О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2010 года № С-31-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 13 января 2011 года № 1-13-125. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 120)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 120).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1895732,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 276238 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14424,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5756 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1599313,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1933475,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43560 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 44510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 950 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 3150 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 3150 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -84453 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 84453 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе;
индивидуального подоходного налога с доходов, не облагаемых у источника выплаты;
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
социального налога;
налога на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
налога на имущество физических лиц;
земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов;
земельного налога на земли промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения;
земельного налога с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов;
налога на транспортные средства с юридических лиц;
налога на транспортные средства с физических лиц;
единого земельного налога;
акцизов;
платы за пользование земельными участками;
сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионного сбора за право занятия отдельными видами деятельности;
сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбора за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна;
сбора за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбора за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах;
государственной пошлины;

2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 13 қаңтарда № 1-13-125 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 120 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 120 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының
2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы
жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2011 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер - 1895732,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 276238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 14424,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5756 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1599313,8 мың теңге:
2) шығындар - 1933475,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 43560 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 44510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 950 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 3150 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 3150 мың теңге;
қаржылық активтерді сатудан мемлекет түсімдері - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы – -84453 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру - 84453 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. Келесі көздердің есебінен аудан бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдерден; оның ішінде:
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
әр түрлі талондар арқылы жұмысын іске асыратын, жеке тұлғалардың жеке түсімдері;
әлеуметтік салық;
заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын
салық;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы;
өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс жеріне және ауыл шаруашылығы арналмаған өзге де жерге салынатын жер салығы;
елді мекендер жерлеріне, заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы;
заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық;
жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық
алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілеттерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем;
мемлекеттік баж;

2) неналоговых поступлений, в том числе:
поступлений части чистого дохода коммунальных государственных предприятий;
дивидендов на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности;
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности;
вознаграждений по бюджетным кредитам, выданных из местного бюджета физическим лицам;
поступлений от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета;
административных штрафов, пени, санкций, взысканий налагаемых местными государственными органами;
возврата неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета;
других неналоговых поступлений в местный бюджет.
3) поступлений от продажи основного капитала:
поступлений от продажи земельных участков;
платы за продажу права аренды земельных участков;
4) поступлений трансфертов, в том числе:
целевых текущих трансфертов;
целевых трансфертов на развитие;
субвенций.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенным решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1(вводится в действие с 01.01.2011).
3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты из областного бюджета, в том числе субвенция в сумме 1250309 тысяч тенге.
3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты на компенсацию потерь областного бюджета в сумме 616 тысяч тенге, в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата и созданием государственного учреждения – ревизионной комиссии области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.09.2011 № ВС-35-1(вводится в действие с 01.01.2011).
3-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных целевых трансфертов, выделенных в 2010 году, в сумме 1467,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на образование в сумме 38113,9 тысяч тенге, в том числе:
5821 тысяча тенге на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;
15310 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;

2) салықтық емес түсімдерден, оның ішінде:
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері;
коммуналдық меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер;
коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
жергілікті бюджеттен жеке тұлғаларға берілген, бюджеттік кредит бойынша сыйлық беру;
жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер;
жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
жергілікті бюджеттен алынған пайдаланылмаған қаражатты қайтару;
жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
жер учаскелерін жолдау құқықтарын сатуға төлеу;
4) трансферттердің түсімдері, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер;
нысаналы даму трансферттері;
субвенциялар.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде, 1250309 мың теңге сомасындағы субвенциялар.
3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық мәслихаттың тексеру комиссияның таратылуына және облыстық тексеру комиссиясы мемлекеттік мекемесінің құрылуына байланысты, облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған 616 мың теңге сомасында трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.09.02 № ВС-35-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
3-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде қарастырылған
2010 жылда бөлінген жоғарыда айтылған бюджеттің
пайдаланылмаған мақсатты трансферттер 1467,8 мың теңге сомасында екендігі ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте републикалық бюджеттен білім беру саласына нысаналы трансферттер 38113,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
5821 мың теңге жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
15310 мың теңге мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;

9507,9 тысяч тенге на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, из них:
5411,9 тысяч тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
4096 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
7475 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и дошкольных организаций образования.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011).
5. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены средства из республиканского бюджета в сумме 51248 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов, из них:
44510 тысяч тенге на выдачу бюджетных кредитов для приобретения жилья;
6738 тысяч тенге на выплату единовременного подъемного пособия.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011).
6. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на развитие системы
водоснабжения в сумме 127962 тысячи тенге. Распределение указанных сумм целевых трансфертов по объектам определяется постановлением акимата района.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены
целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 11299 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011).
8. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрено
погашение бюджетных кредитов, полученных в 2010 году для
реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов из республиканского бюджета в сумме 950 тысяч тенге.
8-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен
возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных бюджетных
кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер
социальной поддержки специалистам социальной сферы, в сумме 7811,3 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011).

9507,9 мың теңге 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасында білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, оның ішінде:
5411,9 мың теңге бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
4096 мың теңге негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға;
7475 мың теңге мектепке дейінгі мекемелер және мектеп мұғалімдердің біліктілік санаттарына үстем ақы төлеуді жоғарылату.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек көрсету шараларын іске асыруға 51248 мың теңге сомасында қаражаттар қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
44510 мың теңге тұрғын үй алу үшін бюджеттік кредиттерді беруге;
6738 мың теңге бір жолғы көтерме жәрдемақы төлеуге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сумен қамтамасыз ету жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен 127962 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін. Көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларының, әр нысандарға бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге республикалық бюджеттен 11299 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
8. 2011 жылға арналған аудандық бюджете 2010 жылы республикалық бюджеттен алынған селолық елді мекендердегі
әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдауды іске асыруға бюджеттік кредиттерді өтеу 950 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
8-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 2010 жылы ауылдық жерлерде әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік көмек көрсету
шараларын іске асыруға жоғарыдағы бюджеттен пайдаланылмаған қаражат 7811,3 мың теңге сомасында, бюджеттік кредитке қайтарылу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

9. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 157291,9 тысяч тенге, в том числе:
151263,1 тысяча тенге на капитальный ремонт водоочистительной станции, водоводов и водозаборных сооружений в селе Жаксы;
310 тысяч тенге на оказание социальной помощи участникам
и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
2568,8 тысяч тенге на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных и многодетных семей сельской местности;
3150 тысяч тенге на увеличение уставного капитала юридических лиц.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011).
9-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 7600 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 05.04.2011 № ВС-33-2 (вводится в действие с 01.01.2011).
10. исключен решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011).
11. Установить специалистам образования, социального обеспечения и культуры, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованному с районным маслихатом.
12. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2011 год, согласно приложению 4.
13. Утвердить перечень бюджетных программ поселков, аулов (сел) аульных (сельских) округов на 2011 год, согласно приложению 5.
14. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель
тридцать первой очередной
сессии Жаксынского районного
маслихата                                  С.Абдрашитов
Секретарь
Жаксынского районного
маслихата                                  Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Жаксынского района»             К.Дузелбаев
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 23 декабря
2010 года № С-31-3
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 11.11.2011 № ВС-37-1 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
2011 жыл
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. ДОХОДЫ

9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 157291,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
151263,1 мың теңге Жақсы ауылындағы су тазарту станцияны, су құбырларын және су аулалары нысандарын күрделі жөндеуге;
310 мың теңге – Ұлы Отан Соғысының қатысқандары мен
мүгедектеріне коммуналдық қызметтер шығындарына әлеуметтік көмек көрсетуге;
2568,8 мың теңге селолық жерлердегі көп балалы отбасыларынан және аз қамтылған отбасыларынан шыққан колледж студенттеріне оқу ақысын төлеуге;
3150 мың теңге заңды тұлғалардың негізгі капиталдарын жоғарлатуға.
Ескерту. 9 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
9-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен 7600 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін
Ескерту. 9-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.04.05 № ВС-33-2 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
10. алынып тасталды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
11. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбе бойынша ауылдық (селолық) жерлерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласының мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
12. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2011 жылға арналған кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
кезекті отыз бірінші сессиясының
төрағасы                                   С.Әбдрашитов
Жақсы аудандық
мәслихатының
хатшысы                                    Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      Қабдуғалиев
«Жақсы ауданының экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-31-3 шешіміне 1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011.11.11 № ВС-37-1 (2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Санаты
2011 жыл
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I. ТҮСІМДЕР

17485
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
81703
455
Отдел культуры и развития языков (города областного значения)
62621
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5214
003
Поддержка культурно - досуговой работы
32078
006
Функционирование районных (городских) библиотек
21941
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
3388
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8685
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5885
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2800
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
10397
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5909
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1448
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных соревнованиях
3040
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
21612
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
13985
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
13985
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7627
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7627
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19421
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7648
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7648
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11773
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5076
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
6697
12
Транспорт и коммуникации
42233
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8398
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
8398
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

17485
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
81703
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
62621
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5214
003
Мәдени–демалыс жұмысын қолдау
32078
006
Аудандық, (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
21941
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
3388
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8685
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5885
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
2800
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
10397
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5909
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
1448
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3040
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
21612
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және жер қатынастар бөлімі
13985
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13985
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мал дәрігері бөлімі
7627
001
Жергілікті деңгейде мал дәрігері саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7627
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19421
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7648
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясаты іске асыру жөніндегі қызметтер
7648
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
11773
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5076
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
6697
12
Көлік және коммуникация
42233
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8398
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8398
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі