О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года № 252/32-III "О Правилах застройки территории города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 413/54-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 31 декабря 2010 года № 661. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 03.03.2011 № 432/58-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь законами Республики Казахстан от 16 июля 2001 года «Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан», от 21 июля 2007 года «О статусе столицы Республики Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2006 года № 252/32-III «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 июля 2006 года за № 447, опубликовано в газетах «Астана хабары» № 126 от 3 августа 2006 года, «Вечерняя Астана» № 120 от 8 августа 2006 года) следующие изменения:
в Правилах застройки территории города Астаны, утвержденных указанным решением:
пункт 88 главы 17 «Размещение торговых объектов» изложить в следующей редакции:
«88. В целях сохранения эстетического архитектурного облика и содержания улиц в надлежащем санитарном состоянии установка временных объектов осуществляется при наличии разрешения акимата города в соответствии со Схемой размещения временных объектов торговли на территории города Астаны на 2010–2013 годы (приложение 1) и Схемой поэтапного выноса временных объектов торговли на территории города Астаны.» (приложение 2).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Е. Оспанов
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 13 декабря 2010 года № 413/54-IV
Схема размещения временных объектов
на территории г. Астаны на 2010-2013 гг.
Приложение 2
к решению маслихата города Астаны
от 13 декабря 2010 года № 413/54-IV
Схема поэтапного выноса временных объектов
на территории г. Астаны на 2010-2013 гг.

Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы № 252/32-III "Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 413/54-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 661 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы N 432/58-IV Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011.03.03  N 432/58-IV (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" 2001 жылғы 16 шілдедегі, "Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесi туралы" 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2006 жылғы 7 маусымдағы № 252/32-ІII "Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2006 жылғы 27 шілдеде № 447 болып тіркелген, 2006 жылғы 3 тамыздағы № 126 "Астана хабары", 2006 жылғы 8 тамыздағы № 120 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Астана қаласы аумағында құрылыс салу қағидаларында:
17 "Сауда объектілерін орналастыру" тарауының 88-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"88. Көшелердің эстетикалық сәулет келбетін сақтау және тиісінше санитарлық жай-күйде ұстау мақсатында уақытша объектілерді орналастыру қала әкімдігінің рұқсаты болуымен, 2010–2013 жылдарға арналған Астана қаласы аумағында уақытша сауда объектілерін орналастыру Сызбасына (1-қосымша) және Астана қаласы аумағында уақытша сауда объектілерін кезең-кезеңмен шығару Сызбасына (2-қосымша) сәйкес жүзеге асырылады.".
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Е. Оспанов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       В. Редкокашин
Астана қаласы мәслихатының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
N 413/54-IV шешіміне
1-қосымша
2010-2013 жылдары Астана қаласының аумағында уақытша
объектілерді орналастырудың сызбасы
Астана қаласы мәслихатының
2010 жылғы 13 желтоқсандағы
N 413/54-IV шешіміне
2-қосымша
2010-2013 жылдары Астана қаласы аумағынан уақытша
объектілерді кезең бойынша шығарудың сызбасы