О переименовании улицы 60 лет Октября
Решение акима Красноярского сельского округа города Кокшетау Акмолинской области от 30 июля 2010 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 9 сентября 2010 года № 1-1-127
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения села Красный Яр, проживающие по улице 60 лет Октября, аким Красноярского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу 60 лет Октября на улицу имени Азнабая Абильмажинова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким                                       Б. Абуов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства
города Кокшетау»                           Ж. Абилов

60 лет Октября көшесінің атауын өзгерту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Краснояр селолық округі әкімінің 2010 жылғы 30 шілдедегі № 5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 қыркүйекте № 1-1-127 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Красный Яр селосы, 60 лет Октября көшесінде тұратын халқының пікірін ескере отырып, Красный Яр селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 60 лет Октября көшесі Азнабай Әбілмәжінов атындағы көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Көкшетау қаласы Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Б. Әбуов
КЕЛІСІЛДІ
«Көкшетау қаласының
сәулет және қала құрылысы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж. Әбілов