О переименовании в селе Жаксы улицы Станционная на улицу имени Сейтжана Жакупова
Решение акима села Жаксы Жаксынского района Акмолинской области от 10 января 2010 года № 01. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 28 января 2010 года № 1-13-104
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения жителей улицы Станционная села Жаксы, аким села РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Станционная села Жаксы на улицу имени Сейтжана Жакупова.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Жаксы                           А.А.Томас
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Жаксынского района»                        З.С.Ташмухамбетова
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Жаксынского района»                        Д.Ю.Васильев

Жақсы селосындағы Станционный көшесін Сейітжан Жакупов атындағы көшеге өзгерту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 10 қаңтардағы № 01 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда № 1-13-104 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына сәйкес, Жақсы селосының Станционная көшесін тұрғындарының пікірін есепке ала отырып, ауыл әкімі ШЕШТІ:
1. Жақсы селосындағы Станционная көшесін Сейітжан Жакупов атындағы көшеге өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы селосының әкімінің
міндетін атқарушы                          А.А.Томас
КЕЛІСІЛДІ:
«Жақсы ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.С.Ташмухамбетова
«Жақсы ауданының сәулет
және қала құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д.Ю.Васильев