О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 14 октября 2010 года № 4С-29/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 21 октября 2010 года № 1-7-122. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 июня 2011 года № 4С-34/8
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.06.2011 № 4С-34/8
Примечание РЦПИ.
Порядок введения в действия см. п-2.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-100, опубликовано 15 января 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «2032882,6» заменить на цифры «2030533,7»;
цифры «1617642,6» заменить на цифры «1615293,7»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1962572,7» заменить на цифры «1960223,8»;
в пункте 5:
цифры «614927,6» заменить на цифры «612578,7»;
в подпункте 2) пункта 5:
цифры «131937,6» заменить на цифры «129588,7»;
цифры «23612» заменить на цифры «21263,1»;
приложение 1 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-100, опубликовано 15 января 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель 29 внеочередной
сессии                                     К. Шарипов
Секретарь районного маслихата              П. Веселов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  Е. Нугманов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Буландынского района                       А. Рахимжанов
Приложение к решению
Буландынского районного маслихата

Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 қазандағы № 4С-29/1 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қазандағы № 1-7-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 4С-34/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011.06.23 № 4С-34/8 шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі
Қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-100 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«2032882,6» цифрлары «2030533,7» цифрларына ауыстырылсын;
«1617642,6» цифрлары «1615293,7» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«1962572,7» цифрлары «1960223,8» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«614927,6» цифрлары «612578,7» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтың 2) тармақшасында:
«131937,6» цифрлары «129588,7» цифрларына ауыстырылсын;
«23612» цифрлары «21263,1» цифрларына ауыстырылсын;
Бұланды аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-100 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 29 - сессияның
төрағасы                                   Қ. Шәріпов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П. Веселов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    Е. Нұғыманов
Бұланды ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ә. Рақымжанов
Бұланды аудандық мәслихатының

1063586
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5547
003
Общеобразовательное обучение
1003532
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14086
006
Дополнительное образование для детей
28359
018
Организация профессионального обучения
12062
467
Отдел строительства района (города областного значения)
288669
037
Строительство и реконструкция объектов образования
288669
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
69567,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3763
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3763
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65804,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13237
002
Программа занятости
12567
005
Государственная адресная социальная помощь
3170
006
Жилищная помощь
645
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4332
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
428
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
197
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11900
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2462
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
421,6
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

1063586
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5547
003
Жалпы білім беру
1003532
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14086
006
Балаларға қосымша білім беру
28359
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
12062
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
288669
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
288669
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
69567,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3763
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3763
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65804,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13237
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12567
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3170
006
Тұрғын үй көмегі
645
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4332
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
428
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
197
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11900
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2462
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
421,6
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу