О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 23 декабря 2009 года № С-31/6 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2010 года № С-33/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 22 апреля 2010 года № 1-1-120. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 марта 2011 года № С-44/15
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11.03.2011 № С-44/15
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № С-31/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-115, опубликовано 21 января 2010 года в газете «Кокшетау» и 21 января 2010 года в газете «Степной маяк») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «10 407 396» заменить цифрами «10 798 595,9»;
цифры «543 715» заменить цифрами «690 715»;
цифры «5 293 162» заменить цифрами «5 537 361,9»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «10 618 462» заменить цифрами «10 907 851,8»;
в подпункте 4) пункта 1:
цифры «-131 532» заменить цифрами «-29 721,9»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «131 532» заменить цифрами «29 721,9»;
цифры «505 232» заменить цифрами «258 632»;
цифры «373 700» заменить цифрами «515 700»;
дополнить абзацем следующего содержания:
«используемые остатки бюджетных средств – 286 789,9 тысяч тенге»;
в пункте 5:
цифры «336 810» заменить цифрами «459 560»;
в подпункте 1) пункта 5:
цифры «118 535» заменить цифрами «241 285»;
цифры «79 122» заменить цифрами «86 568»;
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
«115 304 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«Учесть, что в городском бюджете на 2010 год предусмотрены целевые трансферты на развитие за счет средств областного бюджета на образование в сумме 21 469 тысяч тенге, в том числе:

Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/6 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі № С-33/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 сәуірде № 1-1-120 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № С-44/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011.03.11 № С-44/15 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасы мен 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-115 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2010 жылғы 21 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«10 407 396» сандары «10 798 595,9» сандарына ауыстырылсын;
«543 715» сандары «690 715» сандарына ауыстырылсын;
«5 293 162» сандары «5 537 361,9» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«10 618 462» сандары «10 907 851,8» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасында:
«-131 532» сандары «-29 721,9» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
«131 532» сандары «29 721,9» сандарына ауыстырылсын;
«505 232» сандары «258 632» сандарына ауыстырылсын;
«373 700» сандары «515 700» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азат жолмен толықтырылсын:
«286 789,9 мың теңге - бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары»;
5 тармақта:
«336 810» сандары «459 560» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақтың 1) тармақшасында:
«118 535» сандары «241 285» сандарына ауыстырылсын;
«79 122» сандары «86 568» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы алтыншы азат жолмен толықтырылсын:
«115 304 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға»;
келесі мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
«2010 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджет қаражаттары есебінен білім беру саласына дамытуға 21 469 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:

21 469 тысяч тенге – на строительство детской дошкольной организации на 320 мест на пересечении улиц Северной – Янко - Мирзояна в городе Кокшетау»;
в абзаце первом пункта 6:
цифры «112 985» заменить цифрами «82 407,9»;
абзац четвертый пункта 6 изложить в новой редакции:
«5 203,9 тысяч тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
абзац пятый пункта 6 изложить в новой редакции:
«65 024 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны »;
в пункте 7:
цифры «51 370» заменить цифрами «52 582»;
абзац третий пункта 7 изложить в новой редакции:
«41 207 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне и финансовые услуги»;
в пункте 8:
цифры «3 280 442» заменить цифрами «3 303 754»;
в подпункте 1) пункта 8:
цифры «6 894» заменить цифрами «6 218»;
цифры «3 744» заменить цифрами «3 879»;
цифры «3 150» заменить цифрами «2 339»;
в подпункте 2) пункта 8:
цифры «3 273 548» заменить цифрами «3 297 536»;
цифры «390 315» заменить цифрами «433 286»;

Көкшетау қаласында Северная - Янко - Мирзоян көшелерінің қиылысындағы 320 орындық мектепке дейінгі балалар ұйымының құрылысына – 21 469 мың теңге»;
6 тармақтағы бірінші азат жолда:
«112 985» сандары «82 407,9» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақтың төртінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге – 5 203,9 мың теңге»;
6 тармақтың бесінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ теңестірілген тұлғаларға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегі аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери – оқу мекемелерде әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) тұлғаларға біржолғы материалдық көмек төлеуге - 65 024 мың теңге »;
7 тармақта:
«51 370» сандары «52 582» сандарына ауыстырылсын;
7 тармақтың үшінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай және қаржылық қызмет көрсетуге Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ теңестірілген тұлғаларға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегі аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери оқу мекемелерде, «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) тұлғаларға біржолғы материалдық көмек төлеуге– 41 207 мың теңге»;
8 тармақта:
«3 280 442» сандары «3 303 754» сандарына ауыстырылсын;
8 тармақтың 1) тармақшасында:
«6 894» сандары «6 218» сандарына ауыстырылсын;
«3 744» сандары «3 879» сандарына ауыстырылсын;
«3 150» сандары «2 339» сандарына ауыстырылсын;
8 тармақтың 2) тармақшасында:
«3 273 548» сандары «3 297 536» сандарына ауыстырылсын;
«390 315» сандары «433 286» сандарына ауыстырылсын;

цифры «168 233» заменить цифрами «149 250»;
в пункте 10:
цифры «102 000» заменить цифрами «208 034»;
дополнить абзацем пятым следующего содержания:
«100 034 тысяч тенге – в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере»;
дополнить абзацем шестым следующего содержания:
«6 000 тысяч тенге - на проведение корректировки технико-экономического обоснования и проведения государственной экспертизы по проекту «Строительство новой чаши золоотвала на районной котельной – 2 в городе Кокшетау»;
в подпункте 2) пункта 11 абзац второй изложить в новой редакции:
«125 000 тысяч тенге – на замену фильтров котлов № 8,9 (эмульгаторы) на районной котельной -2»;
в пункте 12:
цифры «16 000» заменить цифрами «18 952,7»;
в пункте 13:
цифры «505 232» заменить цифрами «258 632»;
цифры «499 000» заменить цифрами «252 400».
приложения 1, 5 к решению Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2010 - 2012 годы» от 23 декабря 2009 года № С-31/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-115, опубликовано 21 января 2010 года в газете «Кокшетау» и 21 января 2010 года в газете «Степной маяк»), изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель 33 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                Е.Мащинская
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                          К.Мустафина
СОГЛАСОВАНО:
Аким города Кокшетау                       Б.Сапаров
Начальник отдела финансов
города Кокшетау                            О.Идрисов
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау                            А. Омарова
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 16 апреля 2010 года № С- 33/5
"О внесении изменений и дополнений
в решение Кокшетауского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года № С-31/6
"О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года № С-31/6
"О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Городской бюджет на 2010 год
Ка-
те-
го-
рия
Класс
Под-
класс
Наименование
Сумма
тыс.
тенге
I. Доходы

«168 233» сандары «149 250» сандарына ауыстырылсын;
10 тармақта:
«102 000» сандары «208 034» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы бесінші азат жолмен толықтырылсын:
«100 034 мың теңге - бюджеттік саласында еңбекақсын төлеу қорының өзгертілуіне байланысты»;
келесі мазмұндағы алтыншы азат жолмен толықтырылсын:
«6 000 мың теңге – «Көкшетау қаласындағы № 2 аудандық қазандығындағы жаңа күл үйіндісінің жаңа ұяшығының құрылысы» жобасы бойынша техникалық-экономикалық негіздемесін түзетуге және мемлекеттік сараптаманы жүргізуге»;
11 тармақтың 2) тармақшасындағы екінші азат жол жаңа редакцияда баяндалсын:
«№ 2 аудандық бу қазандығы № 8,9 қазандардың сүзгіштерін (эмульгаторларды) ауыстыруға – 125 000 мың теңге»;
12 тармақта:
«16 000» сандары «18 952,7» сандарына ауыстырылсын;
13 тармақта:
«505 232» сандары «258 632» сандарына ауыстырылсын;
«499 000» сандары «252 400» сандарына ауыстырылсын.
Көкшетау қалалық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-1-115 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2010 жылғы 21 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
33 сессияның төрайымы                      Е.Мащинская
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау қаласының әкімі                   Б. Сапаров
Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі бастығы                       Ө.Ыдырысов
Көкшетау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          А.Омарова
Көкшетау қалалық мәслихатының
"Көкшетау қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/6
"2010-2012 жылдарға арналған қалалық
бюджет туралы" шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы"
2009 жылғы 16 сәуірдегі № С-33/5
шешіміне 1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
"2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы"
2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С- 31/6
шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджет
Са-
на-
ты
Сы-
ны-
бы
Іш-
кі
сы-
ны-
бы
Атауы
Сома
мың
теңге
I. Кіріс

234247,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12453,0
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4581,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16242,0
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
627,0
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
200344,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
277586,8
37
Строительство и реконструкция объектов образования
277586,8
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
462740,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
421680,9
2
Программа занятости
57603,0
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3559,0
5
Государственная адресная социальная помощь
21902,0
6
Жилищная помощь
48251,0
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68610,0
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2046,0
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
19927,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43850,0
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
13260,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31238,0
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
5203,9
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

234247,0
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12453,0
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4581,0
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16242,0
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
627,0
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
200344,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
277586,8
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
277586,8
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
462740,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
421680,9
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
57603,0
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3559,0
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21902,0
6
Тұрғын үй көмегі
48251,0
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68610,0
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2046,0
13
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
19927,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43850,0
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13260,0
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
31238,0
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
5203,9
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

14034,0
6
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4847,0
7
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9187,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
43725,0
6
Функционирование районных (городских) библиотек
41462,0
7
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
2263,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26283,0
2
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
23388,0
5
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2895,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17000,0
17
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
17000,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9552,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9552,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16589,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12497,0
3
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
4042,0
4
Создание информационных систем
50,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6742,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6742,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
23370,9
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
8460,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
7390,0
4
Материально-техническое оснащение государственных органов
190,0
99
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
880,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12571,9
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12571,9
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
2339,0
13
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2339,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

14034,0
6
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4847,0
7
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9187,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
43725,0
6
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
41462,0
7
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
2263,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26283,0
2
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
23388,0
5
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
2895,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17000,0
17
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
17000,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9552,0
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9552,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16589,0
1
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12497,0
3
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
4042,0
4
Ақпараттық жүйелер құру
50,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) денешынықтыру және спорт бөлімі
6742,0
1
Жергілікті деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6742,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
23370,9
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
8460,0
1
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7390,0
4
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
190,0
99
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
880,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12571,9
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12571,9
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
2339,0
13
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2339,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі