Об организации общественных работ в Жаксынском районе на 2010 год
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 1 февраля 2010 года № А-1/13. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 3 марта 2010 года № 1-13-105. Утратило силу - постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 10 января 2011 года № а-0/31
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 10.01.2011 № а-0/31
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Жаксынском районе на 2010 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования по Жаксынскому району на 2010 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района Бралину А.Д.
4. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 5 января 2010 года.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                И.Кабдугалиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник Государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Жаксынского
района Акмолинской области»                Н.Мельников
Утверждено
постановлением акимата района
от 1 февраля 2010 года № А-1/13
Перечень
организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования по Жаксынскому району на 2010 год
Наименование организации
Виды
Объемы
1
ГУ «Аппарат акима
села Белагаш
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
1500 квадратныхметров
358 документов
2
ГУ «Аппарат акима
Беловодского
сельского округа
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
4200 квадратных
метров
338 документов
3
ГУ «Аппарат акима
села Жаксы
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
8100 квадратных
метров
1610 документов
4
ГУ «Аппарат акима
Жанакийминского
сельского округа
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
14400 квадратных
метров
793 документов
5
ГУ «Аппарат акима
Запорожского
сельского округа
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2400 квадратных
метров
735 документов
6
ГУ «Аппарат акима
Кайрактинского
сельского округа
Жаксынского района»
уборка территории
1800 квадратных
метров
7
ГУ «Аппарат акима
Тарасовского
сельского округа
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2700 квадратных
метров
171 документов
8
ГУ «Аппарат акима
Калининского
сельского округа
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2700 квадратных
метров
265 документов
9
ГУ «Аппарат акима
Ишимского сельского
округа Жаксынского
района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
3600 квадратных
метров
396 документов
10
ГУ «Аппарат акима
Терсаканского
сельского округа
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2700 квадратных
метров
110 документов
11
ГУ «Аппарат акима
Новокиенского
сельского округа
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2100 квадратных
метров
291 документов
12
ГУ «Аппарат акима
Кызылсайского
сельского округа
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2700 квадратных
метров
236 документов
13
ГУ «Аппарат акима
села Подгорное
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2700 квадратных
метров
226 документов
14
ГУ «Аппарат акима
села Киевское
Жаксынского района»
уборка территории;
помощь в составлении социальных карт
2700 квадратных метров
236 документов
15
ГУ «Аппарат акима
села Чапаевское
Жаксынского района»
помощь в составлении
социальных карт
165 документов
16
ГУ «Отдел по делам
обороны Жаксынского
района Акмолинской
области»
(по согласованию)
курьерская работа
320 документов
продолжение таблицы
Условия
общественных
работ
Размеры оплаты труда
Источник
финансирования
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
трудовой договор
не менее минимальной заработной
платы
районный бюджет
Примечание:
расшифровка аббревиатур
ГУ – государственное учреждение

2010 жылға арналған Жақсы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 1 ақпандағы № А-1/13 қаулысы. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 3 наурызда № 1-13-105 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы № а-0/31 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011.01.10 № а-0/31 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданында 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Жақсы ауданы бойынша 2010 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен шарттары, еңбек ақы төлемдерінің мөлшерлері мен оларды қаржыландырудың көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары А.Д.Бралинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы 2010 жылдың 5 қаңтарынан бастап пайда болған құқықтық қатынасқа тарайды
5. Осы қаулы Жақсы ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                И.Қабдуғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақмола облысы Жақсы
ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мельников
Аудан әкімдігінің 2010 жылғы
1 ақпандағы № А-1/13
қаулысымен бекітілген
Жақсы ауданы бойынша 2010 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен шарттары, еңбек ақы төлемдерінің мөлшерлері мен оларды қаржыландырудың көздері
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Көлемі
1
«Жақсы ауданының Белағаш
ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
1500 шаршы метр
358 құжат
2
«Жақсы ауданының Беловод
ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу;
4200 шаршы метр
338 құжат
3
«Жақсы ауданының Жақсы
ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
8100 шаршы метр
1610 құжат
4
«Жақсы ауданының Жаңақима
ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
14400 шаршы метр
793 құжат
5
«Жақсы ауданының Запорожье
ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
2400 шаршы метр
735 құжат
6
«Жақсы ауданының Қайрақты ауылдық округі
әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
1800 шаршы метр
7
«Жақсы ауданының Тарас
ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
2700 шаршы метр
171 құжат
8
«Жақсы ауданының Калинин
ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
2700 шаршы метр
265 құжат
9
«Жақсы ауданының Ешім
ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
3600 шаршы метр
396 құжат
10
«Жақсы ауданының Терісаққан
ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
2700 шаршы метр
110 құжат
11
«Жақсы ауданының Новокиенка
ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
2100 шаршы метр
291 құжат
12
«Жақсы ауданының Кызылсай
ауылдық округі әкімінің
аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
2700 шаршы метр
236 құжат
13
«Жақсы ауданының Подгорное
ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
2700 шаршы метр
226 құжат
14
«Жақсы ауданының Киев
ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
әлеуметтік карталарды
құруға көмектесу
2700 шаршы метр
236 құжат
15
«Жақсы ауданының Чапай
ауылы әкімінің аппараты» ММ
аумақты жинауға;
165 құжат
16
«Ақмола облысы Жақсы
ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі
бөлімі» ММ
(келісу бойынша)
курьерлік жұмыс
320 құжат
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардын шарттары
Еңбек ақы төлемдерінің мөлшерлері
Қаржыландырудың көздері
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
еңбек шарты
еңбек ақы ең төменгі еңбекақының көлемінде
аудан бюджеті
Ескерту:
қысқартылған сөздер
ММ – мемлекеттік мекеме