О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 11 марта 2010 года № 4С-21-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 25 марта 2010 года № 1-6-119. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата от 28 января 2011 года № 4С-29-4
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата от 28.01.2011 № 4С-29-4
В соответствии с пунктом 3 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-113, опубликовано 25-29 января 2010 года в районной газете «Маяк»), следующие изменения:
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1513706» заменить цифрами «1523762,9»;
в подпункте 4) пункта 1:
слова «сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге» заменить словами «сальдо по операциям с финансовыми активами – 1925 тысяч тенге»;
слова «приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге» заменить словами «приобретение финансовых активов – 1925 тысяч тенге»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «-23145» заменить цифрами «-35126,9»;
в подпункте 6) пункта 1:
слова «финансирования дефицита (использование профицита) бюджета – 23145 тысяч тенге» заменить словами «финансирования дефицита (использование профицита) бюджета – 35126,9 тысяч тенге»;
слова «используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге» заменить словами «используемые остатки бюджетных средств – 11981,9 тысяч тенге».
Приложение 1 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-113, опубликовано от 25-29 января 2010 года в районной газете «Маяк»), изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата                                  Н. Сембаев
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В. Собеский
СОГЛАСОВАНО:
Аким Астраханского района                  Р. Акимов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел финансов»
Астраханского района                       Г. Шонабаева
Исполняющий обязанности
начальника Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Астраханского района                       Т. Наприенко
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата

Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 11 наурыздағы № 4С-21-2 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 наурызда № 1-6-119 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 4С-29-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.01.28 № 4С-29-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына, сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-113 тіркелген, 2010 жылғы 25-29 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«1513706» сандары «1523762,9» сандарымен ауыстырылсын»;
1 тармақтың 4) тармақшасындағы:
«қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге» сөздері «қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1925 мың теңге» сөздерімен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін алу – 0 мың теңге» сөздері «қаржы активтерін алу – 1925 мың теңге» сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы:
«-23145» сандары «-35126,9» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23145 мың теңге» сөздері «бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 35126,9 мың теңге» сөздерімен ауыстырылсын;
«бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге» сөздері «бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 11981,9 мың теңге» сөздерімен ауыстырылсын.
Аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-113 тіркелген, 2010 жылғы 25-29 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы                                   Н. Сембаев
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Собеский
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан ауданының әкімі                   Р. Әкімов
Астрахан ауданының «Қаржы
бөлімі» Мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ғ. Шонабаева
Астрахан ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндетін атқарушы               Т. Наприенко
Астрахан аудандық мәслихатының