О внесении изменений и дополнения в решение Буландынского районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2010 года № 4С-30/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 22 ноября 2010 года № 1-7-123. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 июня 2011 года № 4С-34/8
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.06.2011 № 4С-34/8
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-100, опубликовано 15 января 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «2030533,7» заменить на цифры «1973582,6»;
цифры «286476» заменить на цифры «283232»;
цифры «11053» заменить на цифры «14297»;
цифры «1615293,7» заменить на цифры «1558342,6»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1960223,8» заменить на цифры «1903272,7»;
в подпункте 3) пункта 1:
цифры «5342» заменить на цифры «5233,2»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «64967,9» заменить на цифры «65076,7»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «-64967,9» заменить на цифры «-65076,7»;
цифры «71211» заменить на цифры «71319,8»;
в пункте 2:
после строки «поступлений от реализации товаров услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета;» дополнить строкой следующего содержания:
«поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;»;
в пункте 5:
цифры «612578,7» заменить на цифры «555627,6»;
в подпункте 1) пункта 5:
цифры «298489» заменить на цифры «219600»;
цифры «250000» заменить на цифры «171111»;
в подпункте 2) пункта 5:
цифры «129588,7» заменить на цифры «131857,6»;
цифры «4097» заменить на цифры «4095»;

Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 қарашадағы № 4С-30/4 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қарашада № 1-7-123 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 маусымдағы № 4С-34/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011.06.23 № 4С-34/8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына,Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-100 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«2030533,7» цифрлары «1973582,6» цифрларына ауыстырылсын;
«286476» цифрлары «283232» цифрларына ауыстырылсын;
«11053» цифрлары «14297» цифрларына ауыстырылсын;
«1615293,7» цифрлары «1558342,6» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«1960223,8» цифрлары «1903272,7» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасында:
«5342» цифрлары «5233,2» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
«64967,9» цифрлары «65076,7» цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасында:
«-64967,9» цифрлары «-65076,7» цифрларына ауыстырылсын;
«71211» цифрлары «71319,8» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақта:
«жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұсынған тауарлар мен қызметтерді сатудан түскен түсімдер;» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;»;
5 тармақта:
«612578,7» цифрлары «555627,6» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтың 1) тармақшасында:
«298489» цифрлары «219600» цифрларына ауыстырылсын;
«250000» цифрлары «171111» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтың 2) тармақшасында:
«129588,7» цифрлары «131857,6» цифрларына ауыстырылсын;
«4097» цифрлары «4095» цифрларына ауыстырылсын;

цифры «5541» заменить на цифры «5537»;
цифры «754» заменить на цифры «3028,9»;
в подпункте 3) пункта 5:
цифры «184501» заменить на цифры «204170»;
цифры «47650» заменить на цифры «62650»;
цифры «45334» заменить на цифры «15334»;
цифры «1992» заменить на цифры «1756»;
цифры «1010» заменить на цифры «915»;
цифры «45155» заменить на цифры «80155».
2. Приложения 15 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 12 декабря 2009 года № 4С-23/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-100, опубликовано 15 января 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
30 очередной сессии                        К. Шарипов
Секретарь
районного маслихата                        П. Веселов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Буландынского района                       Е. Нугманов
Начальник
государственного учреждения
«Налоговое управление
по Буландынскому району»                   О. Абильдин
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования» Буландынского района         А. Рахимжанов
Приложение 1
к решению Буландынского районного маслихата

«5541» цифрлары «5537» цифрларына ауыстырылсын;
«754» цифрлары «3028,9» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақтың 3) тармақшасында:
«184501» цифрлары «204170» цифрларына ауыстырылсын;
«47650» цифрлары «62650» цифрларына ауыстырылсын;
«45334» цифрлары «15334» цифрларына ауыстырылсын;
«1992» цифрлары «1756» цифрларына ауыстырылсын;
«1010» цифрлары «915» цифрларына ауыстырылсын;
«45155» цифрлары «80155» цифрларына ауыстырылсын.
2. Бұланды аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-100 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 30-сессияның
төрағасы                                   Қ. Шәріпов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П. Веселов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының
әкімі                                      Е. Нұғыманов
«Бұланды ауданы бойынша
салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            О. Әбілдин
Бұланды ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ә. Рақымжанов
Бұланды аудандық мәслихатының

3695
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3695
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65473,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13285
002
Программа занятости
12567
005
Государственная адресная социальная помощь
2196
006
Жилищная помощь
442
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4001
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
378
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
137
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13350
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2299
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
421,6
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
16145
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
252
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
142425,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7605
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1656
008
Освещение улиц населенных пунктов
1492
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
3200
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
257
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

3695
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3695
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65473,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13285
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
12567
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2196
006
Тұрғын үй көмегі
442
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4001
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
378
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
137
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13350
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2299
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
421,6
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
16145
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
252
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
142425,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7605
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1656
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1492
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
3200
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
257
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру

1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
121574,1
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
62650
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
58324,1
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
600
467
Отдел строительства района (города областного значения)
13246
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
9748
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2100
006
Развитие системы водоснабжения
1398
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
56276
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
46729
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
3519
003
Поддержка культурно-досуговой работы
26752
006
Функционирование районных (городских) библиотек
15847
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
611
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5454
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3328
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
1974
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
152
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
4093
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
2203
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
530
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1360
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
74110,8
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
9839,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
6811
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3028,9
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
121574,1
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
62650
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
58324,1
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
600
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
13246
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
9748
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2100
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
1398
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
56276
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
46729
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3519
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
26752
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
15847
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
611
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5454
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3328
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
1974
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
152
465
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
4093
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2203
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
530
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1360
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
74110,8
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
9839,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6811
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
3028,9
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі