О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 21 апреля 2010 года № 33-339п "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года"
Постановление акимата города Астаны от 10 ноября 2010 года № 33-1057п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 10 декабря 2010 года № 656. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 февраля 2012 года № 06-178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 06.02.2012 № 06-178.
В соответствии с Законом Республики Казахстан «О воинской обязанности и воинской службе» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 21 апреля 2010 года № 33-339п «О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 мая 2010 года за № 626; опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 20 мая 2010 года, № 52 и «Вечерняя Астана» от 25 мая 2010 года, № 59) следующие изменения:
в приложении 3 к указанному постановлению ввести:
в состав призывной комиссии района «Алматы»:
Касымова Руслана Саттаровича – временно исполняющего обязанности начальника объединенного управления по делам обороны Алматинского района города Астана – председателем;
Абуталипова Серика Махреддиновича – заместителя начальника управления внутренних дел района «Алматы» города Астаны;
вывести из указанного состава комиссии Байдаулетова А.Б., Куандык У.К.;
в приложении 5 к указанному постановлению:
ввести в состав призывной комиссии района «Сарыарка»:
Ахметова Толегена Онашабайулы – руководителя аппарата акима района «Сарыарка» города Астаны - заместителем председателя;
Бекмагамбетова Ермахана Алдашевича – заместителя начальника управления внутренних дел района «Сарыарка» города Астаны;
вывести из указанного состава комиссии Зикенова И.И., Шаймуханова Н.Х.
2. Государственному учреждению «Департамент по делам обороны города Астана» представить данное постановление в Департамент юстиции города Астаны для государственной регистрации.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти дней со дня первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Заместитель акима                          Крылов В.Л.
Заведующий государственно-
правовым отделом                           Ертаев Ж.Б.
Начальник Государственного
учреждения «Управление по
мобилизационной подготовке,
гражданской обороне, организации
предупреждения и ликвидации
аварий и стихийных бедствий
города Астаны»
8 ноября 2010 года                         Ермеков Т.У.
СОГЛАСОВАНО
Начальник Государственного
учреждения «Департамент
внутренних дел города Астаны
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
8 ноября 2010 года                         Демеуов М.Г.
Начальник Государственного
учреждения «Линейный отдел
внутренних дел на станции Астана
центрального Департамента
внутренних дел на транспорте»
8 ноября 2010 года                         Жумабаев М.К.
Начальник Государственного
учреждения «Департамент по
делам обороны города Астана»
8 ноября 2010 года                         Мухамеджанов Б.А.

"2010 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 33-339қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 33-1057қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 10 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 656 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы N 06-178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.02.2012 N 06-178 қаулысымен (қаулының мемлекеттік тілдегі мәтіні РҚАО-ға  түспеген).
"Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2010 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды жүргізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 33-339қ қаулысына (Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 14 мамырда № 626 болып тіркелген; 2010 жылғы 20 мамырдағы № 52 "Астана ақшамы" газетінде және 2010 жылғы 25 мамырдағы № 59 "Вечерняя Астана" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
Алматы ауданы шақыру комиссиясының құрамына:
Қасымов Руслан Саттарұлы – Астана қаласы Алматы ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген басқармасы бастығының міндетін уақытша атқарушы төраға болып;
Әбутәліпов Серік Махреддинұлы – Астана қаласы Алматы ауданы ішкі істер басқармасы бастығының орынбасары;
комиссияның көрсетілген құрамынан А.Б. Байдәулетов, У.К. Қуандық шығарылсын;
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
Сарыарқа ауданы шақыру комиссиясының құрамына:
Ахметов Төлеген Онашабайұлы – Астана қаласының Сарыарқа ауданы әкімі аппаратының басшысы төраға орынбасары болып;
Бекмағамбетов Ермахан Алдашұлы – Астана қаласы Сарыарқа ауданының ішкі істер басқармасы бастығының орынбасары;
комиссияның көрсетілген құрамынан И.И. Зикенов, Н.Х. Шаймұханов шығарылсын.
2. "Астана қаласының Қорғаныс істері жөніндегі департаменті" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны Астана қаласының Әділет департаментіне мемлекеттік тіркеуге ұсынсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
Әкімнің орынбасары                         В.Л. Крылов
Мемлекеттік-құқықтық
бөлімінің меңгерушісі                      Ж.Б. Ертаев
"Астана қаласының Жұмылдыру
дайындығы, азаматтық
қорғаныс, апаттардың және
дүлей апаттардың алдын алуды және
жоюды ұйымдастыру жөніндегі
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Ө. Ермеков
2010 жылғы 8 қараша
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Астана қаласының Ішкі
істер департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Ғ. Демеуов
2010 жылғы 8 қараша
"Көліктегі орталық ішкі
істер департаментінің Астана
станциясындағы желілік ішкі
істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Қ. Жұмабаев
2010 жылғы 8 қараша
"Астана қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі департаменті"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Ә. Мұхамеджанов
2010 жылғы 8 қараша