О внесении изменений и дополнения в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2010 года № 4С-26-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 22 ноября 2010 года № 1-6-143. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 28 января 2011 года № 4С-29-4
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 28.01.2011 № 4С-29-4
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-113, опубликовано 25-29 января 2010 года в районной газете «Маяк») следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1524793,3» заменить цифрами «1521180»;
цифры «240813» заменить цифрами «247375»;
цифры «9568» заменить цифрами «10568»;
цифры «10000» заменить цифрами «2438»;
цифры «1264412,3» заменить цифрами «1260799»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1545695» заменить цифрами «1542181,7»;
в подпункте 3) пункта 1:
слова «чистое бюджетное кредитование – 23145 тысяч тенге» заменить словами «чистое бюджетное кредитование - 22759,3 тысяч тенге»;
цифры «0» заменить цифрами «385,7»;
в подпункте 4) пункта 1:
слова «сальдо по операциям с финансовыми активами – 7910 тысяч тенге» заменить словами «сальдо по операциям с финансовыми активами -7810 тысяч тенге»;
слова «приобретение финансовых активов – 7910 тысяч тенге» заменить словами «приобретение финансовых активов -7810 тысяч тенге»;        в подпункте 5) пункта 1:
цифры «-51956,7» заменить цифрами «-51571»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «51956,7» заменить цифрами «51571»;
цифры «0» заменить цифрами «385,7»;
в пункте 3:
цифры «278521,3» заменить цифрами «274908»;
в подпункте 1) пункта 3:
цифры «116927,3» заменить цифрами «116159»;
цифры «848» заменить цифрами «568,7»;

Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 қарашадағы № 4С-26-1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қарашада № 1-6-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 4С-29-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.01.28 № 4С-29-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-113 тіркелген, 2010 жылғы 25-29 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«1524793,3» сандары «1521180» сандарымен ауыстырылсын;
«240813» сандары «247375» сандарымен ауыстырылсын;
«9568» сандары «10568» сандарымен ауыстырылсын;
«10000» сандары «2438» сандарымен ауыстырылсын;
«1264412,3» сандары «1260799» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«1545695» сандары «1542181,7» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасындағы:
«23145 мың теңге – таза бюджеттік несиелендіру» сөздері «22759,3 - таза бюджеттік несиелендіру» сөздерімен ауыстырылсын;
«0» сандары «385,7» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасындағы:
«7910 мың теңге - қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо» сөздері «7810 мың теңге – қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо» сөздерімен ауыстырылсын;
«7910 мың теңге – қаржы активтерін сатып алу» сөздері «7810 мың теңге – қаржы активтерін сатып алу» сөздерімен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы:
«-51956,7» сандары «-51571» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы:
«51956,7» сандары «51571» сандарымен ауыстырылсын;
«0» сандары «385,7» сандарымен ауыстырылсын;
3 тармағында:
«278521,3» сандары «274908» сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«116927,3» сандары «116159» сандарымен ауыстырылсын;
«848» сандары «568,7» сандарымен ауыстырылсын;

цифры «1407» заменить цифрами «1700,5»;
цифры «4097» заменить цифрами «4095»;
цифры «5541» заменить цифрами «5537»;
слова «на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в целях реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров – 10000 тысяч тенге» заменить словами «на текущий ремонт внутрипоселковых дорог в целях реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров – 9223,5 тысяч тенге»;
в подпункте 2) пункта 3:
цифры «161594» заменить цифрами «158749»;
цифры «1813» заменить цифрами «0»;
цифры «1032» заменить цифрами «0»;
в пункте 5-1:
цифры «311» заменить цифрами «5953,8»;
в пункте 6:
цифры «5200» заменить цифрами «1572,7»;
дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
«Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрен возврат бюджетных кредитов, выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 385,7 тысяч тенге».
Приложения 1,4 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 4С-19-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-113, опубликовано 25-29 января 2010 года в районной газете «Маяк»), изложить в новой редакции, согласно приложений 1,2 к настоящему решению.
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Е. Курманов
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р. Акимов
Начальник Государственного учреждения
«Отдел финансов» Астраханского района      Г. Шонабаева
Начальник Государственного учреждения
«Налоговое управление по Астраханскому
району Налогового Департамента по
Акмолинской области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      Г. Пугачева
Исполняющий обязанности начальника
Государственного учреждения «Отдел
экономики и бюджетного планирования»
Астраханского района                       Т. Наприенко
Приложение 1
к решению Астраханского районного маслихата

«1407» сандары «1700,5» сандарымен ауыстырылсын;
«4097» сандары «4095» сандарымен ауыстырылсын;
«5541» сандары « 5537» сандарымен ауыстырылсын;
«аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру мақсатында ауыл ішіндегі жолдарға ағымдағы жөндеу – 10000 мың теңге» сөздері «аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын жүзеге асыру мақсатында ауыл ішіндегі жолдарға ағымдағы жөндеу 9223,5 мың теңге» сөздерімен ауыстырылсын;
3 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«161594» сандары «158749» сандарымен ауыстырылсын;
«1813» сандары «0» сандарымен ауыстырылсын;
«1032» сандары «0» сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармағында:
«311» сандары «5953,8» сандарымен» ауыстырылсын;
6 тармағында:
«5200» сандары «1572,7» сандарымен ауыстырылсын;
Келесі мазмұнымен 5-2 тармағы толықтырылсын:
«385,7 мың теңге сомасында ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарынын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген бюджеттік несиелерді қайтару 2010 жылда аудандық бюджетінде көзделгенің ескеру».
Аудандық мәслихаттың «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-113 тіркелген, 2010 жылғы 25-29 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1,4 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешім Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Е. Құрманов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р. Әкімов
Астрахан ауданының «Қаржы бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ғ. Шонабаева
«Қазақстан Республикасының қаржы
Министрлігі салық комитетінің
Ақмола облысы бойынша салық
Департаментінің Астрахан ауданы бойынша салық
Басқармасы» Мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г. Пугачева
Астрахан ауданының «Экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі» Мемлекеттік
мекемесінің бастығының міндетін атқарушы   Т. Наприенко
Астрахан аудандық мәслихатының

44888,0
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
815492,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1000,0
005
Организация безплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
814492,0
003
Общеобразовательное обучение
799736,0
006
Дополнительное образование для детей
14756,0
09
Прочие услуги в области образования
16508,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
16508,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8848,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
7660,8
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
74800,1
02
Әлеуметтiк көмек
62070,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
10847,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10847,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51223,1
002
Программа занятости
20175,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1955,0
006
Жилищная помощь
267,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3422,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
375,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6940,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2016,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отчественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а так же оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отчественной войне
313,3
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а так же лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября ь1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отчественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

44888,0
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
815492,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1000,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
814492,0
003
Жалпы білім беру
799736,0
006
Балаларға қосымша білім беру
14756,0
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
16508,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16508,8
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8848,0
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
7660,8
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
74800,1
02
Әлеуметтiк көмек
62070,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10847,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
10847,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51223,1
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20175,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1955,0
006
Тұрғын үй көмегі
267,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
3422,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
375,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6940,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2016,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүрүін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүреетін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына,тұруына,жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
313,3
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарынды әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмекті телеу