О внесении изменений в решение районного маслихата от 17 марта 2008 года № 4С-6/4 "Об утверждении стоимости разовых талонов"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 9 августа 2010 года № 4С-24/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 14 сентября 2010 года № 1-12-134. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2012 года № 5С-14/6
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2012 № 5С-14/6.
В соответствии c пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "Об утверждении стоимости разовых талонов" от 17 марта 2008 года № 4С-6/4, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-83, опубликовано 11 апреля 2008 года в районной газете "Целинное знамя") следующие изменения:
в заголовке решения слово "утверждении" заменить словом "установлении";
в преамбуле решения строки "со статьей 373 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет от 12 июня 2001 года" заменить строками "статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года";
в пункте 1 слово "Утвердить" заменить словом "Установить";
в пункте 2 слово "Утвердить" заменить словом "Установить";
в приложении № 1 к указанному решению строку 8 "Услуги владельцев личных легковых автомобилей по перевозке пассажиров (за исключением лицензируемых перевозок)" исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        В. Камышанский
И.о. секретаря
районного маслихата                        С. Оспан-Улы
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник налогового управления
по Жаркаинскому району                     Е. Шоламбаев

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 17 наурыздағы № 4С-6/4 "Бір жолғы талондар бағасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 тамыздағы № 4С-24/3 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 қыркүйекте № 1-12-134 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-14/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.12.12 № 5С-14/6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36 бабына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихаттың «Бір жолғы талондар бағасын бекіту туралы» 2008 жылғы 17 наурыздағы № 4С-6/4 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-83 тіркелген, 2008 жылдың 11 сәуірде "Целинное знамя" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбындағы "бекіту" деген сөз "белгілеу" деген сөзбен ауыстырылсын;
шешімнің кіріспесіндегі "2001 жылғы 12 маусымдағы Қазақстан Республикасының "Бюджеттегі салықтар мен басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 373 бабына" деген жолдары "Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36 бабына" деген жолдарымен ауыстырылсын;
1 тармақта "Бекітілсін" деген сөз "Белгіленсін" деген сөзбен ауыстырылсын;
2 тармақта "Бекітілсін" деген сөз "Белгіленсін" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің №1 қосымшада "Жолаушыларды тасу жөніндегі
жеңіл автомобиль көліктерінің жеке иелерінің қызметтері (лицензиялық тасымалдаудан басқа да)" деген 8 жолы алынып тасталсын.
2. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Камышанский
Аудандық мәслихаттың
хатшысының м.а.                            С.Оспан-Ұлы
"КЕЛІСІЛГЕН"
Жарқайың ауданы бойынша
cалық басқармасының бастығы                Е.Шоламбаев