О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 22/2 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2010 года № 24/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 29 апреля 2010 года № 1-11-117. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 36/3
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.03.2011 № 36/3
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 28 декабря 2009 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-112, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаңа Есіл») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1:
цифры «1952700» заменить на цифры «2050086,8»,
цифры «1421630» заменить на цифры «1519016,8»;
в подпункте 2:
цифры «1952700» заменить на цифры «2082149,4»;
в подпункте 5:
цифры «-13353» заменить на цифры «-45415,6»;
подпункт 6 изложить в следующей редакции:
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 45415,6 тысяч тенге, в том числе поступление займов 45415,6 тысяч тенге;
в пункте 4:
цифры «98449» заменить на цифры «49225»,
дополнить абзацем следующего содержания:
«49224 тысячи тенге – на выплату заработной платы»;
в пункте 5:
цифры «334901» заменить на цифры «332150,8»,
цифры «292645» заменить на цифры «289894,8»,
цифры «6535» заменить на цифры «4715»
абзац десятый изложить в следующей редакции:
«4715 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»,
абзац одиннадцатый изложить в следующей редации:

Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 24/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 сәуірде № 1-11-117 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 36/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.03.29 № 36/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Есіл аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-112 тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1952700» цифрлары «2050086,8» цифрларына ауыстырылсын,
«1421630» цифрлары «1519016,8» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«1952700» цифрлары «2082149,4 » цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақшасындағы:
«-13353» цифрлары «-45415,6» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 45415,6 мың теңге, оның ішінде зайымдар түсімі 45415,6 мың теңге;
4 тармақтағы:
«98449» цифрлары «49225» цифрларына ауыстырылсын,
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«49224 мың теңге – еңбек ақы төлеуге»;
5 тармақтағы:
«334901» цифрлары «332150,8» цифрларына ауыстырылсын,
«292645» цифрлары «289894,8» цифрларына ауыстырылсын,
«6535» цифрлары «4715» цифрларына ауыстырылсын,
оныншы абзац келесі редакияда баяндалсын:
«4715 мың теңге – Ұлы Отан соғысының қатысушыларымен мүгедектеріне, сондай-ақ теңестірілген тұлғаларға, соның ішінде запасқа (отставкаға) жіберілген, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейін ұрысқа қатысқан армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери оқу орындарда, «1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында «Германияны жеңгені үшін» немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда 6 айдан кем емес жұмыс (қызмет) атқарғандарға Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына бір жолғы материалдық көмек төлеуге»,
он бірінші абзац келесі редакияда баяндалсын:

«402,8 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне,
цифры «427» заменить на цифры «402,8»
цифры «21440» заменить на цифры «17859»,
цифры «6300» заменить на цифры «5778»,
после слова «Самопознание» дополнить абзацем следующего содержания:
«3197 тысяч тенге на открытие мини-центров»;
в пункте 6:
цифры «252286» заменить на цифры «352423»,
цифры «163377» заменить на цифры «263514»,
цифры «42352» заменить на цифры «36381»,
абзац пятый и шестой изложить в следующей редакции:
84830 тысяч тенге на реконструкцию 45-квартирного жилого дома города Есиль,
4079 тысяч тенге на реконструкцию 16-квартирного жилого дома города Есиль;
дополнить абзацем следующего содержания:
«106108 тысяч тенге – на строительство казахской средней школы в городе Есиль на 420 ученических мест»,
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«Учесть свободные остатки бюджетных средств сложившееся на 1 января 2010 года в сумме 32062,6 тысяч тенге и направить их:
7062,7 тысяч тенге на возврат трансфертов неиспользованных в 2009 году,
24999,9 тысяч тенге на доиспользование в 2010 году неиспользованные в течение 2009 года.
2. Приложения 1,5 к решению Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-112, опубликовано 29 января 2010 года в районной газете «Жаңа Есіл») изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Турсунов
Секретарь районного
маслихата                                  С. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким Есильского района                     С. Ерин
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования района           А. Ибрагимова
Приложение 1 к решению
Есильского районного Маслихата
от 15 апреля 2010 г. № 24/2
"О внесении изменений и дополнений в решение
Есильского районного Маслихата
от 28 декабря 2009 года № 22/2
"О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Приложение 1 к решению
Есильского районного Маслихата
от 28 декабря 2009 года № 22/2
"О районном бюджете на 2010-2012 годы"
категория
Утверж-
денный
бюджет
Изме-
нения (+, -)
Уточ-
ненный
бюджет
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
I. ДОХОДЫ

«402,8 мың теңге – Ұлы Отан соғысының қатысушыларымен мүгедектеріне, Тәуелсіз мемлекеттер Достастығы елдері бойынша,Қазақстан Республикасы аумағы бойынша, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 65 жылдығына арналған мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге»,
«427» цифрлары «402,8» цифрларына ауыстырылсын,
«21440» цифрлары «17859» цифрларына ауыстырылсын,
«6300» цифрлары «5778» цифрларына ауыстырылсын,
«Өзін-өзі тану» сөзінен кейін келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«3197 мың теңге – шағын орталықтар ашуға»;
6 тармақтағы:
«252286» цифрлары «352423» цифрларына ауыстырылсын,
«163377» цифрлары «263514» цифрларына ауыстырылсын,
«42352» цифрлары «36381» цифрларына ауыстырылсын,
бесінші және алтыншы абзац келесі мазмұнда баяндалсын:
84830 мың теңге Есіл қаласындағы 45 пәтерлі тұрғын үйді қайта жаңартуға,
4079 мың теңге Есіл қаласы 16 пәтерлі тұрғын үйді қайта жаңартуға;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«106108 мың теңге – 420 орындық қазақ орта мектебінің құрылысына»,
келесі мазмұндағы 8-1 тармақпен толықтырылсын:
«2010 жылдың 1қаңтарына қалыптасқан бюджеттік қаржының бос қалдығы 32062,6 мың теңге болып еске алынсын және олар мына бағыттарға жіберілсін:
7062,7 мың теңге 2009 жылы пайдаланылмаған трансферттерді қайтаруға,
24999,9 мың теңге 2009 жыл ішінде пайдаланылмай 2010 жылы пайдалануға қалдырылғаны.
2.Есіл аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/2 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-112 тіркелген, 2010 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешімнің 1,5 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешім Ақмола облысы Есіл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ.Тұрсынов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Есіл ауданының әкімі                       С. Ерин
Ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    А. Ибрагимова
Аудандық Мәслихаттың 2009 жылдың 28 желтоқсанынан
"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы"
№ 22/2 шешіміне өзгертулер және
толықтырулар туралы аудандық
Мәслихаттың жылдың 15 сәуірдағы
№ 24/2 шешіміне 1 қосымша
Аудандық Мәслихаттың 2009 жылдың 28 желтоқсанынан
"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы"
№ 22/2 шешіміне 1 қосымша.
Санаттар
Бекі-
тілген
бюджет
Өзге-
рістер
(+, -)
Нақты-
ланған
бюджет
сыныптар
сыныпша
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
I. ТҮСІМДЕР