О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15 октября 2010 года № 4С-25-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 26 октября 2010 года № 1-6-142. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 28 января 2011 года № 4С-29-4
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 28.01.2011 № 4С-29-4
Примечание РЦПИ.
Порядок введения в действия см. п-2.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-113, опубликовано 25-29 января 2010 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1533844,3» заменить цифрами «1524793,3»;
цифры «1273463,3» заменить цифрами «1264412,3»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1554746» заменить цифрами «1545695»;
в пункте 3:
цифры «287572,3» заменить цифрами «278521,3»;
в подпункте 2) пункта 3:
цифры «170645» заменить цифрами «161594»;
цифры «48068» заменить цифрами «39017».
Приложение 1 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-113, опубликовано 25-29 января 2010 года в районной газете «Маяк»), изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Е. Курманов
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В. Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р. Акимов
Начальник Государственного учреждения
«Отдел финансов» Астраханского района      Г. Шонабаева
Исполняющий обязанности начальника
Государственного учереждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования» Астраханского района         Т. Наприенко
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата

Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 қазандағы № 4С-25-1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 қазанда № 1-6-142 тіркелді.Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 4С-29-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.01.28  № 4С-29-4 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат
ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде
№ 1-6-113 тіркелген, 2010 жылғы 25-29 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«1533844,3» сандары «1524793,3» сандарымен ауыстырылсын»;
«1273463,3» сандары «1264412,3» сандарымен ауыстырылсын»;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«1554746» сандары «1545695» сандарымен ауыстырылсын»;
3 тармақта:
«287572,3» сандары «278521,3» сандарымен ауыстырылсын»;
3 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«170645» сандары «161594» сандарымен ауыстырылсын»;
«48068» сандары «39017» сандарымен ауыстырылсын»;
Аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-113 тіркелген, 2010 жылғы 25-29 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешім Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Е. Құрманов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р. Әкімов
Астрахан ауданының «Қаржы бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ғ. Шонабаева
Астрахан ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі» Мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндетін атқарушы               Т. Наприенко
Астрахан аудандық мәслихатының

807608,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1000,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
806608,0
003
Общеобразовательное обучение
791852,0
006
Дополнительное образование для детей
14756,0
09
Прочие услуги в области образования
16797,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
16797,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8884,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7913,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
77072,9
02
Социальная помощь
64173,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11149,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11149,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53024,9
002
Программа занятости
19775,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3355,0
006
Жилищная помощь
267,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3408,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
296,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7440,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2411,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а так же оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
313,3
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а так же лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября ь1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

807608,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1000,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
806608,0
003
Жалпы білім беру
791852,0
006
Балаларға қосымша білім беру
14756,0
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
16797,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16797,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8884,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
7913,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
77072,9
02
Әлеуметтiк көмек
64173,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл  (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11149,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
11149,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53024,9
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19775,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3355,0
006
Тұрғын үй көмегі
267,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
3408,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
296,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7440,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2411,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына,тұруына,жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,3
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмекті төлеу