О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С-21/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 22 апреля 2010 года № 1-12-123. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2011 года № 4С-29/8
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2011 № 4С-29/8
В соответствии с подпунктами 4,5 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-119, опубликовано 22 января 2010 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 718 808» заменить на цифры «1 785 675,1»;
цифры «172 145» заменить на цифры «182 145»;
цифры «1 531 831» заменить на цифры «1 588 698,1»;
в подпункте 2:
цифры «1 713 308» заменить на цифры «1 810 889,4»;
в подпункте 5:
цифры «-28 487» заменить на цифры «-59 201,3»;
в подпункте 6:
цифры «28 487» заменить на цифры «59 201,3»;
в пункте 3:
цифры «524 979» заменить на цифры «581 846,1»;
в пункте 4:
цифры «41 051» заменить на цифры «48 657»;
цифры «29 460» заменить на цифры «30 673»;
после строки «1 953 тысячи тенге – для внедрения предмета «Самопознание» дополнить строками следующего содержания:
«6 393 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
в пункте 5:
цифры «10 209» заменить на цифры «8 102,1»;
абзац первый изложить в следующей редакции:
«3 202,1 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москве, Астане к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
в пункте 7:

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-21/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 сәуірде № 1-12-123 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 ақпандағы № 4С-29/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011.02.04 № 4С-29/8 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4,5 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«1 718 808» сандары «1 785 675,1» сандарына ауыстырылсын;
«172 145» сандары «182 145» сандарына ауыстырылсын;
«1 531 831» сандары «1 588 698,1» сандарына ауыстырылсын;/
2 тармақшасындағы:
«1 713 308» сандары «1 810 889,4» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақшасындағы:
«-28 487» сандары «-59 201,3» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақшасындағы:
«28 487» сандары «59 201,3» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақтың:
«524 979» сандары «581 846,1» сандарына ауыстырылсын;
4 тармақтың:
«41 051» сандары «48 657» сандарына ауыстырылсын;
«29 460» сандары «30 673» сандарына ауыстырылсын;
"1 953 мың теңге - "Өзін-өзі тану" пәнін енгізу" жолдарынан кейін келесідегі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"6 393 мың теңге -мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға"
5 тармақтың:
«10 209» сандары «8 102,1» сандарына ауыстырылсын;
бірінші абзац келесі мазмұндағы редакцияда баяндалсын:
"3 202,1 мың теңге - Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілеріне, соның ішінде запасқа (отставкаға) босатылған, 1941 жылдың 22 маусымы мен 1945 жылдың 3 қыркүйегі аралығында майдандағы армия құрамына кірмеген әскери оқу орындарында, мекемелерде, әскери бөлімдерінде, әскери қызмет өткеріп жүргендерге, «1941-1945 жылдың Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медальмен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медальмен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда алты ай кем емес жұмыс істеген (қызмет еткен) тұлғаларға және Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Қазақстан Республикасының аумақтарына, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдеріне жол жүрісін қамтамасыз ету үшін біржолғы материалдық көмек төлеуге, сондай-ақ соларға және оларды ертіп жүрген тұлғаларға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысу үшін жол жүруіне, тұруына, тамақтануына шығыстарын төлеуге»;
7 тармақтың:

цифры «5 800» заменить на цифры «5 359»;
в пункте 8:
цифры «141 869» заменить на цифры «192 852»;
цифры «133 343» заменить на цифры «152 326»;
цифры «8 526» заменить на цифры «40 526»;
в пункте 9:
цифры «22 089» заменить на цифры «22 915»;
цифры «18 069» заменить на цифры «18 895»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«Учесть, что в районном бюджете на 2010 год предусмотрены целевые текущие трансферты, подлежащих возврату в областной бюджет в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере в сумме 50 756 тысяч тенге»;
в пункте 12:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«1 949 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
дополнить пунктами 13-1 и 13-2 следующего содержания:
«13-1. Учесть, что в районном бюджете на 2010 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2010 года, в сумме 30 714,3 тысячи тенге»;
«13-2. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, неиспользованных в 2009 году в сумме 2 101 тысяча тенге»;
в пункте 14:
цифры «3 413» заменить на цифры «500».
2. Приложения 1, 5 к решению Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 4С-19/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-119, опубликовано 22 января 2010 года в районной газете «Целинное знамя») изложить в новой редакции, согласно приложениям 1,2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-Улы
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата

«5 800» сандары «5 359» сандарына ауыстырылсын;
8 тармақтың:
«141 869» сандары «192 852» сандарына ауыстырылсын;
«133 343» сандары «152 326» сандарына ауыстырылсын;
«8 526» сандары «40 526» сандарына ауыстырылсын;
9 тармақтың:
«22 089» сандары «22 915» сандарына ауыстырылсын;
«18 069» сандары «18 895» сандарына ауыстырылсын;
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2010 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік саласында еңбек ақы төлеу қорының өзгертуіне байланысты облыстық бюджетке қайтаруға тиісті 50 756 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін;"
12 тармақтың:
төртінші абзац келесі мазмұндағы редакцияда баяндалсын:
"1 949 мың теңге - Ұлы Отан Соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілеріне, соның ішінде запасқа (отставкаға) босатылған, 1941 жылдың 22 маусымы мен 1945 жылдың 3 қыркүйегі аралығында майдандағы армия құрамына кірмеген әскери оқу орындарында, мекемелерде, әскери бөлімдерінде, әскери қызмет өткеріп жүргендерге, «1941-1945 жылдың Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медальмен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медальмен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда алты ай кем емес жұмыс істеген (қызмет еткен) тұлғаларға Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай біржолға материалдық көмек төлеуге»;
13-1 және 13-2 тармақтары келесі мазмұнда толықтырылсын:
"13-1. 2010 жылға арналған аудандық бюджетте 2010 жылдың 1 қаңтарында 30 714,3 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін";
"13-2. Аудандық бюджеттің шығындарында 2009 жылы пайдаланбаған 2 101 мың теңге сомасында облыстық бюджеттік нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін";
14 тармақтың:
«3413» сандары «500» сандарына ауыстырылсын.
2.Жарқайың аудандық мәслихатының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-19/3 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-119 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Оспан-Ұлы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
Жарқайың ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Ахметова
«Жарқайың ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.Қоржымбаева
Жарқайың аудандық мәслихатының

13 619
002
Программа занятости
17 422
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 667
005
Государственная адресная социальная помощь
4 406
006
Жилищная помощь
756
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5 962
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
198
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
470
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 224
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 095
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 047
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
153,1
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 998
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
230
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
378 163
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 730
008
Освещение улиц населенных пунктов
1 728
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
1 162
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 840
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
167 581
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

13 619
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
17 422
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 667
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 406
006
Тұрғын үй көмегі
756
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5 962
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
198
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
470
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 224
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 095
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 047
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
153,1
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
4 998
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
230
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
378 163
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 730
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
1 728
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
1 162
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 840
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
167 581
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

2 000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3 000
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2 727
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 255
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
2 000
032
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
154 599
467
Отдел строительства района (города областного значения)
205 852
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
165 326
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
40 526
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
81 954
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
38 618
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
3 966
003
Поддержка культурно-досуговой работы
22 241
006
Функционирование районных (городских) библиотек
11 573
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
838
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8 155
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3 411
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
3 000
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
664
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 080
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6 181
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3 412
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 358
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 411
467
Отдел строительства района (города областного значения)
29 000
008
Развитие объектов спорта
29 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
136 691
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4 020
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

2 000
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
3 000
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
2 727
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
3 255
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
2 000
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
154 599
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
205 852
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
165 326
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
40 526
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
81 954
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
38 618
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 966
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
22 241
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
11 573
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
838
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8 155
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттік нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 411
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
3 000
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
664
005
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
1 080
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 181
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 412
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 358
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 411
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
29 000
008
Спорт объектілерін дамыту
29 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
136 691
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4 020
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен аудандардың бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру

106 681
Аппарат акима города Державинск Жаркаинского района
14 670
Аппарат акима Баранкульского сельского округа Жаркаинского района
2 415
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
4 817
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
5 471
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
4 913
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
5 255
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
9 170
Аппарат акима Зерноградского сельского округа Жаркаинского района
2 555
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
6 225
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
5 684
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
5 301
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
4 882
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
5 689
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
5 082
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
4 771
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
5 093
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
4 679
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
4 615
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
5 394
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 615
Аппарат акима города Державинск Жаркаинского района
95
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района
95
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
95
024
Создание информационных систем
50
Аппарат акима города Державинск Жаркаинского района
50
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

106 681
Жарқайың ауданы Державин қаласы әкімідігінің аппараты
14 670
Жарқайың ауданы Баранкөл ауылдық округі әкімідігінің аппараты
2 415
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 817
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 471
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 913
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 255
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімідігінің аппараты
9 170
Жарқайың ауданы Зерноград ауылдық округі әкімідігінің аппараты
2 555
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімідігінің аппараты
6 225
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 684
Жарқайың ауданы Львовское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 301
Жарқайың ауданы Нахимское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 882
Жарқайың ауданы Отрадное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 689
Жарқайың ауданы Пригородное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 082
Жарқайың ауданы Пятигорское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 771
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 093
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 679
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімідігінің аппараты
4 615
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімідігінің аппараты
5 394
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 615
Жарқайың ауданы Державин қаласы әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Львовское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Нахимское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Отрадное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Пригородное ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Пятигорское ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімідігінің аппараты
95
024
Ақпараттық жүйелер құру
50
Жарқайың ауданы Державин қаласы әкімідігінің аппараты
50
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық