских фунтов стерлингов
90 швейцарских франков
7.
Транзитная виза:
однократная
20
долларов США
15 евро
15 английских фунтов стерлингов
20 швейцарских франков
многократная
90 долларов США
80 евро
80 английских фунтов стерлингов
90 швейцарских франков
8.
Оформление ходатайства иностранцев и лиц без гражданства о въезде в Республику Казахстан на постоянное жительство и воссоединение семьи
100 долларов США
75 евро
65 английских фунтов стерлингов
100 швейцарских франков
3. Выдача свидетельства на возвращение в Республику Казахстан
9.
Выдача свидетельства на возвращение в Республику Казахстан
10 долларов США
10 eвро
10 английских фунтов стерлингов
10 швейцарских франков
4. Оформление ходатайств граждан Республики Казахстан по вопросам пребывания за границей
10.
Оформление ходатайств граждан Республики Казахстан, выехавших за границу по частным делам, об оставлении на постоянное жительство за границей
140 долларов США
120 евро
120 английских фунтов стерлингов
140 швейцарских франков

1. Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеуді қоспағанда, Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресімдеу
1.
Қазақстан Республикасының дипломатиялық және қызметтік паспорттарын ресімдеуді қоспағанда, Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресімдеу
40 АҚШ доллары
35 еуро
30 ағылшын фунт стерлингі
40 швейцар франкі
2.
Қазақстан Республикасы азаматының паспортына ата-аналарымен бірге шетелге шыққан жағдайларда он алты жасқа дейінгі балалар туралы фото суреттері жапсырылған жазбаны енгізу
20 АҚШ доллары
15 еуро
15 ағылшын фунт стерлингі
20 швейцар франкі
2. Қазақстан Республикасының визаларын беру
3.
Шетелдік дипломатиялық өкілдікке немесе консулдық мекемеге виза беру туралы нотаны әзірлеу және басып шығару
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
4.
Бір мәртелік виза (туристік және транзиттік визалардан басқа)
80 АҚШ доллары
75 еуро
75 ағылшын фунт стерлингі
80 швейцар франкі
5.
Көп мәртелік виза
бір жылға дейін
- 200 АҚШ доллары
екі жылға дейін - 400 АҚШ доллары
үш жылға дейін - 600 АҚШ доллары
төрт жылға дейін - 800 АҚШ доллары
бес жылға дейін - 1000 АҚШ доллары
бір жылға дейін - 170 еуро
екі жылға дейін - 330 еуро
үш жылға дейін - 450 еуро
төрт жылға дейін - 600 еуро
бес жылға дейін - 850 еуро
бір жылға дейін - 170 ағылшын фунт стерлингі
екі жылға дейін - 330 ағылшын фунт стерлингі
үш жылға дейін - 450 ағылшын фунт стерлингі
төрт жылға дейін - 600 ағылшын фунт стерлингі
бес жылға дейін - 850 ағылшын фунт стерлингі
бір жылға дейін - 200 швейцар франкі
екі жылға дейін - 400 швейцар франкі
үш жылға дейін - 600 швейцар франкі
төрт жылға дейін - 800 швейцар франкі
бес жылға дейін - 1000 швейцар франкі
6.
Туристтік виза:
бір мәртелік виза
60 АҚШ доллары
50 еуро
50 ағылшын фунт стерлингі
60 швейцар франкі
көп мәртелік виза
90 АҚШ доллары
80 еуро
80 ағылшын фунт стерлингі
90 швейцар франкі
7.
Транзиттік виза:
бір мәртелік
20 АҚШ доллары
15 еуро
15 ағылшын фунт стерлингі
20 швейцар франкі
көп мәртелік
90 АҚШ доллары
80 еуро
80 ағылшын фунт стерлингі
90 швейцар франкі
8.
Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың Қазақстан Республикасына тұрақты тұруға келу және отбасымен бірігу туралы қолдаухатын ресiмдеу
100 АҚШ доллары
90 еуро
90 ағылшын фунт стерлингі
100 швейцар франкі
3. Қазақстан Республикасына қайтып оралуға арналған куәлікті беру
9.
Қазақстан Республикасына қайтып оралуға арналған куәлікті беру
10 АҚШ доллары
10 еуро
10 ағылшын фунт стерлингі
10 швейцар франкі
4. Қазақстан Республикасы азаматтарының шетелде тұру мәселелері бойынша қолдаухаттарды ресімдеу
10.
Шетелге жеке ісі бойынша барған Қазақстан Республикасы азаматтарының шетелде тұрақты тұруға қалу туралы қолдаухаттарын ресімдеу
140 АҚШ доллары
120 еуро
120 ағылшын фунт стерлингі
140 швейцар франкі

5. Оформление документов по вопросам гражданства Республики Казахстан
11.
Оформление ходатайства о приеме в гражданство Республики Казахстан и восстановлении в гражданстве Республики Казахстан
100 долларов США
90 евро
90 английских фунтов стерлингов
100 швейцарских франков
12.
Оформление ходатайства о выходе из гражданства Республики Казахстан
150 долларов США
130 евро
130 английских фунтов стерлингов
150 швейцарских франков
6. Регистрация актов гражданского состояния
13.
Регистрация рождения, установления отцовства, усыновления (удочерения) и выдача соответствующих свидетельств
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
14.
Регистрация брака и выдача свидетельства о браке
35 долларов США
30 евро
30 английских фунтов стерлингов
35 швейцарских франков
15.
Регистрация расторжения брака и выдача свидетельства о расторжении брака
45 долларов США
40 евро
40 английских фунтов стерлингов
45 швейцарских франков
16.
Регистрация расторжения брака с лицами, признанными в установленном законодательными актами Республики Казахстан порядке безвестно отсутствующими, или недееспособными, либо с лицами, осужденными за совершение преступления к лишению свободы на срок не менее трех лет
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
17.
Регистрация перемены имени, отчества, фамилии, в том числе выдача соответствующих свидетельств, кроме случаев, связанных с вступлением в брак (супружество) и изменением национальности, а также оформление необходимых материалов
100 долларов США
70 евро
65 английских фунтов стерлингов
110 швейцарских франков
18.
Оформление документов в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записей актов гражданского состояния
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
7. Истребование документов
19.
Истребование документов (за каждый документ)
30 долларов США
25 евро
25 английских фунтов стерлингов
30 швейцарских франков
8. Легализация документов, а также прием и препровождение документов для апостилирования
20.
Легализация документов (за каждый документ)
35 долларов США
30 евро
30 английских фунтов стерлингов
35 швейцарских франков
21.
Прием и препровождение документов для апостилирования (за каждый документ)
35 долларов США
30 евро
30 английских фунтов стерлингов
35 швейцарских франков
9. Совершение нотариальных действий
22.
Удостоверение сделки, кроме договоров об отчуждении недвижимого имущества, находящегося на территории Республики Казахстан
50 долларов США
45 евро
45 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
23.
Выдача свидетельства о праве на наследство
50 долларов США
45 евро
45 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
24.
Выдача свидетельства о праве собственности на долю в общем имуществе супругов и иных лиц, имеющих имущество на праве общей совместной собственности
50 долларов США
45 евро
45 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
25.
Свидетельствование верности копий документов и выписок из них
(за каждый документ)
30 долларов США
25 евро
25 английских фунтов стерлингов
30 швейцарских франков
26.
Свидетельствование подлинности подписи на документах (за каждый документ)
30 долларов США
25 евро
25 английских фунтов стерлингов
30 швейцарских франков
27.
Свидетельствование верности перевода документов с одного языка на другой
40 долларов США
35 евро
35 английских фунтов стерлингов
40 швейцарских франков
28.
Удостоверение факта нахождения гражданина в живых
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
29.
Удостоверение факта нахождения гражданина в определенном месте
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
30.
Удостоверение времени предъявления документов
25 долларов США
20 евро
20 английских фунтов стерлингов
25 швейцарских франков
31.
Передача заявления физических и юридических лиц другим физическим и юридическим лицам
30 долларов США
25 евро
25 английских фунтов стерлингов
30 швейцарских франков
32.
Обеспечивание доказательства
30 долларов США
25 евро
25 английских фунтов стерлингов
30 швейцарских франков

5. Қазақстан Республикасының азаматтығы мәселелері жөніндегі құжаттарды ресімдеу
11.
Қазақстан Республикасының азаматтығына қабылдау және азаматтығын қалпына келтiру туралы қолдаухатты ресiмдеу
100 АҚШ доллары
90 еуро
90 ағылшын фунт стерлингі
100 швейцар франкі
12.
Қазақстан Республикасының азаматтығынан шығу туралы қолдаухатты ресiмдеу
150 АҚШ доллары
120 еуро
120 ағылшын фунт стерлингі
150 швейцар франкі
6. Азаматтық хал актілерін тiркеу
13.
Тууды, әкеболудыанықтауды, бала асырапалуды тiркеу және тиiстi куәлiктер беру
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
14.
Неке қиюды тіркеу және неке туралы куәлiк беру
35 АҚШ доллары
30 еуро
30 ағылшын фунт стерлингі
35 швейцар франкі
15.
Неке бұзуды тіркеу тiркеу және неке бұзу туралы куәлік беру
45 АҚШ доллары
40 еуро
40 ағылшын фунт стерлингі
45 швейцар франкі
16.
Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен хабар-ошарсызкеттідеп немесе әрекетке қабiлетсiз деп танылған адамдармен не қылмыстық құқық бұзушылық жасағаны үшін кемінде үш жыл мерзімге бас бостандығын анайыруға сотталған адамдармен некебұзуды тіркеу
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
17.
Некеге отыруға (ерлі-зайыпты болу) және ұлтын өзгертуге байланысты жағдайлардан басқа, атын, әкесiнiң атын, тегін ауыстыруды тіркеу, оның ішінде тиісті куәліктерді беру, сондай-ақ қажетті материалдарды ресімдеу.
100 АҚШ доллары
70 еуро
65 ағылшын фунт стерлингі
110 швейцар франкі
18.
Азаматтық хал актілері жазбаларының өзгеруі, толықтырылуы, түзетілуі және қалпына келтірілуімен байланысты құжаттарды ресімдеу
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
7. Құжаттарды талап ету
19.
Құжаттарды талап ету (әрбiр құжат үшiн)
30 АҚШ доллары
25 еуро
25 ағылшын фунт стерлингі
30 швейцар франкі
8. Құжаттарды заңдастыру, сондай-ақ апостиль қою үшiн құжаттарды қабылдау және одан әрi жолдау
20.
Құжаттарды заңдастыру (әр бiр құжат үшiн)
35 АҚШ доллары
30 еуро
30 ағылшын фунт стерлингі
35 швейцар франкі
21.
Апостиль қою үшiн құжаттарды қабылдау және оданәрi жолдау (әр бiр құжат үшiн)
35 АҚШ доллары
30 еуро
30 ағылшын фунт стерлингі
35 швейцар франкі
9. Нотариаттық іс-әрекеттер жасау
22.
Қазақстан Республикасының аумағындағы жылжымайтын мүлiктi иелiктен алу туралы шарттардан басқа мәмiлелердi куәландыру
50 АҚШ доллары
45 еуро
40 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
23.
Мұраға құқық туралы куәлiктер беру
50 АҚШ доллары
45 еуро
45 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
24.
Ерлi-зайыптылар мен ортақ бiрлескен меншiк құқығындағы мүлкi бар өзгеде адамдардың ортақ мүлiктегi үлеске меншiк құқығы туралы куәлiктер беру
50 АҚШ доллары
45 еуро
45 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
25.
Құжаттардың көшiрмелерi мен олардан алынған үзiндiлердiң дұрыстығын куәландыру
30 АҚШ доллары
25 еуро
25 ағылшын фунт стерлингі
30 швейцар франкі
26.
Құжаттарға қойылған қолдың түпнұсқалығын куәландырады (әр бiр құжат үшiн)
30 АҚШ доллары
25 еуро
25 ағылшын фунт стерлингі
30 швейцар франкі
27.
Құжаттардың бiр тiлден екiншi тiлге аудармасының дұрыстығын куәландыру
40 АҚШ доллары
35 еуро
35 ағылшын фунт стерлингі
40 швейцар франкі
28.
Азаматтың тірі екендігі фактісін куәландыру
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
29.
Азаматтың белгiлi бiр жерде болу фактiсiн куәландыру
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
30.
Құжаттар берiлген уақытты куәландыру
25 АҚШ доллары
20 еуро
20 ағылшын фунт стерлингі
25 швейцар франкі
31.
Жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн басқа жеке және заңды тұлғаларға беру
30 АҚШ доллары
25 еуро
25 ағылшын фунт стерлингі
30 швейцар франкі
32.
Дәлелдемелерді қамтамасыз ету
30 АҚШ доллары
25 еуро
25 ағылшын фунт стерлингі
30 швейцар франкі

10. Хранение завещания, пакета с документами (кроме завещания), денег, ценных бумаг и других ценностей (за исключением наследственных) в консульском учреждении
33.
Хранение завещания в консульском учреждении
50 долларов США
45 евро
45 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
34.
Хранение в консульском учреждении пакета с документами, кроме завещания (в месяц)
20 долларов США
15 eвро
15 английских фунтов стерлингов
20 швейцарских франков
35.
Хранение денег, ценных бумаг, кроме наследственных (ежемесячно)
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
11. Продажа товаров или иного имущества с публичного торга
36.
Продажа товаров или иного имущества с публичного торга
1 % от вырученной суммы, но не менее 60 долларов США
1 % от вырученной суммы, но не менее 45 евро
1 % от вырученной суммы, но не менее 40 английских фунтов стерлингов
1 % от вырученной суммы, но не менее 65 швейцарских франков
12. Принятие в депозит на срок до шести месяцев имущества или денежных сумм для передачи по принадлежности
37.
Принятие в депозит на срок до шести месяцев имущества или денежных сумм для передачи по принадлежности (ежемесячно)
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
0,2 % от общей суммы
13. Направление документов дипломатической почтой в адрес юридических лиц
38.
Направление документов дипломатической почтой в адрес юридических лиц
65 долларов США
60 евро
60 английских фунтов стерлингов
65 швейцарских франков
14. Выдача временного свидетельства на право плавания под Государственным Флагом Республики Казахстан в случае приобретения судна за границей
39.
Выдача временного свидетельства на право плавания под Государственным флагом Республики Казахстан в случае приобретения судна за границей
50 долларов США
45 евро
45 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков
15. Составление или заверение любой декларации или другого документа, предусмотренных законодательством Республики Казахстан или международными договорами, участником которых является Республика Казахстан, в отношении судов Республики Казахстан
40.
Составление или заверение любой декларации или другого документа, предусмотренных законодательством Республики Казахстан или международными договорами, участником которых является Республика Казахстан в отношении судов Республики Казахстан
60 долларов США
55 евро
55 английских фунтов стерлингов
60 швейцарских франков
16. Составление акта о морском протесте в случае гибели или повреждения судна или груза (кораблекрушения судов) Республики Казахстан, находящихся за границей
41.
Составление акта о морском протесте в случае гибели или повреждения судна или груза (кораблекрушения судов) Республики Казахстан, находящихся за границей
60 долларов США
55 евро
55 английских фунтов стерлингов
60 швейцарских франков

10. Консулдық мекемеде өсиет қағазын, құжаттар салынған пакетті (өсиеттен басқа), ақшаны, бағалы қағаздарды және басқада құндылықтарды (мұрагерліктен басқа) сақтау
33.
Өсиет хатты консулдық мекемелерде сақтау
50 АҚШ доллары
45 еуро
45 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
34.
Консулдық мекемеде өсиетхаттан басқа құжаттар пакетiн сақтау (айына)
20 АҚШ доллары
15 еуро
15 ағылшын фунт стерлингі
20 швейцар франкі
35.
Мұраға қалдырылған дардықоспағанда, ақшаны, бағалы қағаздарды сақтау (ай сайын)
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
11. Көпшілік сауда-саттықта тауарлар немесе өзгеде мүлік сату
36.
Көпшілік сауда-саттықта тауарлар немесе өзгеде мүлік сату
түскен соманың 1%-ы, бiрақ 60 АҚШ долларынан кем емес
түскен соманың 1%-ы, бiрақ 45 еуродан кем емес
түскен соманың 1%-ы, бiрақ 40 ағылшын фунт стерлингтен кем емес
түскен соманың 1%-ы, бiрақ 65 швейцар франктен кем емес
12. Алты айға дейінгі мерзімге мүлікті немесе ақша сомаларын тиесілігі бойынша беру үшін депозитке қабылдау
37.
Алты айға дейінгі мерзімге мүлікті немесе ақша сомаларын тиесілігі бойынша беру үшін депозитке қабылдау (ай сайын)
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
жалпы соманың 0,2%-ы
13. Заңды тұлғалардың мекен-жайына дипломатиялық пошта арқылы құжаттар жіберу
38.
Заңды тұлғалардың мекен-жайына дипломатиялық пошта арқылы құжаттар жіберу
65 АҚШ доллары
60 еуро
60 ағылшын фунт стерлингі
65 швейцар франкі
14. Кемешетелден сатып алынған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туыастында жүзу құқығына уақытша куәлік беру
39.
Кеме шетелден сатып алынған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттік туы астында жүзу құқығына уақытша куәлік беру
50 АҚШ доллары
45 еуро
45 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі
15. Қазақстан Республикасының кемелеріне қатысты Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шарттарда көзделген кез келген декларацияны немесе басқа да құжатты жасау немесе куәландыру
40.
Қазақстан Республикасының кемелеріне қатысты Қазақстан Республикасының заңнамасында немесе Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шарттарда көзделген кезкелген декларацияны немесе басқада құжатты жасау немесе куәландыру
60 АҚШ доллары
55 еуро
55 ағылшын фунт стерлингі
60 швейцар франкі
16. Шетелдегі Қазақстан Республикасы кемесінің немесе жүгінің опат болуы немесе зақымдануы (кемелердің кеме апатына ұшырауы) жағдайында теңіз наразылығы туралы акт жасау
41.
Шетелдегі Қазақстан Республикасы кемесінің немесе жүгінің опат болуы немесе зақымдануы (кемелердің кеме апаты наұшырауы) жағдайында теңіз наразылығы туралы акт жасау
60 АҚШ доллары
55 еуро
55 ағылшын фунт стерлингі
60 швейцар франкі

17. Выдача иных документов (справок), имеющих юридическое значение
42.
Выдача иных документов (справок), имеющих юридическое значение
50 долларов США
45 евро
40 английских фунтов стерлингов
50 швейцарских франков

17. Заңдық мәні барбасқада құжаттар (анықтамалар) беру
42.
Заңдық мәні бар өзге де құжаттар (анықтамалар) беру
50 АҚШ доллары
45 еуро
45 ағылшын фунт стерлингі
50 швейцар франкі