О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2009 года № С-31/6 "О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29 июля 2010 года № С-38/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 6 августа 2010 года № 1-1-125. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11 марта 2011 года № С-44/15
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 11.03.2011 № С-44/15
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № С-31/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-115, опубликовано 21 января 2010 года в газете «Кокшетау» и 21 января 2010 года в газете «Степной маяк») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «10 776 282,9» заменить цифрами «11 075 160»;
цифры «4 409 556» заменить цифрами «4 502 556»;
цифры «160 963» заменить цифрами «170 963»;
цифры «5 515 048,9» заменить цифрами «5 710 926»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «10 885 538,8» заменить цифрами «11 184 415,9»;
в пункте 6:
цифры «82 407,9» заменить цифрами «79 684,4»;
цифры «65 024» заменить цифрами «62 300,5»;
в пункте 7:
цифры «52 582» заменить цифрами «52 360,6»;
цифры «41 207» заменить цифрами «41 461»;
абзац четвертый пункта 7 изложить в новой редакции:
«302,6 тысяч тенге - на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области»;
в пункте 10:
цифры «208 034» заменить цифрами «409 712,6»;
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
«57 934 тысяч тенге – на выемку золошлаковых отходов из чаши золоотвала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Кокшетау жылу»»;
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
«143 744,6 тысяч тенге – на компенсацию потерь бюджета, в связи с передачей тридцати трех квартир в областную коммунальную собственность»;
в пункте 11:

Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С31/6 "2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 шілдедегі № С-38/6 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 тамыздағы № 1-1-125 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы № С-44/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011.03.11 № С-44/15 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасы мен 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-115 тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2010 жылғы 21 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«10 776 282,9» сандары «11 075 160» сандарына ауыстырылсын;
«4 409 556» сандары «4 502 556» сандарына ауыстырылсын;
«160 963» сандары «170 963» сандарына ауыстырылсын;
«5 515 048,9» сандары «5 710 926» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«10 885 538,8» сандары «11 184 415,9» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
«82 407,9» сандары «79 684,4» сандарына ауыстырылсын;
«65 024» сандары «62 300,5» сандарына ауыстырылсын;
7 тармақта:
«52 582» сандары «52 360,6» сандарына ауыстырылсын;
«41 207» сандары «41 461» сандарына ауыстырылсын;
7 тармақтың төртінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің және Ақмола облысының ауылдық жерлердегі көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге - 302,6 мың теңге»;
10 тармақта:
«208 034» сандары «409 712,6» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жетінші азат жолмен толықтырылсын:
«Көкшетау жылу» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының күл үйіндісі ұяшығынан күл қалдықтарын шығаруға – 57 934 мың теңге»;
келесі мазмұндағы сегізінші азат жолмен толықтырылсын:
«Отыз үш пәтерді облыстық коммуналдық меншікке өткізгеннен бюджетті жоғалтқанына өтемақы – 143 744,6 мың теңге»;
11 тармақта:

цифры «1 330 069» заменить цифрами «1 327 212,4»;
в подпункте 1) пункта 11:
цифры «528 032» заменить цифрами «525 483,4»;
цифры «123 359» заменить цифрами «120 810,4»;
в подпункте 2) пункта 11:
цифры «802 037» заменить цифрами «801 729»;
цифры «25 948» заменить цифрами «25 640»;
в пункте 12:
цифры «18 952,7» заменить цифрами «109 502,3».
приложения 1,5 к решению Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2010 - 2012 годы» от 23 декабря 2009 года № С-31/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-115, опубликовано 21 января 2010 года в газете «Кокшетау» и 21 января 2010 года в газете «Степной маяк»), изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель 38 сессии
Кокшетауского городского
маслихата, секретарь
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                К. Мустафина
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким города Кокшетау                       М. Батырханов
Начальник отдела финансов
города Кокшетау                            О. Идрисов
Заместитель начальника
отдела экономики и
бюджетного планирования
города Кокшетау                            К. Болатбаев
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 29 июля 2010 года № С-38/6
"О внесении изменений и дополнений в решение
Кокшетауского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года № С-31/6
"О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 23 декабря 2009 года № С-31/6
"О городском бюджете на 2010-2012 годы"
Городской бюджет на 2010 год
Ка-
те-
го-
рия
К
л
а
с
с
Под-
к
л
а
с
с
Наименование
Сумма
тыс.
тенге
I. Доходы

«1 330 069» сандары «1 327 212,4» сандарына ауыстырылсын;
11 тармақтың 1) тармақшасында:
«528 032» сандары «525 483,4» сандарына ауыстырылсын;
«123 359» сандары «120 810,4» сандарына ауыстырылсын;
11 тармақтың 2) тармақшасында:
«802 037» сандары «801 729» сандарына ауыстырылсын;
«25 948» сандары «25 640» сандарына ауыстырылсын;
12 тармақта:
«18 952,7» сандары «109 502,3» сандарына ауыстырылсын.
Көкшетау қалалық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-115 тіркелген, 2010 жылғы 21 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2010 жылғы 21 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1,5 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
38 сессияның төрайымы,
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
«КЕЛІСІЛДІ»:
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
Көкшетау қаласының қаржы
бөлімінің бастығы                          Ө.Ыдырысов
Көкшетау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі бастығының орынбасары               Қ.Болатбаев
Көкшетау қалалық мәслихатының
"Көкшетау қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/6
"2010-2012 жылдарға арналған
қалалық бюджет туралы"
шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
2010 жылғы 29 шілдедегі № С-38/6
шешіміне 1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
"2010-2012 жылдарға арналған
қалалық бюджет туралы"
2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С- 31/6
шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған қалалық бюджет
Са-
на-
ты
Сы-
ны-
бы
Іш-
кі
сы-
ны-
бы
Атауы
Сома
мың
теңге
I. Кіріс

133924,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
14007,0
18
Организация профессионального обучения
14007,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
231486,4
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12549,0
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4581,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16242,0
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
627,0
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
197487,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
278786,8
37
Строительство и реконструкция объектов образования
278786,8
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
464614,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
423502,6
2
Программа занятости
57603,0
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3559,0
5
Государственная адресная социальная помощь
21902,0
6
Жилищная помощь
48251,0
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
71134,6
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2046,0
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
21614,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43929,6
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
13260,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
31238,0
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
5203,9
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

133924,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
14007,0
18
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
14007,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
231486,4
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12549,0
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4581,0
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16242,0
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
627,0
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
197487,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
278786,8
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
278786,8
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
464614,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
423502,6
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
57603,0
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3559,0
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21902,0
6
Тұрғын үй көмегі
48251,0
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
71134,6
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2046,0
13
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
21614,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
43929,6
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13260,0
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
31238,0
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
5203,9
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

14034,0
6
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
4847,0
7
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9187,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
44220,7
6
Функционирование районных (городских) библиотек
41957,7
7
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
2263,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16583,0
2
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
13688,0
5
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
2895,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17000,0
17
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
17000,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9581,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9581,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16636,8
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12544,8
3
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
4042,0
4
Создание информационных систем
50,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6742,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6742,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
29319,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
8460,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
7390,0
4
Материально-техническое оснащение государственных органов
190,0
99
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
880,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18520,0
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18520,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
2339,0
13
Проведение противоэпизоотических мероприятий
2339,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

14034,0
6
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
4847,0
7
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9187,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
44220,7
6
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
41957,7
7
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
2263,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16583,0
2
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
13688,0
5
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
2895,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17000,0
17
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
17000,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9581,0
1
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9581,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16636,8
1
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12544,8
3
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
4042,0
4
Ақпараттық жүйелер құру
50,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) денешынықтыру және спорт бөлімі
6742,0
1
Жергілікті деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6742,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
29319,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
8460,0
1
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7390,0
4
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
190,0
99
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
880,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18520,0
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18520,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
2339,0
13
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
2339,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі